Нові надходження

Сторінки

Конкурсні роботи

Сторінки

Книжкова навала

Книги від Українського інституту книги

Книги отримані за державною програмою

Нові надходження - 2025

Нові надходження -2024

Нові надходження - 2023 рік

Нові надходження -2021 рік

Нові надходження 2020рік

Нові надходження-2019

Нові надходження-2018

Нові надходження - 2017

Нові надходження 2016 року

Нові надходження - 2015 року

Віртуальні виставки

Подаровані книги

Творча галерея

Сторінки

четвер, 24 жовтня 2024 р.

Пізнавальна подорож за книгою Лесі Мовчун «Чому два чоботи – пара?»:твій цікавий словник фразеологізмів.

 День української писемності та мови, свято яке відзначається в Україні 27 жовтня та приурочене до дня вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.


Мова – це душа народу. Вона починається з маминої колискової, народної пісні, батьківського мудрого слова. Рідна мова єднає родину. Вона є основою родоводу: від матері, батька, бабусі, дідуся, брата, сестрички веде юну душу у світ людських взаємин, і весь цей світ виявляється в мові й через мову.
На передодні Дня української писемності та мови у «Бібліотеці-філії для дітей N1” КЗ «Володимирська публічна бібліотека» проведено пізнавальну подорож за книгою Лесі Мовчун «Чому два чоботи – пара?»:твій цікавий словник фразеологізмів.
На захід ,разом з класоводом Галиною Йосипівною Папежук , завітали учні 4-Б класу ліцею N3.
Бібліотекар Тетяна Островська розповіла дітям про історію виникнення свята, презентувала тематичну виставку «Мова - душа народу», представила словники які є в фондах дитячої книгозбірні, познайомила із книгою сучасної української дитячої письменниці Лесі Мовчун «Чому два чоботи пара». Кожен із 26 розділів цієї книги присвячено окремому фразеологізму, подано його тлумачення та синоніми,показано його вживання у прозовому та віршованому художніх творах. А діти продемонстрували свої хороші знання взявши участь у конкурсах «Відгадай фразеологічні загадки», «Встав числівники у фразеологічні звороти», «Мовознавчий крокодил».
Присутні дізналися багато цікавих фактів про українську мову, а захоплюючі конкурси відчинили перед юними користувачами двері у цікавий світ рідної мови.








Немає коментарів:

Дописати коментар