Для старшокласників

Андерсон, Лорі Голс. Говори / Л. Г. Андерсон ; пер. з англ. Олени Голуб. – Харків : Віват, 2019. – 192с. – (Серія "Художня література").

Гостросоціальний роман Лорі Голз Андерсон «Говори» написаний у формі щоденника тринадцятирічної дівчинки. На перший погляд, у ньому показано звичайне шкільне життя американського підлітка, який не надто добре комунікує з учителями, батьками й друзями. Та на цьому тлі перед читачами постає страшна реальність, у якій панує лицемірство, байдужість, егоїзм, емоційне й фізичне насильство. У школі інколи відбувається будь-що — і оточенню байдуже.

Беннер, Кетрін. Дім на краю ночі : роман / К. Беннер ; пер. з англ. А. Цвіри. – Харків : Віват, 2021. – 464с. – (Серія "Світовий бестселер").

Доктор Амедео Еспозіто з Флоренції прибуває на острів Кастелламаре в пошуках роботи. Там він знаходить друзів, сім’ю, дім і своє місце на землі, де час вимірюється щорічним вшановуванням святої Агати, покровительки острова. Амедео поселяється в закинутому барі «Дім на краю ночі». Хоча тутешні жителі вважають цю будівлю проклятою, одначе згодом це місце стане серцем острова.


Немає коментарів:

Дописати коментар