Книги для дітей середнього шкільного віку

Есаулов О. Червоний півень під дахом. Справа № 10  : для мол. та серед. шк. віку  / Олександр Есаулов . – Вінниця : Теза, 2016. - 153 с. - (Дитячий детектив)
Льоха Холмс і Миха Ватсон розплутали вже немало складних справ, але такої в них ще не було.
Це найнебезпечніша їхня пригода. Адже цього разу детективи та їхні друзі опиняються в таких гарячих обставинах, що їхнє життя іноді висить на волосині. Точніше, на пір’їні з хвоста червоного півня.

Маар Пауль. Китобус, або Нові цятки для Суботика  : пригодницька повість / П. Маар ; пер. з нім. Є. Горева. – 3-тє вид. – Вінниця : Теза, 2016. – 188 с. : іл. – (Пригодницька бібліотека)
Суботик — миле й кумедне створіння у водолазному костюмі і з хоботцем замість носика — давно полюбився не лише панові Пляшкеру, а й усім нам. Одначе панові Пляшкеру пощастило найдужче, бо саме його Суботик зве своїм татусем і на його примхи витрачає своє найбільше багатство — дивовижні сині цятки, здатні виконати будь-яке бажання, якщо його лише правильно сформулювати.
Одначе цього разу все навпаки — тепер уже вічно сором’язливий пан Пляшкер виконує всі забаганки свого винахідливого й непосидючого синочка. І дається це йому вкрай нелегко, тим паче, що він саме під цю пору несподівано… закохався!

Маар Пауль. Суботик у небезпеці : п'ята книжка пригод Суботика / П. Маар ; пер. з нім. О. Сидор ; пер. віршів з нім. Н. Федорак ; худож. П. Маар. – Вінниця : Теза, 2016. – 186 с. : іл. – (Пригодницька бібліотека).

Тобі цікаво дізнатися, чому Суботик розсівся на гілляці? І як опинилося порожнє крісло на іншому дереві? А все через те, що Суботика викрадено, а бажання, які він виконує, мають несподівані побічні дії. І Суботику від того щораз гіршає. Суботик у справжній небезпеці. Про все це та інші карколомні колотнечі й незвичайні пригоди Суботика ти довідаєшся з цієї книжки. 

Таунсенд  Сью.Таємний щоденник Адріана Моула : роман /  Сью Таунсенд ; пер. З англ.  А. Сагана. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 240 с.
У тринадцятирічного Адріана стільки мук, що ровесникам і не снилося. Вугри, проблеми в школі, проблеми зі здоров’ям, улюблена дівчинка зустрічається з кращим другом, складні відносини між батьками, які ось-ось розлучаться, неприйняття його поезії — і це ще далеко не все.

Все не буває так погано, щоб не могло стати ще гірше, особливо, коли ти — інтелектуал-підліток. А ще у Адріана є войовнича бабуся, здатна захистити внука від знущань. Ну і те, що книга написана у формі щоденника і листів, що надає їй особливий шарм.
Функе К. Іграїна Безстрашна  : повість /  Корнелія Функе ; ред. Н.Брискіної; пер. з нім. О.Логвиненка. - Вінниця : Теза, 2011. - 252 с. : іл. - (Пригодницька бібліотека).

 Хто ж з дівчат не хотів би бути хоч на краплиночку схожий на Іграїну? Ну, звісно, з нормальних дівчат, а не з тих, у кого в голові тільки ляльки, прикраси, косметика і хлопці. Вона навіть сукні вдягає на свята, бо це не вельми зручний одяг для лицарки. Іграїна справді смілива. А як інакше, коли живеш у зачарованому замку, а твої батьки могутні чарівники? Старший братик теж володіє магією, хоча поки у нього не зовсім добре виходить. А ще у замка є секрет – балакучі живі книги заклять. Хто володіє ними, має непереможну могутність. Як у кожній справжній чарівній історії для дітей, дорослих треба нейтралізувати, щоб саме дітям довелося розгрібати купу проблем і заразом рятувати світ. Цього разу мама і тато Іграїни готували доньці подарунок на десятиліття, трошечки помилились у власному заклинанні та обернулись на... свиней. Вони досі можуть розмовляти, а ось чарувати – ні. 

Немає коментарів:

Дописати коментар