Дошкільникам

   

 
Виноградов, С. Пригоди гусениці [текст]: казка / Слава Виноградова ; худож. О.І. Курдюмова. – Харків : Навчальна література , 2017. – 24 с. : іл. – ( Серія «Виховання казкою»

     Якби маленька гусениця могла, вона надала б таку пораду: «Ніколи не сумуй через те, що тобі чогось бракує, не заздри іншим. Радій тому, що маєш, насолоджуйся життям. Невідомо, що очікує на нас завтра. Можливо, мрія вже на порозі?»
     
      Демченко, О.Ю. Поні та цирк. Як сперечалися машини [текст]: казка / Оксана Демченко ; худож. М.В. Ляшок. – Харків : Навчальна література , 2018. – 16 с. : іл. – ( Серія «На добраніч»)
      Книга серії "На добраніч" не тільки порадує вашу дитину цікавими сюжетами і яскравими ілюстраціями, а й навчить її правильно поводитись в різних життєвих ситуаціях. Співчуваючи казковим героям, малюк навчиться добре ставитися до друзів і підтримувати близьких, почне розуміти цінність життя та унікальність кожного з нас.


     
 Демченко, О.Ю. Свинка – балеринка. Вусатий Киць- киць
[текст]: казка / Оксана Демченко, Анастасія Альошичева ; худож. Н.В. Петрачкова. – Харків : Навчальна література , 2018. – 16 с. : іл. – ( Серія «На добраніч»)

      На добраніч! Свинка -Балеринка . Вусатий Киць-киць
 Серія книжок «На добраніч» не тільки порадує вашу дитину цікавими сюжетами і яскравими ілюстраціями, а й навчить її правильно поводитись в різних життєвих ситуаціях. Співчуваючи казковим героям, малюк навчиться добре ставитися до друзів і підтримувати близьких, почне розуміти цінність життя та унікальність кожного з нас. Видання призначено сприяти гармонійному розвитку дитини.


Долинний, М.А. Фуагре та Жозефіна [текст ]  / Максим Долинний . – Харків : Віват , 2017. – 24 с.: іл. – (Серія « Найкращий подарунок)

У Паризькому музеї розгорівся скандал: украдено цінний експонат. Знаменитий детектив Фуагре та його вірна собака Жозефіна виходять на слід злочинця. Пройди лабіринти й дізнаєшся секрет імператора!


Імпі, Р. Як бабуся фей обдурила [текст] : казка / Роуз Імпі ; пер. з англ. В. Кучмено; худож. Н. Шон.  – Київ : Видавнича група КМБУКС, 2017. – 24 с.: іл. – (Серія «Collsns DIG CAT» )


Жила колись бабуся, яка пекла найкращі тортики в усьому світі! Феї їх просто обожнювали, однак купувати не хотіли. А тому вирішили: «Краще вкрадемо пекаря!». То чи вдалося феям отримати свого тортика?Клапчук ,Т. Зайченя Заздрик  [текст]: казка / Тетяна Клапчук; худож.  Н. Петрачкова. – Харків : Навчальна література , 2018. – 24 с. : іл. – ( Серія «Виховання казкою»)
Вас турбує, що ваш малюк завжди чимось незадоволений. Він хоче мати більше іграшок, заздрить іншим дітям, або своїм братикам чи сестричкам, йому здається, що в інших усе краще, ніж у нього. Тоді ця книжечка для вас. Познайомившись із зайченям Заздриком, ваш малюк, дізнавшись про його пригоди, обов`язково замислиться, що у нього найкращі іграшки, і він має все необхідне, а іншим не потрібно заздрити

Клапчук ,Т. Крила для равлика. Сонячний зайчик  [текст]: казка / Тетяна Клапчук; худож.  А. Савіцька. – Харків : Навчальна література , 2018. – 16 с. : іл. – ( Серія «На добраніч»)
Серія книжок «На добраніч» – це підбірка добрих і повчальних казок та оповідань для найменших діточок. Казкові герої потрапляють у різні життєві й фантастичні ситуації і на власному прикладі навчають малюка цінувати родину і дружбу, підтримувати близьких. Яскраві ілюстрації внесуть більше позитивних емоцій як у сприйняття тексту казок, так і у гармонійне бачення світу дитиною.Клапчук ,Т. Півник - нездара  [текст]: казка / Тетяна Клапчук; худож.  Н. Петрачкова. – Харків : Навчальна література , 2017. – 24 с. : іл. – ( Серія «Виховання казкою»)
У пошуках власного призначення білою ґавою почувається мало не кожна дитина, навіть маленький півник. Адже він не несе яйця, як його сестрички, не дає молока, як корова-годувальниця, не ловить мишей і грабіжників, як кіт і пес. Про щоденні подвиги цих та інших свійських тварин малятко дізнається з книжки про те, як з безталанного нездари перетворитися на справжнісінького героя


Клапчук ,Т. Різдвяне диво  [текст]: казка / Тетяна Клапчук; худож.  І. Курдюмова. – Харків : Навчальна література , 2019. – 24 с. : іл. – ( Серія «Виховання казкою»)
Діти часто цікавляться, як кояться дива. Читаючи казку "Різдвяне диво", розумієш, що навіть у безнадійній ситуації не можна опускати руки. І якщо робити усе, що можеш і допомогати іншим, тоді можна побачити справжні дива!
Клапчук ,Т. і Ткачук, Л. Де росте мед. Пригоди загубленого м’яча  [текст]: казка / Тетяна Клапчук, Любов Ткачук; худож.  Н. Волкова. – Харків : Навчальна література , 2018. – 16 с. : іл. – ( Серія «На добраніч»)
Серія книжок «На добраніч» – це підбірка добрих і повчальних казок та оповідань для найменших діточок. Казкові герої потрапляють у різні життєві й фантастичні ситуації і на власному прикладі навчають малюка цінувати родину і дружбу, підтримувати близьких. Яскраві ілюстрації внесуть більше позитивних емоцій як у сприйняття тексту казок, так і у гармонійне бачення світу дитиною.

Клапчук ,Т. Каченятко і загублений місяць  [текст]: казка / Тетяна Клапчук; худож.  А. Савіцька. – Харків : Навчальна література , 2018. – 8 с. : іл. – ( Серія «Малятко»)
Для малят від 2 років Книжки серії ''Малятко'' - це маленькі цікаві історії про звіряток та їх пригоди з яскравими ілюстраціями та наліпками. Веселі історії захоплять дитину, а головне малюк зможе проявити творчість, фантазію та власноруч створити казку за допомогою сюжетних наліпок Погортати книгу


Клапчук ,Т. Телятко і найкраща мама  [текст]: казка / Тетяна Клапчук; худож.  Т. Плісак. – Харків : Навчальна література , 2018. – 8 с. : іл. – ( Серія «Малятко»)
Для малят від 2 років Книжки серії ''Малятко'' - це маленькі цікаві історії про звіряток та їх пригоди з яскравими ілюстраціями та наліпками. Веселі історії захоплять дитину, а головне малюк зможе проявити творчість, фантазію та власноруч створити казку за допомогою сюжетних наліпок

Клапчук ,Т. Цуценятко шукає пригод  [текст]: казка / Тетяна Клапчук; худож.  Т. Плісак. – Харків : Навчальна література , 2018. – 8 с. : іл. – ( Серія «Малятко»)
Для малят від 2 років Книжки серії ''Малятко'' - це маленькі цікаві історії про звіряток та їх пригоди з яскравими ілюстраціями та наліпками. Веселі історії захоплять дитину, а головне малюк зможе проявити творчість, фантазію та власноруч створити казку за допомогою сюжетних наліпок
Клапчук ,Т. Зимова казка [текст]: загадки / Тетяна Клапчук і Людмила Кієнко. – Харків : Навчальна література , 2019. – 12 с. : іл. – ( Серія «Відгадай.Знайди.Наклей»)
Книжки серії «Відгадай. Знайди. Наклей» допоможуть малюкові розвинути увагу, кмітливість та дрібну моторику. Відгадавши цікаву загадку, дитина з легкістю вибере відповідну наліпку та приклеїть її. Таким чином перед малюком постане повне яскраве зображення!Клапчук ,Т. Захопливий цирк [текст]: загадки / Тетяна Клапчук і Людмила Кієнко. – Харків : Навчальна література , 2019. – 12 с. : іл. – ( Серія «Відгадай.Знайди.Наклей»)

Книжки серії ''Відгадай. Знайди. Наклей'' допоможуть малюкові розвинути увагу,кмітливість та дрібну моторику. Відгадавши цікаву загадку, дитина з легкістю вибере відповідну наліпку та приклеїть її, а також доповнити зображення іншими наліпками. Таким чином перед малюком постане повне яскраве зображення!Курило, І. Б. Котик Кексик і мешканці двору [текст] : казка / Інна Курило; іл. М. Максимів. – Тернопіль : Мандрівець ,2019. – 24 с. : іл. – ( Серія «Пригоди Кексика і його друзів»)
Перша книжечка із серії пригод котика Кексика, який пізнає світ точнісінько так само, як і кожна дитина. Кексик зна­йомиться з вороною Ксенею та песиком Волоханем, які стануть для нього справжніми друзями. Але про це згодом…

Курило, І. Б. Кексик на природі [текст] : казка / Інна Курило; іл. М. Максимів. – Тернопіль : Мандрівець ,2018. – 24 с. : іл. – ( Серія «Пригоди Кексика і його друзів»)
Це друга книжечка із серії пригод котика Кексика. Він ознайомлюється із правилами дорожнього руху і вчиться, як правильно поводитися на ву­лиці.Курило, І. Б. Котик Кексик і подарунки [текст] : казка / Інна Курило; іл. М. Максимів. – Тернопіль : Мандрівець ,2018. – 24 с. : іл. – ( Серія «Пригоди Кексика і його друзів»)
Третя книжечка із серії пригод котика Кексика навчить малечу не брати чужого і вибачатися за погану поведінку.

Курило, І. Б. Кексик на дачі [текст] : казка / Інна Курило; іл. М. Максимів. – Тернопіль : Мандрівець ,2018. – 24 с. : іл. – ( Серія «Пригоди Кексика і його друзів»)
У четвертій книжечці із серії пригод котика Кексика розповідаєть­ся про вміння товаришувати і про те, як важливо бути чистим, охайним і ви­хованим.
Курило, І. Б. Кексик і інтернет [текст] : казка / Інна Курило; іл. М. Максимів. – Тернопіль : Мандрівець ,2019. – 24 с. : іл. – ( Серія «Пригоди Кексика і його друзів»)
П’ята книжечка із серії пригод котика Кексика пояснює у зрозумілій для дітей формі, що таке інтернет, як він побудований і працює. Експертом у цьому питанні виявився Домовичок, який запропонував повести Кексика на екскурсію інтернетом. І однієї ночі вони вирушили в дорогу. Що там відбулось і кого зустрів Кексик в інтернеті — дізнаєтеся на сторінках цієї книжечки…


Матусина книжка [текст]: хрестоматія для малюків / укладачі Т.Д. Азаренко, К.В. Шаповалова, В.В. Борзова, О.П. Лобойко ; худож. Н.В. Воропай,О.В. Гарбуз, О.О. Супрун, Н. Ю. Мішакова. – Харків : Чайка, 2014. – 96 с.: іл. – (Серія « Найкращий подарунок»)

Уже в перші місяці життя дитина починає осягати мову, вловлюючи зміст слів з інтонацій мами, її виразу обличчя. У цій книзі ви знайдете перевірені століттями старовинні і сучасні римовані звернення до малюка - Пестушко, або потішки. Накладені на прості мелодії, вони дозволять встановити контакт з немовлям, а доповнені ніжними дотиками або гімнастикою допоможуть легко заколисати, втішити або, навпаки, розвеселити дитину. Книга містить: Ігри у мами на колінах. Пальчикові ігри. Просипаюшкі. Умивальні, купальні-полоскальние. Їмо, маму слухаємо. Топ-топ, вчимося ходити. Не плачемо! Потешки-утешалочкі. Баю-баю, колискові. Веселі ігри


Мензатюк, З. День народження місяця [текст]  /  Зірка Мензатюк  ; худож.  – оформлювач Г.В. Калмикова. – Харків : Фоліо, 2018. – 12 с. : іл. – (Серія «Дитячий світ»)
Вашій увазі пропонується книжка-картонка з яскравими ілюстраціями та цікавою казкою для малят.


Мензатюк, З. Новий рік [текст]  /  Зірка Мензатюк  ; худож.  – оформлювач Г.В. Калмикова. – Харків : Фоліо, 2018. – 12 с. : іл. – (Серія «Дитячий світ»)
Вашій увазі пропонується книжка-картонка з яскравими ілюстраціями та цікавою казкою для малят.
Мензатюк, З. Сім барв [текст]  /  Зірка Мензатюк  ; худож.  – оформлювач Г.В. Калмикова. – Харків : Фоліо, 2018. – 12 с. : іл. – (Серія «Дитячий світ»)
Книжка-картонка з яскравими ілюстраціями та цікавою казкою для малят.

Мензатюк, З. Сім зірок [текст]  /  Зірка Мензатюк  ; худож.  – оформлювач Г.В. Калмикова. – Харків : Фоліо, 2018. – 12 с. : іл. – (Серія «Дитячий світ»)
Вашій увазі пропонується книжка-картонка з яскравими ілюстраціями та цікавою казкою для малят.Мензатюк, З. Сім нот [текст]  /  Зірка Мензатюк  ; худож.  – оформлювач Г.В. Калмикова. – Харків : Фоліо, 2018. – 12 с. : іл. – (Серія «Дитячий світ»)
Вашій увазі пропонується книжка-картонка з яскравими ілюстраціями та цікавою казкою для малят.


Мензатюк, З. Усмішка [текст]  /  Зірка Мензатюк  ; худож.  – оформлювач Г.В. Калмикова. – Харків : Фоліо, 2018. – 12 с. : іл. – (Серія «Дитячий світ»)
Вашій увазі пропонується книжка-картонка з яскравими ілюстраціями та цікавою казкою для малят.
Мензатюк, З. Як дощик цвіте [текст]  /  Зірка Мензатюк  ; худож.  – оформлювач Г.В. Калмикова. – Харків : Фоліо, 2018. – 12 с. : іл. – (Серія «Дитячий світ»)
Вашій увазі пропонується книжка-картонка з яскравими ілюстраціями та цікавою казкою для малят.Мензатюк, З. Як пальці посварилися  [текст]  /  Зірка Мензатюк  ; худож.  – оформлювач Г.В. Калмикова. – Харків : Фоліо, 2018. – 12 с. : іл. – (Серія «Дитячий світ»)

Вашій увазі пропонується книжка-картонка з яскравими ілюстраціями та цікавою казкою для малят.

Чуб ,Н. Дарунки Святого Миколая  [текст]: казка / Наталія Чуб; худож.  Н. Петрачкова. – Харків : Навчальна література , 2018. – 24 с. : іл. – ( Серія «Виховання казкою»)

Як ми радуємось, коли малюк виявляє любов до близьких і бажання їм допомогти! Упевнені, якщо ця казка сподобається дитині, вона стане більш чуйною і до людей, і до тварин. І не лише тому, що очікуватиме нагороду.

Чумарна, М. Як зайчики зимували [текст] : казки / Марія Чумарна ; худож. В.П. Чипурко. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2012. – 48 с.: іл.
А чи всім дошколярикам і навіть поважним школярам відомо, як сплять дерева, чому журавлів називають веселиками, хто приносить весну, як отримати задоволення від повсякденної праці та як ізцілити недужого друга?.. Прочитайте цю чудову цікаву-прецікаву й повчальну книжку і багато про що дізнаєтесь, дещо важливе збагнете. Ви ж бо – розумні й кмітливі!


 Яковенко, Л. Заяча сімейка [текст]  : оповідання / Любов Яковенко; худож. О.В. Гарбуз. - Харків : Юнісофт, 2009. – 32 с. : іл. – ( Серія «Читаємо по складах»)


Книга дозволить сформувати в дитини позитивне ставлення до навчання:— Цікаві короткі оповідання, що допоможуть малюкові навчитися читати окремі слова, з'єднуючи склади.— Захоплюючі завдання, спрямовані на розвиток розумових навичок.— Ігрова форма, яка зробить навчання заняттям радісним і приємним.— У розвивальний блок входять: судоку, розмальовки, лабіринти, кросворди, піктограми, «з'єднай по крапках».
   
 Яковенко, Л. Друзі подружки  [текст]  : вірші / Любов Яковенко; худож. М.О. Пузиренко. - Харків : Юнісофт, 2013. – 10 с. : іл. – ( Серія «Хмаринка»)


Цю чудову книгу не тільки можна, але і потрібно використовувати у виховних цілях. Вона навчить дитину співпереживати чужому горю, розрізняти хороші і погані вчинки і допоможе зрозуміти, як правильно себе вести в дитячому колективі.


Немає коментарів:

Дописати коментар