Книги для дітей молодшго шкільного віку

Книги для дітей молодшго шкільного вікуАндерсен  Г.К. Дюймовочка та інші казки /  Г.К. Андерсен : Худож. В.Смирнов. – К. : Махаон-Україна , 2011. – 94 с. : іл. – (Серія «Казка за казкою»)

До збірки увійшли казки Ганса Крістіана Андерсона, які знають і люблять усі діти. З цими казками виросло вже кілька поколінь юних читачів, які зараз уже стали дідусями і бабусями, матусями і татусями.
Богат В. У спекотній Африці / В. Богат . – К. : Грані-Т , 2008. – 88 с. : іл.

Разом із розумною черепахою, яка всіляко підштовхує маленьке левенятко до розгадки, ваша дитина здійснить справжній творчий пошук. І, можливо, малюк сам підкаже вам несподіване рішення. Тому книга особливо стане в пригоді під час підготовки до школи, адже дитина вчитиметься чіткіше висловлювати думки та зрозуміє, що з будь-якого складного становища завжди можна знайти вихід.


Верховень В. Абетка у загадках і віршах / В. М. Верховень. - Харків: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2011. – 48 с. : іл.
Чудова абетка з кольоровими ілюстраціями і великими літерами стане улюбленою книжкою вашої дитини. Кумедні загадки та віршики допоможуть майбутнім школярикам легко і швидко вивчити літери і без зайвих зусиль опанувати основні навички читання. Веселі уроки прищеплять дітям любов до книжок і цікавість до навчання.
Верховень В.Н., Яковенко Л.В. Казкова абетка / В. Н. Верховень, Л.В. Яковенко. – Харків : Чайка , 2013. – 64 с. : іл. – (Серія «Найкращий подарунок»)
Малюки обожнюють слухати історії про казкових героїв, надто ж коли це коротенькі віршовані оповідки. Бо розповідати їх і весело співати дітлахам подобається не менше, ніж слухати довгі бабусині казки. Отож, пропонуємо вам чудову абетку у віршах, що якнайкраще розвине пам’ять, мовлення, уяву маляти і допоможе легко вивчити всі літери українського алфавіту.

Верховень В.Н.Квіткова абетка / В. Н. Верховень : Укладач В.В. Борзова : Худож. М. О. Касперська. – Харків : Чайка , 2014. – 64 с. : іл. – (Серія «Найкращий подарунок»)
Чи можуть квіти допомогти малюкам вивчити абетку? Авжеж, з нашою книжкою це можливо! Напрочуд добрі віршики і цікава інформація про рослини стануть у пригоді дорослим, що прагнуть допомогти дітям вивчати літери легко і з задоволенням. До того ж, книжка пречудово ілюстрована. Отже, ви маєте можливість навчати дітей в доступній і захоплюючій формі, знайомити їх з природою, а також не забувати про естетичне виховання малюків

Вдовиченко Г. Мишкові миші / Г. Вдовиченко. - : Грані-Т, 2011. - 64 с. : іл.
Якщо ви гадаєте, що з мишами каші не звариш, то це означає, що вам просто не щастило на мишей.
А от Мишкові, героєві нової повісті популярної письменниці Галини Вдовиченко, з ними ще й як пощастило! Він зі своїми друзями – домашніми, польовими, лабораторними, летючими й навіть комп’ютерними гризунами – створив тааакеее…А що саме він створив і що йому на це сказали мама й тато – дізнаєтеся, прочитавши цю веселу книжку.
Весела абетка / Упоряд. В. П. Товстий. – Харків : Промінь, 2006. – 64 с. : іл.
Весела абетка допоможе малюкові вивчити букви, а вірші та скоромовки сприятимуть розвитку мови, пам'яті, та розширенню світогляду. Яскраві та веселі малюнки зроблять заняття емоційно насиченими і захоплюючими.

Вінграновський М. Гусенятко. Козак Мамарига: оповідання та вірші [Подвійна книга ] / М. Вінграновський: Худож. К. Лавро. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА , 2011. – 34 с. :іл.
У цій «подвійній» книзі публікуються улюблені поетичні й прозові твори для дітей Миколи Вінграновського (1936–2004) — найвидатнішого українського лірика другої половини ХХ століття.
Микола Вінграновський щиро тішився, що цю книжку проілюстрував саме Кость Лавро, творчість якого високо цінував.
Вірші для дитячого садка : зб. Віршів / Л.І. Глібов, С. Д. Дрожжин, О.П. Жлобинська та ін. – Х.: Видавничий дім «Пегас», 2014. – 64 с. : іл. – (Серія «Улюблені автори»)
Збірка містить вірші відомих письменників (Саші Чорного, Олени Пчілки, Олександра Олеся, Леоніда Глібова, Якова Щоголева) і сучасних поетів про дружбу та ввічливість, про Україну та свята, що в ній відзначаються, про найріднішу людину для кожної дитини — матусю, а також про улюблені іграшки малюків.


Віршики для малят : Збірка / Худож. В.Є. Чумаченко. – Х. : Промінь, 2013. – 80 с. : іл.
Книга "Віршики для малят" подарує вашій дитині чарівний та неймовірно теплий світ фантазій. Веселі та добрі віршики про звірят, прочитані разом із батьками, казкові колискові створять гарний настрій та розвинуть уяву, а гарні яскраві ілюстрації подарують маленьким янголятам подорож до країни дитячих мрій.
Вовк Н. Літачок – рятівничок / Н. Вовк, І. Малкович:Худож. Н. Колпакова. – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА , 2014. – 26 с. :іл.
Зворушлива історія про літачка, з якого часто глузують великі літаки. Але одного дня, далеко в горах, саме він рятує маленького хлопчика.
Книжка про те, що ніколи не можна втрачати надії...

Гарн Л.Е. Белла-балерина / Лаура Еймі Гарн: Худлж. В. Соколова. – Львів : Видавництво Старого Лева , 2013. – 34 с. :іл.
Белла народилася в родині Басетів, собак із короткими ніжками. Усі знають: Басети не танцюють! Однак Белла з цим не згодна, бо в неї є велика мрія і ще більше бажання її здійснити.   Цю дивовижну історію, вигадану американською письменницею Лаурою Ґарн, проілюструвала Валерія Соколова – всесвітньовідома художниця з львівським корінням.

Глазовий П. П.  Про Сергійка – нежалійка та клоуна Бобу. Іванець-бігунець / П.П. Глазовий. – К. : ФОП Стебляк, 2014. – 56 с. – іл. – ( Серія «Павло Глазовий – діткам»)
Веселими пригодами  Іванця-бігунця,Сергійка – нежалійка та клоуна Боби видавництво продовжує серію «Павло Глазовий – діткам».
На її сторінках ви зустрінете багато цікавих пригод і несподіванок.
Гофман  Е. Т. А., Гауф В.  Казки :зб. казок / Е. Т. А. Гофман, В. Гауф. – Х. : Видавничий дім «Пегас» , 2014. – 48 с. : іл. – (Серія « Улюблені автори»)
До збірки увійшли дві чудові казки німецьких письменників Ернста Теодора Амадея Гофмана та Вільгельма Гауфа – “Лускунчик і Мишачий король” і “Маленький Мук”. Обидві чарівні історії були написані казкарями для своїх маленьких вихованців. Об”єднує ці казки й те, що їхні герої борються за добро й справедливість, щиро бажаючи, щоб у світі стало менше зла.

Гофманн Е.Т.А. Лускунчик і Мишачий Король / Е.Т.А.Гофманн. – Донецьк : Веско, 2014. – 80 с. : іл.. – (Бібліотека школяра)

Дивовижний світ відкриває перед юним читачем казка "Лускунчик і Мишачий Король". Це історія дівчини Марі та хлопчика Дросельмаєра, якого зла миша Мишильда перетворила на Лускунчика.День чудових подарунків :вірші, оповідання, казки, колядки, щедрівки. – К.: Літера ЛТД , 2014. – 64 с. : іл.

У книзі представлені вірші, казки, оповідання та загадки про зиму, зимові явища, зимові свята. Малятам вірші прочитають дорослі, а старші діти зможуть прочитати їх самі і ті, які найбільше сподобалися, вивчити напам’ять.

 
Дерманський С. Король буків, або Таємниця Смарагдової Книги [Текст] / Сашко Дерманський ; мал. Валентини Богданюк. - Тернопіль : Теза : Навчальна книга - Богдан, 2014. - 155с. : іл. - (Богданова шкільна наука)
Чи любиш ти загадки й таємниці? Часто доводиться докласти неймовірних зусиль, щоб розгадати таємницю, та й то не завжди вдається. Втім, якщо за справу беруться справжні друзі, їм це під силу! Героєві цієї книжки, малому буці Гаврикові, пощастило з друзями: в найскрутнішу хвилину він може покластися на симпатичну драконицю Джульєтту, мудрого лепрехуна Шмигуна, передбачливого пугача Понтія та дрібненького горобчика Петяку. А хто вони такі, оті буки та лепрехуни? Швидше починай читати цю книжку — і знатимеш. А заодно й дізнаєшся, чи вдалося Гаврикові й компанії здолати лихого чаклуна Нарита й розгадати таємницю Смарагдової Книги.

Дзвони Різдва :вірші, оповідання, казки, колядки, щедрівки  / Упоряд. С.В. Хрустальова . – К.: Літера ЛТД , 2014. – 48 с. : іл.
У книзі представлені вірші, оповідання про зиму, колядки, щедрівки до зимових свят. Малятам вірші прочитають дорослі, а старші діти зможуть прочитати їх самі і ті, які найбільше сподобались, вивчити напам'ять.
Ця книжечка стане у пригоді вихователям масових і спеціальних дошкільних установ, логопедам, студентам педагогічних коледжів і вузів, батькам дітей середнього та старшого дошкільного віку.

Двоє ведмежат: Народна казка  / видавнць О. Сімонова ; худож.: М.Чурілов. - для дітей дошк. Віку. – К.: Видавничий дім « Розумна дитина», 2012. – 14 с. : іл.. – ( Серія “ПЕРШІ КАЗОЧКИ”).

Яскраві малюнки, чудові дитячі образи головних героїв казок не залишать байдужими малят та їх батьків.
Диво у долоньках : Казки, оповідання та віршики.  - Ранок, 2014.- 60с. : іл. – (Серія "Письменники – дітям")

Якщо у вашій родині підростає маля, ви напевно читаєте йому вголос. У цій книжці зібрані кращі твори українських письменників, які побачили світ на сторінках журналу «Малятко»: цікаві казочки, повчальні оповідання, віршики, що легко запам'ятовуються.До казки на гостину : казки / Упоряд. Г.М. Кирпа. – Х. : Белкар-книга , 2011. – 96 с. : іл. – (Серія «Світ казки»)

До збірки ввійшли відомі народні та авторськи казки у віршах і прозі. Серед героїв казок - красуні та королі, принци і чаклуни, веселі, дотепні тварини: котики, мишки, лисички, зайчики, песики, вовчики, кізоньки і навіть тигр та слон. Казки вчать доброті, мудрості, розвивають почуття гумору та творчу уяву дитини.

До нас при йшла зима:вірші, оповідання, казки, колядки, щедрівки /Уклад. С.В. Хрустальова . – К.: Літера ЛТД , 2013. – 64 с. : іл.
Збірка віршів, казок, оповідань, колядок, щедрівок до новорічних свят. Старші діти зможуть прочитати їх самі, а малятам їх прочитають дорослі.
Ця книжечка стане у пригоді вихователям масових і спеціальних дошкільних установ, логопедам, студентам педагогічних коледжів і вузів, батькам дітей середнього та старшого дошкільного віку.


Жовтий гостинець : Казки, оповідання та віршики. - Ранок, 2014.- 60с. : іл. – (Серія "Письменники – дітям")
З неба падають сніжинки:вірші, оповідання, казки, колядки, щедрівки / Уклад. Ю.В. Рібцун. – К.: Літера ЛТД , 2014. – 64 с. : іл.

Збірка віршів, оповідань, творів усної народної творчості про зиму, зимові розваги, новорічні та різдвяні свята стане у пригоді вихователям масових і спеціальних дошкільних установ, логопедам, студентам педагогічних коледжів і вузів, батькам дітей середнього та старшого дошкільного віку

Казки з Європи / Худож. Р. Джонсон. – К. : Країна Мрій ,  2015. -  96 с. : іл.
Запрошуємо всіх охочих у велику мандрівку! Читач має чудову нагоду познайомитися з найвідомішими персонажами європейських казок і дещо довідатися про звичаї і побут різних країн Європи. Для дітей молодшого шкільного віку.


Казки перед сном / Текст К. Рот Тайлер та В. Горбачова ; Худож. В. Горбачов; Пер. з англ. О. Зозулі. – К. : Країна Мрій, 2011. – 88 с. : іл.
Маленький Вуханчик ніяк не може заснути. Йому здається, що в когось ліжечко значно зручніше. Полохливий Трусь так боїться вовків, що своєю фобією заразив братиків і сестричок. А Базю заколисували всім закутком. Та зрештою всі наші герої бачать солодкі-пресолодкі сни... Чудові ілюстрації відомого американського художника, українця за походженням, Валерія Горбачова зачарують усіх без винятку


Казки-п’ятихвилинки на добраніч / С. Теплін ; Худож. Е. Ятковська ; Пер. з англ. В. Наливаної. – К.:  Країна мрій , 2015. – 104 с. : іл.

Ці короткі й зворушливі історії нікого не запозбавляти байдужим! Ви познайомитеся з котиком і цуциком та їхніми веселими друзями, потрапите разом із героями в неймо вірні пригоди. Казочки-Пятихвилинки стануть чудовим завершенням насиченого подія мі дня. На добраніч! Для дітей дошкільного віку.

Колядки, щедрівки,засівалки / Худож. О.В. Гарбуз. – Харків : Чайка, 2014. – 64 с. : іл. – ( Серія «Завтра в школу»)
У цій книжці зібрані старовинні звичаї святкування Коляди – від Різдва до ВодохрещаКолядує та щедрує Україна : вірші, колядки, щедрівки, оповідання . – К.: ПП Голяка , 2104. – 48 с. : іл.

Щоб зробити зимові свята цікавішим, ми підготували для вас добірку найкращих  віршиків, колядок, щедрівок та оповідань для дітей різного віку.

Конобевська О.О. Абетка-казка : віршов. Казка / О.О. Конобевська. – Х. : Видавничий дім «Пегас» , 2013. – 64 с. : іл. – (Серія « Улюблені автори»)
Дана книга призначена для тих малюків, які тільки починають вивчати букви.
Завдяки цікавій подорожі у чарівний світ букв разом із головним героєм абетки-казки, Вовком, дитина легко та із задоволенням опанує алфавіт.

Лагерлеф С.  Дивовижна подорож Нільса з дикими гусьми.  / Сельма Лагерлеф ; переказ Н. Косенко ; мал. В. Харченка. – Х. :  ВД « Школа»,2013. – 224 с. : іл. – ( Серія «Дитячий бестселер»)
У новому розширеному переказі розповідається про захопливу подорож хлопчика з дикими гусьми до Лапландії. Зачарований гномом малий Нільс і свійський гусак Мартин потрапляють разом із табуном гусей у неймовірні пригоди, у яких їхнє життя часто висить на волосині. Боротьба із хитрющим лисом, самовідданий порятунок друзів — через усе це проходить герой.


Лисичка сестричка і вовк-панібрат : Збірка народних казок. – Харків: Аргумент Принт , 2009. -  64 с. : іл. -( Серія «По складах читаю сам»)
Ваша дитина вже навчилася читати? Тож пропонуємо спеціально підібрані для неї казки. Вони поділені на склади з наголосом, отже, допоможуть малюку закріпити навички читання, збагатять словниковий запас і розширять світогляд. Люлько А. Загублене цуценя /  А.  Люлько : Худож. Н. Каламєєць. – Львів : Видавництво Старого Лева , 2013. – 48 с. : іл.
Софійка забула на лавці біля дитячого майданчика своє улюблене іграшкове цуценятко на ім’я Смішко. Дівчинка, звісно, дуже сумувала. А Смішко помандрував містом і встиг познайомитися з художником, пихатим котом Філіпом, хлопчиком Васильком, професором математики та іншими цікавими людьми. Та головне – він зумів повернутися до своєї маленької господині.

Май М. Велика книга для маленьких друзів / М. Май : Худож. К. Георг. – Х. : Віват, 2015. – 128 с. : іл. – (Світ чарівних казок)
Ця яскраво ілюстрована книжка навчить малюків, як поводитися, щоб із тобою хотілося грати і дружити.
Разом із головним героєм оповідань Лиском і його друзями Ведмедиком і Борсучком діти переживуть справжні пригоди - прокотяться на плоту, заблукають і виберуться з лісу.
А щоб благополучно повернутися додому, їм доведеться знайти спільну мову з однолітками і дорослими, навчитися дотримуватися правил вічливості та тримати своє слово.

Малкович  І. Золотий павучок : Різдвяна історія / І. Малкович : Худож. К. Штанько. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА , 2009. – 24 с. :іл.
Цю книжку супроводжує зовсім коротка анотація: "Зворушлива різдвяна історія про дивовижну пригоду, що сталася на Святвечір". Але не все так просто – хоча б тому, що це історія з дитинства Івана Малковича, розказана йому його власним дідусем. І в цій історії – не лише різдвяне диво, а й відголосок справжньої української історії. Не такої, до речі, і давньої.

Малятам про звірят : [збірка : оповідання про тварин : для дошк. і мол.шк. віку] / упоряд. В. В. Борзова ; худож.: Ю. Є. Платов, С. Є. Платова. - Харків : Чайка, 2013. - 64 с. : іл. - (Завтра в школу)
Книга адресована юним читачам, які роблять перші кроки самостійного читання. Дуже важливо, щоб саме в ранньому віці малюк познайомився з захоплюючими історіями про тварин, щоб його душа збагатилася переживаннями про братів наших менших. Такі книги формують ставлення до оточуючих, виховують дитину, роблять її уважною, чуйною людиною.


Морз М.  Казки для тих хто… / М. Мороз : Худож. О. Микула. – Львів : Аверс, 2011. – 48 с. : іл.
В цій книжечці не просто казки, а казки-поради.Вона допоможе діткам подолати страхи, а батькам − знайти спільну мову з вередливим дитям. Тут і казочка про те, як побороти страх до зубного лікаря, і про те, чому важливо мити руки перед їжею, ділитись іграшками.

Нестайко В.З. В країні Місячних Зайчиків ; Сонячний зайчик і сонячний вовк : Казкові повісті / В. З. Нестайко : Худож. О. Воронкова. - К. : Країна Мрій ,  2014. -  72 с. : іл..
Казкова розповідь про маленьку дівчинку Ганнуся, яку просто називали лагідно Нуся. Під покровом ночі маленька симпатична дівчинка Нуся вирушає до чарівної країни, що зветься країна місячних Зайчиків, де на її чекають різні пригодиНестайко В. З.Пригоди близнят-козенят. Пошукове бюро знахідок. Кузя, Зюзя і компанія : Казкові повісті / В. З. Нестайко : Худож. О. Чичик. - К. : Країна Мрій ,  2014. -  96 с. : іл
Це дві просто неймовірні історії. Перша - про близнюків Вітю і Вову, які перетворюються у двох козенят і потрапляють до чарівної країни, до злого чаклуна "Відіваса-Пампаса". Як  вони виплутаються вони з такої халепи - дізнаються маленькі читачі.Друга історія - про Комах. Комарик Зюзя разом зі своїм другом світлячком Кузею відкрили бюро знахідок.

Нестайко В. Принцеса Іванна: Дивовижні пригоди незвичайної Принцеси: Повість-казка / Всволод Нестайко : Худож. О. Воронкова. - К.: Країна Мрій, 2015. - 64 с.: іл.
У цій казці принцеса Іванна геть не схожа на принцес, про яких звикли читати діти, адже їй не сидиться у палаці, їй зовсім не хочеться танцювати на балах. То про що ж мріє сучасна принцеса? Про це і дізнається юний читач із нової казки відомого українського письменника.

Нестайко В. Секретна зброя незнайомця Коші:Казкові пригоди Грайлика. Пригода друга: Казкова-повість / Худож. О. Чичик. - К.: Країна Мрій, 2015. - 112 с.: іл.
Коша — син справжнього дракона! Але не варто боятися цього хлопчика, адже він друг Грайлика, а Грайлик, як відомо, дружить тільки з хорошими дітьми. А ще Коша має секретну зброю. Яку? Про це ви довідаєтеся, коли прочитаєте цю казку.

Нестайко В. Усмішка принцеси Івони: Казкові пригоди Грайлика : Казкова повість : нова авт. ред. /Всволод Нестайко :  Худож. О. Чичик – К. : Країна Мрій, 2015. – 64 с. : іл.
Чи буває нудно в країні Дитиндії? Звісно, що ні! Навіть якщо нічим зайнятися, Грайлик обов’язково вигадає світ лицарів, донів та принцес. Певна річ, завертиться– закрутиться неймовірна гра з неймовірними пригодами! Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.Парашині-Дені, Жюльєт. Зникли кошенята! /  ЖюльєтПарашині-Дені , Олівер Дюпен. – Х.: Вид-во «Ранок», 2014. – 48с. : іл.. – (Серія « Хутряні помпони і Ко»)
У клуба дуже важлива місія — рятувати тварин, що потрапили в біду. Розумні і спостережливі дівчатка завжди у центрі захоплюючих пригод. Маленькі детективи розшукують тваринок, що зникли, і навіть викривають справжніх злочинців. Відтепер власники тварин можуть бути спокійні: юні захисниці тварин на варті, а отже, все буде гаразд
Парашині-Дені, Жюльєт. Допоможемо поні! /  Жюльєт Парашині-Дені , Олівер Дюпен. – Х.: Вид-во «Ранок», 2014. – 48с. : іл.. – (Серія « Хутряні помпони і Ко»)
Трьох нерозлучних подружок — Адель, Луїзон і Розу — об’єднує одна пристрасть: усі вони обожнюють тварин. Подружки часто збираються разом на засідання свого «Клубу хутряних помпонів», щоб поговорити про своїх домашніх улюбленців і заодно придумати щось цікаве.


Принцеси. Повчальні казки для дівчаток / Ред. В. Олександров. – К.: Країна Мрій, 2014. – 112с.: іл.
Чи можливо вдало вийти заміж, коли в тебе ну дуже великі ноги? Які мудрі рішення принцеса здатна прийняти, щойно їй виповниться сім років? Що стається з принцесами-вередами? Це ключові питання лише на три історії про принцес, а загалом у книжці 16 дивовижних і повчальних казок. Є над чим поміркувати маленьким принцесам-читачкам… Для дітей молодшого шкільного віку


Подарунки феї: казки / упоряд. С. А. Гордієнко ; худож.: С.Д. Кім.— Х.: Веста, 2010.— 32 с.: іл. - (Найкращі казки).
У цій книжці ви знайдете чудові казки знаменитих казкарів Ганса Крістіана Андерсена та Шарля Перро, що входять до золотого фонду дитячої літератури. Ці казки допоможуть дитині набути безцінного досвіду — зрозуміти тонкощі людської натури, яка не ду же змінилася за останні двісті років. Ваш малюк полюбить цю книгу за її яскраві, живі та добрі ілюстрації. Спілкування з чудовою книжкою подарує щасливі хвилини і дорослим, і дітям

Попелюшка та інші казки : для дошк. віку / Брати Грімм, Г. К. Андерсен, Ш. Перро : Худлж. Л.Якшис. – К. : Махаон – Україна, 2012. – 144 с. : іл. – ( Серія « Казки про принців і принцес»)
Кожна дівчинка мріє стати принцесою.
Надзвичайна врода, вишукане вбрання, розкішні палаци й неприступні замки... і, звісно принц на білому коні — ось що може перетворити життя будь-якої маленької панночки на справжню казку.
Птахи та комахи від А до Я / Уклад. І.Б. Говердовская. –  Х.: Вид-во «Ранок», 2013. - 60 с.: іл. – ( Серія «Абетка з читанням»
Завдяки серії «Абетка з читанням» ваш малюк вдосконалюватиме й розвиватиме техніку читання, тренуватиме пам'ять і мислення. Ця серія допоможе дитині підвищити загальний інтелектуальний рівень, закріпити знання алфавіту, викличе цікавість і любов до читання, а головне — бажання пізнавати оточуючий світ. Видання призначене для дошкільників та їх батьків.Рідні казки / Худож. Л.А. Кириленко, О.В. Зеркалій, Т. В. Вдовиченко. – Х. : ПП «Промінь», 2011. – 64 с. : іл.
Казки захоплюють юних читачів своїм чаклунством, різноманітністю сюжетів, особливим ліризмом. Співпереживання казковим героям пробуджує в дітях добрі почуття, вчить розрізняти добро і зло, бути сміливими, допомагати тим, хто потрапив у біду, формують і інші позитивні якості дитини.
Русіна, Оля. Сестричка[Текст] : маленька повість / Оля Русіна. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 195 с. – (Обережно: дівчатка!)

З молодшою сестрою буває ой як непросто. Особливо коли між сестрами різниця у п’ять років. І коли в молодшу сестричку Ксеню разом з її друзями Мартою і Артемом вселяються бісики капості і витівок, які дорослим і не снилися, старшій сестрі не залишається нічого іншого, як написати про це книжку.

Ця повість є продовженням повісті «Ганнуся». Третій «А» подорослішав на рік, про те від того життя його не стало нуднішим. Ще б пак – хіба можна всидіти в наметі посеред лісу, коли невідомі злочинці попереджають, щоб ви поводилися тихо

Скарбниця казок : Казки. – Х. : Белкар-книга, 2012. – 96 с. : іл. – (Світ казки)
До збірки ввійшли відомі українські народні та авторськи казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути розумними та добрими. Дана книга може використовуватися вихователями та батьками у виховному процесі, а також буде цікава маленьким читачам особисто. Книга барвисто ілюстрована, призначена для дітей молодшого віку (дошкільнят).Сонечко І. Моє любе кошеня / І.Сонечко ;  іл. Г.Ю.Бродська. – Харків : Ранок , 2013 . – С.36:іл
Усі вірші про кошеня Мурчика тепер у подарунковому форматі! Книжка про кошеня Мурчика — найкращий подарунок для вашого малюка. До цієї книжки вміщено всі вірші серії про кошеня Мурчика, її видано в новому, подарунковому форматі — міцному й зручному.
Сонечко І. Моє любе цуценя/ І.Сонечко ; іл. Г.Ю.Бродська. – Харків : Ранок , 2013 . – С.36:іл.
Книжка про цуценя Гавчика — найкращий подарунок для вашого малюка. До цієї книжки вміщено всі вірші серії про цуценя Гавчика, її видано в новому, подарунковому форматі — міцному й зручному.

Сонливі казочки  / Н. Я. Косенко та інші : Худож. О. Курдюмова. – Х. : Вид-во «Ранок», 2014. – 128 с. : іл. – ( Серія «Почитаймо ввечері»)
У збірці представлені твори для читання ввечері: казки, вірші, колискові, загадки. До книги увійшли як випробувані століттями творіння народу, так і авторські тексти - класиків літератури та сучасних письменників.
Читання дитині ввечері історій і віршів заманить його в світ казки, пригод і добра, налаштує на міцний спокійний сон. Рекомендовано дитячим психологом.

Томашевська Н.В.  Автомобільна абетка : Вірші : для дошк. віку / Н.В. Томашевська. – Х. : Видавничий дім «Пегас» , 2015. – 12 с. : іл.  – (Серія « Розвивайко»)
«Автомобільна абетка» допоможе вивчити алфавіт і познайомить малюків із машинами відомих світових марок.
Три чарівних коржики  : казки / упоряд. С. А. Гордієнко ; худож.: В. Д. Хорошенко, О. Л. Басс. - Х. : Ранок; Веста, 2010. - 32 с. : ілюстр. - (Найкращі казки).
Найкращі народні казки виховують у дитині людину з добрим серцем, розвивають почуття прекрасного, вчать жити в гармонії з на вко лишнім світом. Яскраві ілюстрації зроблять подорож у казку чарів ною та незабутньою. Спілкування з цією чудовою книжкою подарує щасливі хвилини і дорослим, і дітям. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

Українські казки / Худож. В.Ю. Скаканді. – Х. : Вид-во «Ранок», 2015. – 80 с. : іл. – (Серія «Чарівні казки»)
Кращі українські казки в одній книзі! Добрі та повчальні, вони стануть правильним орієнтиром у житті дитини.
Франко І. Коли ще звірі говорили: казки / І. Франко. – Харків : Промінь,2009. – 128 с. : іл.
Збірник казок Франка для дітей від 4 років.В своїй збірці «Коли ще звірі говорили» Іван Франко вдало використовує художні засоби вживані в народних казках про тварин, зокрема традиційне змалювання рис тварин: зажерливості вовка, хитрості лиса, незграбності ведмедя, упертості осла тощо.

Ховартс Х., Ховартс Д. В гостях у бабусі й дідуся .Історія про те, як Ведмедик цікаво та корисно провів час / Х. Ховартс , Д.  Ховартс : [пер. з англ.]. – Х. : Віват, 2015. – 36 с. : іл. – (Ведмежі історії)
Із книжки «В гостях у бабусі й дідуся» малюк дізнається, що з бабусею і дідусем теж може бути дуже весело. І що мудрість і життєвий досвід часом бувають важливішими за силу та молодість.
Ховартс Х., Ховартс Д. Мамина любов .Історія про те, як Ведмедик став старшим братом / Х. Ховартс , Д.  Ховартс : [пер. з англ.]. – Х. : Віват, 2015. – 36 с. : іл. – (Ведмежі історії)
Книжка ставить непрості питання важливості любові та довіри між дитиною та мамою, проблема дитячих ревнощів. Казка допоможе малюкові зробити вірні висновки, полюбити нового члена дружної родини. У казці у малого безтурботного Ведмедика, що був єдиним сином, з’являються братик та сестричка. Мамі ведмедиці вдалося заспокоїти свого малюка та пояснити, як чудово мати братика або сестричку.

Ховартс Х., Ховартс Д.Як чудово бути маминим помічником.Історія про те, як Ведмедик полюбив брата і сестру / Х. Ховартс , Д.  Ховартс : [пер. з англ.]. – Х. : Віват, 2015. – 36 с. : іл. – (Ведмежі історії)
У книжках серії "Ведмежі історії" представлені не просто добрі та цікаві казки для дітей. Це практичне керівництво для малюків, як поводитися складних для них психологічних обставинах. Із книжки "Як чудово бути маминим помічником" дитина дізнається, як правильно будувати відносини з братами і сестрами, і як багато нам дає любов до своїх рідних.

 
Чарівні казки для любої манюні :[зб. казок ] / Переклад з італ. О. Бугайцової, Р. Ставицького. – Х. : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» , 2014. – 48 с. : іл.
12 найулюбленіших казкових історій з чудовими ілюстраціями в стилі мультфільмів Діснея. Дітлахи потраплять до світу ліліпутів разом з Гуллівером, дізнаються, звідки в Геркулеса така неймовірна сила, разом з Лускунчиком та Кларою переможуть короля щурів...

Чуб Н. В. Азбука доброти / Н.В. Чуб: Худож. Н. Бендус – Петровська. – Х. : Фактор, 2012. – 112 с. : іл. – (Серія « Енциклопедія для маленьких вундеркіндів»)
Ця книга допоможе вам виховати в дитині такі якості, як уміння дружити, уважно ставитися до своїх друзів та близьких, розуміти і піклуватися про них. А мешканці казкової Ромашкової Галявини навчать малюка бути ввічливим, щедрим, щирим та добрим.

Яковенко Л.В. Математична абетка / Л.В. Яковенко. – Харків : Чайка, 2014. – 64 с.: іл. – (Серія «Найкращий подарунок»)

Наша книга допоможе тим дорослим, які прагнуть приділити увагу заняттям математикою з дошкільником і підготувати малюка до подальшого навчання. Виконуючи завдання, подані у веселій віршованій формі, дитина вивчить цифри,математичні дії, опанує лічбу, навчиться розв’язувати задачі,а головне — отримає велике задоволення від процесу пізнання.

Немає коментарів:

Дописати коментар