Книги для дітей молодшого шкільного віку

Касдепке Ґжеґож. Бон чи тон, або гарні манери для дітей : оповідання /  Ґжеґож Касдепке ; пер. з пол. Я. Івченко ; худож. Є. Поклевська – Козелло. - Львів: Урбіно, 2016. – 152 с.: іл.

Цікаво, а чи знаєте Ви, що таке бонтон? Це французьке слово, яке означає "гарні манери". А їх, поза всяким сумнівом, краще мати кожному, хто вважає себе вихованою та культурною людиною. Є гарні манери, про які ми знаємо вже змалечку. Наприклад, про те, що не можна балакати, коли їси. Або перебивати співрозмовника. Або колупатися в носі чи обгризати нігті. Це всім відомо. Але є манери, про існування яких можна дізнатися з порадника гарних манер або... із цієї книжки. Прочитавши її, ви точно за жодних обставин не осоромитеся. Навпаки, відчинивши двері перед сусідкою, поступившись місцем у транспорті жінці або простягнувши руку мамі чи бабусі, яка виходить із трамваю, ви точно всіх приємно вразите.  А якщо вивчите, про що "говорять" столові прибори  – тоді Вас точно можна буде брати навіть на прийом до президента. Читайте цю книжку - і переконаєтеся: мати гарні манери анітрохи не складно. Особливо, коли вивчаєш їх із таким знавцем, як Ґжеґож Касдепке. Отож  приємного, веселого та корисного Вам читання!

Костик К. Книга проклять . Книга бажань : повість :для мол. та серед. шк. віку/ Конор Костик ; мал. Джуліанни О'Калаґан ; пер. з англ. Н. Брискіної і М. Нечаєвої. - Вінниця : Теза, 2015. - 156 с. : іл. - (Серія "Пригодницька бібліотека").
Алекс Цвік ніколи не чинив так, як йому веліли. Тож коли він знайшов чарівну книжку, то ніяк не міг перестати загадувати бажання. Навіть по тому, як ті бажання сповнювались по-лихому і навспак. Чи вдасться книжці перехитрувати Алекса і його подружку Емілі?
Чи коли-небудь іще ця книжка зарегоче лихим переможним сміхом?

Про Алекса Цвіка, дівчинку Емілі, бабусю-зомбі, велетенського отруйного павука, мстивих гномів, героїв класичної міфології та багато чого іншого читайте у захопливих повістинках Конора Костика

Людина : для мол. шкільного віку / Укладач В. Г. Біляєв. – Харків : Белкар-книга,2016. – 48с.:іл. – (Пізнаємо світ разом)

Ця книжка розповість юним допитливим читачам про дивовижні І властивості людського організму, його будову і можливості, а також відповість на багато цікавих запитань: «Як ми ростемо?», «Чому у людей таке різне волосся?», «Як ми запам'ятовуємо?», «Чому ми потіємо?», «Як ми розрізняємо кольори?» тощо.


 Меґан М.Джуді Муді рятує світ: повість / МакДоналд Меґан; іл. П. Рейнолдс; пер. з англ. Н. Ясінської. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. – 144 с.: іл. 

Що робити, якщо ти хочеш врятувати світ, а твоя родина нищить тропічний ліс? Джуді Муді не здається і починає з малого, адже вчитель сказав, що навіть одна людина може змінити світ. А вона – не одна.


Моя планета — Земля. /Укладачі В. В. Гуріна, В. Г. Біляєв. X.: Белкар-книга, 2016. — 48 с.: іл. — (Пізнаємо світ разом).
        Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. Ця книжка відправить юних читачів разом з маленьким хлопчиком Чомусиком у цікаву подорож планетами Сонячної системи. Вони також дізнаються багато цікавого про Всесвіт, нашу галактику Чумацький Шлях, Сонце та інші зірки, а, головне, ця книжка розповість про нашу чудову планету, яка зветься Землею. Читачі отримають відповіді на багато запитань: чому день змінює ніч, чому існують пори року, чому іде дощ або сніг, що таке град, роса, чому утворюється туман тощо.

        Для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку.


Оповідання про тварин : для дошк. І мол . шк. віку /  іл. О. В. Бронзель,О.Є. Саєнко. – Харків : Юнісофт, 2015. – 64 с. : іл. – ( Серія « Завтра в школу»)

Стельмах Б. Птахи співають українською : вірші / Богдан Стельмах; мал. К. Підгорецька. – Львів : Свічадо, 2015. – 48 с. : іл

Чи ви прислухалися, якою мовою тьохкає соловейко, а якою курликають журавлі!?.. Цю пташину мову добре вивчив відомий український поет Богдан Стельмах. І навіть написав про це чудові вірші, які обов’язково сподобаються дошкільнятам та дітям молодшого шкільного віку.

Пригодницькі  історії : для мол. шк. віку / Редактор Г.В. Біляєва. - Х.: Белкар - книга, 2016.- 64: іл. - ( Веселка).
 Разом з кмітливими і хоробрими героями пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у вирій захоплюючих та неймовірних подій, які навчать їх винахідливості, цілеспрямованості, взаємоповазі, доброті. З будь-яких складних ситуацій завжди можна знайти вихід, якщо поруч з вами є вірні друзі.


Я все люблю в своїм краю : оповідання, казки, вірші / упоряд. Г. М. Кирпа ; худож. К. В. Самойлов, Л. В. Белякова. – Харків : Белкар-книга, 2016. – 64 с. : іл. – (Веселка).

Ця книжка — про нашу рідну землю Україну, про її неповторну красу і національні символи. До неї увійшли твори і українських класиків, і сучасних письменників, які навчають малу дитину любові до Батьківщини, що для кожного має стати єдиною і святою. 

Немає коментарів:

Дописати коментар