Для підлітків

Арольд, М. Чародійки. Магічний амулет [текст] : кн. 2 :  роман /Арольд ; пер. з нім. О.П. Ковальова. – Харків : Юнісофт, 2016. – 172 с. : іл. – ( Серія «Чародійки»)
У другій частині «Чародійок» Елені вдасться наблизитися до розгадки великої таємниці, яку приховує в собі магічний амулет. Загадковий кулон належав її батькові, якого перетворили на ігуану за рішенням суду. Чи допоможуть сили, якими володіє амулет, вивільнити тата з тіла тварини?
Але магія — не єдине, чим займаються юні відьми, Елена і Міранда, під час свого перебування у світі людей. На шкільному балу вони необачно вдаються до чаклунства. Тепер чародійкам загрожує велике викриття. Чи вдасться людям вивести їх на чисту воду?

    
Бачинський,  А. З Ейнштейном у рюкзаку [текст] : повість / Андрій Бачинський ; худож. Маргарита Вінклер . – Львів : Видавництво Старого Лева , 2019. – 152 с.
Мандрівка школярів у гори, яка мала би стати чудовим відпочинком, обернулася несподіваною пригодою для трьох однокласників — красеня-футболіста Олега, красуні Солі та тихого і таємно закоханого у Солю Юрка. Як знання законів фізики та вміння застосувати їх на практиці допомогло підліткам у небезпечних для життя умовах — читайте у захопливій пригодницькій повісті Андрія Бачинського «З Ейнштейном у рюкзаку».


Бекол, Дж. Право на помилку [текст] : 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки  / Джесіка Бекол ; пер. з англ. Ілони Віннічук . – Київ : Книголав, 2018. – 272 с. – (Серія « Полиця нон-фікшн» )

Ми оточені неймовірними історіями успіху. Друзі та подружки розповідають про «Вона так багато працювала — і у неї вийшло» або «Йому пощастило — і він став мільйонером». Чи справді люди, які досягли вершин і так багато говорять про «цінності навчання на помилках», могли коли-небудь помилятися? Що ж стоїть за цими історіями? Джессіка Бекол провела 25 інтерв’ю для книжки «Право на помилку». Видатні й успішні жінки зізнаються, що саме їхні власні помилки та правильні висновки дозволили їм стати тими, ким вони є зараз. Розповіді про складні рішення, серйозні життєві ситуації, кумедні епізоди, а також безліч практичних порад — усе це допоможе молодим кар’єристкам не боятися робити помилки і йти вперед, а досвідченим — проаналізувати власний шлях і по-новому подивитися на всі свої перемоги та поразки.


Бовен, Дж. Вуличний кіт на ім’я Боб  [текст] : повість / Джеймс Бовен ; пер. з англ.  Володимир Панченко. – Київ ; РІДНА МОВА, 2017. – 208 с. – ( Серія «Світовий бестселер рідною мовою» )
Ця історія сталася в Лондоні, хоч могла трапитися в будь-якому сучасному великому місті. Два випадкові знайомі — вуличний музикант Джеймс і вуличний рудий кіт Боб — стають друзями на все життя і дарують один одному надію на щастя…
Бовен, Дж. Світ очима кота Боба. Нові пригоди Джеймса та його мудрого вуличного кота  [текст] : повість / Джеймс Бовен ; пер. з англ.  Володимир Панченко. – Київ ; РІДНА МОВА, 2019. – 192 с. – ( Серія «Світовий бестселер рідною мовою» )

Книга "Світ очима кота Боба" - продовження світлої і доброї історії про вуличного музиканта та рудого кота, що врятували один одного на вулицях Лондона. Боб знайшов домівку, а Джеймс залишив минуле позаду та отримав шанс почати нове життя.Невпевнено крокуючи у майбутнє, герої книги "Світ очима кота Боба" дізнаються більше про дружбу, вірність і сенс щастя. Що буде з ними далі - ніхто не знає. Але вони точно не пропадуть!Книга "Світ очима кота Боба" - зворушлива історія про перемогу над собою та долання перешкод, що надихає та дає надію на краще.

 Бурлака, О. Поцілунок був не останній [текст ]: повість / Оксана Бурлака. – Київ : ВЦ «Академія», 2019. – 160 с.

Льоля росла в благополучному світі, де були розкішна квартира, яскраві сімейні подорожі, брендовий одяг, дружний клас, ульотні тусовки. А одного дня з усім цим довелося розпрощатися й потрапити в зовсім іншу реальність. Її батька заарештували, і тепер вона й мама живуть з бабусею й дідусем у їхній пошарпаній квартирі. Обірвалися контакти з ліцейними друзями, і навіть найкраща подруга віддаляється. Дуже складно в новій школі. Учителі наче не знають і не здогадуються, як тут нестерпно. Льоля, яка не здатна терпіти знущання жорстоких розбишак, починає «воювати» з ними, нариваючись на гіркі неприємності. Єдина відрада — втеча на дах десятиповерхівки. Цю схованку під небом показав їй Стас — однокласник, який тусується в тій хамовитій компанії. Льоля дізнається, що до проблем у її сім’ї причетний його батько, і розуміє: треба забути про Стаса. А як це зробити, коли з ним так добре і солодко... До мурашок. Драматичні обставини, здається, остаточно роз’єднають Льолю і Стаса. Та в кохання своя логіка: їхній поцілунок був не останній. 
   
Гайдамака, М. Кібершулер [текст ]: повість / Микита Гайдамака. – Київ : ВЦ «Академія», 2019. – 128 с. 


Нова повість, Кібершулер", яку випустив Видавничий центр "Академія" про літні тінейджерські пригоди, у які потрапляє компнаія підлітків, де є небезпека і драйв. 

      Гарт, Дж. Як Черчилль врятував цивілізацію [текст] : епічна історія тринадцятим років, які ледь не знищили цивілізований світ / Джон Гарт: пер. з англ. Я Губарев. – Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула , 2019. – 336 с.: іл.
      Книжка присвячена одному з поворотних моментів у новітній історії людства — претензіям Гітлера на світове панування і тій ролі, яку відіграв Вінстон Черчилль у тому, щоб тоді вберегти від катастрофи свій острів на західному краю Європи і людство в цілому. Автор подає діяльність Черчилля на тлі широкої панорами подій, від Норвегії до Африки, від Лондона до Сталінграда. Однак головне, що намагається осягнути він: які риси характеру, які національні особливості, які життєві обставини дали одній людині змогу зробити ті кроки, життєві та політичні, які виявилися шляхом до порятунку цивілізації від гіркої долі самовинищення і варварства?  

      Гідель, А. Коко Шанель [текст] : роман / Анрі Гідель ; пер. з фр. О. Колесникова. – Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула , 2019. – 320 с. – ( Серія «Біографія століття»)
      Один із найбільш відомих арт-критиків Франції — про жінку, яка створила не тільки нечувані моделі одягу, драпіровок, парфумів, прикрас, але й унікальний стиль, що вплинув на кращих дизайнерів XX і XXI століть. Книга Анрі Гіделя спирається на солідний фактичний матеріал: інтерв’ю із сучасниками, документи, публікації, втім, це не документальна оповідь, а добротний роман про Габрієль Шанель, ту саму «Коко», чий вік практично нікому не відомий…
     
     Гридін, С. Дорослі зненацька  [текст] : повість / Сергій Гридін . – Львів : Видавництво Старого Лева , 2017. – 144 с.
     Шістнадцятилітній Тимко звик бути самостійним. Попри те що інколи хлопцеві бракує тата, який пішов від них з мамою, коли Тимко був ще маленький, він намагається не закидати школу і знайти якийсь підробіток. Все змінюється, коли Тимко вперше закохується і втрачає голову. Тепер і йому, і його коханій — п’ятнадцятилітній Юлі — доводиться дуже швидко подорослішати і стати відповідальними за нове життя. А це геть непросто, коли сам ще майже дитина.         
      Гриценко, Н. Тінь на порозі [текст ]: повість / Ната Гриценко. – Київ : ВЦ «Академія», 2018. – 224 с. – (Серія «Ім’я») 
     Томаш хотів бути звичайним хлопцем, але життя ввергло його в нестерпні випробування, які змусили інакше побачити світ і людей. Знущання над ним у родині, каторжні переживання і втеча з дому, самотність і страхітливі марення — куди вже гірше. Виснажливий головний біль, жахливі видіння переслідують його вдень і вночі. У якийсь момент Томаш збагнув, що це не душевний розлад, а прояв рідкісної здатності впливати на людей. Прийняти себе таким означає для нього зустрітися зі страшною правдою про своє минуле. А усвідомлення власної сили спокушає Томаша помститися кривдникам. Та чи здатен він захистити себе й близьких, якщо для цього доведеться розправитися з фатальними помилками свого минулого

      Грищенко, С. Винятки із правил [текст ] : повісті ; оповідання / Саша Грищенко. – Київ : ВЦ «Академія», 2018. – 128 с.  

      У героїв повістей та оповідання різні історії, але вони багато в чому подібні, бо - юні. Живуть емоціями. Прагнуть справжності. Шукаючи дружбу, наражаються на підступність. Іноді безголово відриваються. Як уміють б'ються за себе і знаходять себе. У них свій вимір праведного і грішного. І так живуть.

Грін, Дж. В пошуках Аляски [текст] : роман / Джон Грін ; пер. з англ. В. Назаренко.  – Київ : Видавнича група КМБУКС, 2019. – 288 с.
      Товстун Майлз Холтер не цікавить нікого, крім своїх батьків. В романтичному пошуку невідомого, але неодмінно Великого "Можливо" він переїжджає в закриту приватну школу, де починається справжнє життя


      Грін, Дж. Досить Катрін [текст] : роман / Джон Грін ; пер. з англ. М. Марченко.  – Київ : Видавнича група КМБУКС, 2017. – 280 с.
      Головного героя роману Коліна постійно кидають дівчата, до того ж усіх їх звуть Кетрін. Що ж із цим робити генію-невдасі? Разом зі своїм найкращим другом Хасаном Колін вирушає у незаюбутню подорож, яка доведе йому, що не все в цьому житті можна передбачити! Аби стати щасливим, Колін буде боротися, закохуватися, розчаровуватися та відкривати таємниці


      Грін, Дж. Най сніжить [текст] : три романтичні історії на свята / Джон Грін, Морін Джонсон, Лорін Міракл; пер. з англ. Г. Гнедкової.  – Київ : Видавнича група КМБУКС, 2017. – 304 с.

      Завдяки трьом популярним підлітковим авторам ця книжка випромінює святкову магію. Три автори — три чудово поєднаних між собою оповідки про кохання, романтику і поцілунки.
     Грін, Дж. Черепахи аж до низу [текст] : роман / Джон Грін ; пер. з англ. М. Пухлій.  – Київ : Видавнича група КМБУКС, 2018. – 296 с.
     Нелегко знайти людину, яка бачить світ таким само, яким його бачиш ти.Шістнадцятирічна Ейза ніколи не прагнула розгадати таємницю мільярдера-втікача Расселла Пікетта, але тепер ідеться про винагороду в сто тисяч доларів, до того ж Дейзі - її Найкращій та Найбезстрашнішій Подрузі - кортить взятися за розслідування. Тож дівчата разом долають невелику відстань і великі бар ’єри, що відділяють їх від Девіса, сина Расселла Пікетта.
Ейза старається. Вона старається бути хорошою донькою, хорошою подругою, хорошою ученицею і, можливо, навіть хорошим детективом. Але їй доводиться жити всередині спіралі власних думок, яка дедалі більше закручується.


      Гулей, М. Одного разу вона розкаже [текст ]  : повість / Марта Гулей. – Київ : ВЦ «Академія», 2020. – 144 с. 
      Рвонути на рок-фест, щоб дома не здогадалися, — круто. Можна автостопом, якщо бізнес-клас ніхто не пропонує. А поруч буде не Денис — красень на всю школу, а просто друг, з яким зручно, але зовсім не тойво — Тарік. Головне — це шанс відв’язатися від мами та її набридливих запитань. Так думала Мія. Якщо їхати на рок-фест, то тільки з Мійкою — може, вдасться побути з нею наодинці по-дорослому. І їхати треба автостопом — так прикольніше. Аж тоді Мійка зрозуміє, що він не просто друг. Так думав Тарік. Дорога підготувала їм детективні пригоди — хоч Шерлока Холмса подавай, щоб із тим розібрався. Мію розривало між думками про свою фігуру, меседжами від Дениса і присутністю поруч Таріка, який уже поводився не зовсім як друг. Тарік схвильовано долав дистанцію до Мії, переживаючи те, що було, і те, що було не так. Тільки на фесті Тарік відірвався на повну й показав Мії, який він, і то було великою несподіванкою для неї. І зовсім неочікувані зустрічі і враження на фесті менше дістали Мію, ніж те, що вона зрозуміла про себе.


     Загг, З. Дівчина Онлайн [текст] :  Кн.1 : роман  / Зої Загг ; пер. з англ Наталії Ясіновської. – Львів : Видавництво Старого Лева , 2019. – 424 с
     Пенні - шістнадцять, тож, як і в багатьох підлітків, її життя не таке просте, як видається. Дівчина захоплюється фотографією, має найкращого друга Елліота, та не може порозумітися з однолітками. Про свої розчарування, конфузи, стосунки з хлопцями та панічні атаки вона чесно й відверто розповідає у своєму блозі під ніком Дівчина Онлайн. А тоді весь світ наче змовляється проти неї. І Пенні разом з родиною та Елліоттом втікає на Різдво до Нью-Йорка, де раптово закохується. Це найромантичніше Різдво у її житті, проте невдовзі дівчина опиняється в епіцентрі мережевого скандалу... Дебютний роман британської фешн-блогерки, ютуберки та письменниці Зої Заґґ «Дівчина онлайн», який вийшов у листопаді 2014 року, побив рекорд за перший тиждень продажів. На сьогодні авторка написала про Пенні вже три книги, які, безсумнівно, завоюють визнання і в українських читачів.


     Загг, З. Дівчина Онлайн у турне  [текст] :  Кн.2 : роман  / Зої Загг ; пер. з англ Наталії Ясіновської. – Львів : Видавництво Старого Лева , 2019. – 416  с.
     «Дівчина Онлайн у турне» — другий роман із популярної трилогії британської фешн-блогерки, ютуберки та письменниці Зої Заґґ. Шістнадцятирічна блогерка Пенні після того, що сталося минулого навчального року, більше не виходить онлайн. ­Разом зі своїм хлопцем-музикантом Ноа вона вирушає в турне Європою у передчутті нових вражень. Проте виявляється, що гастрольне життя не таке захопливе, як вона собі уявляла: Ноа надто заклопотаний і не має на неї часу, а хтось шле дівчині листи з погрозами. Чи впорається Пенні з новими викликами і чи вдовольниться статусом «дівчина рок-зірки», забувши про власну мрію?...


Захабура, В. Лапрекони  [текст] : повість / Валентина Захабура . – Львів : Видавництво Старого Лева , 2019. – 176 с.
      Гадаєте, лепрекони — лише міфічні ірландські персонажі? А от і ні! Це жваві українські підлітки, які взувають до гімназії зелені черевики і називають себе спільнотою лепреконів. «Лепреконка» Наталя отримує листа від друга дитинства Антіна, і з нього довідується, що геть нічого не знає про людину, яка ще кілька років тому видавалася зрозумілою і найближчою.
      Друзі-лепрекони потерпають від діставучих вчителів, які ні сі­ло ні впало можуть заборонити учням весну, від надмірної чи, навпаки, недостатньої батьківської уваги, від застарілих соціальних стереотипів. А ще — шукають себе, закохуються, хвилюються одне за одного й завжди готові прийти на допомогу і дати відсіч проблемам. Адже дружба — їхній найбільший скарб.


     Мацко, І. О.  Мигдаль для серця [текст] замальовки, новели / Ірина Мацко ; худож.  – оформлювач О.А. Гугалова. – Харків : Фоліо, 2017. – 143 с.

     «Мигдаль для серця» — продукт універсальний. Його можуть вживати майже всі категорії людей, за винятком тих, що мають ін дивідуальну непереносимість душевного тепла або надлишкову ува гу до себе. Щоденне споживання десяти- п’ятнадцяти сторінок «миг дальних» творів забезпечує організм повноцінним комплексом думок та емоцій, необхідних для відчуття наповненості життя.

     Міхельс, К. Правда із присмаком кави [текст]  : роман / Крістіна Міхель ; переклад з німецької М. Запорожець . – Харків : ВД «Школа», 2019. – 288 с. – (Серія «Сучасна європейська підліткова книга»)

      У книзі розповідається захоплива, романтична й водночас серйозна історія про юну дівчину Рінні. Говорити тільки правду — за таким принципом вона живе й через це набуває собі як друзів, так і ворогів. Та раптом Рінні опиняється в ситуації, коли змушена постійно брехати. Як зізнатися коханому, що вона стала причиною його нещастя? Чи все-все має знати найліпша подруга (і чи справді вона найліпша)? Як переступити через страх, аби висловити все, що накипіло? Адже найрідніші люди заслуговують на те, щоб знати правду, навіть якщо вона гірчить, наче кавове зерня…


     Нікуліна А. Завірюха [текст ] : роман-чар /Анастасія  Нікуліна ; передм.  Д. Корній. – Харків : Віват , 2019. – 368 с. – ( Серія «Художня література»)
      Заради звичайної людської дівчини він порушив тисячолітні закони та пішов наперекір самим богам. Ярсин давнього роду Завірюх, наділених могутньою силою. Та кожних чотири роки вони кидають власні домівки, щоб утекти від неминучої ненависті людей. А все тому, що через жорстоке прокляття втратили найголовніше: любов. Хто стане на бік світла, щоб протистояти пітьмі? Чи почують Великі молитви смертних? Часу обмаль. Адже темрява вже оселилася в душах людей та могутніх богів...

      Рижко , О. Король Даркенту [текст ] : повість-детектив / Олена Рижко. – Київ : ВЦ «Академія», 2018. – 128 с. 
      У цій повісті є кримінальна інтрига, загадковий сюжет, незвичні персонажі й несподіваний фінал. Усе - як у детективі. А любов із присмаком небезпек - як у психологічній повісті.
                 
      Рижко , О. Мишоловка  [текст ] : повість / Олена Рижко. – Київ : ВЦ «Академія», 2019. – 160 с.

      Усі вони раптово випали в аут. Гліба підступно розвели дівчата. Рита, намагаючись його закадрити, нахижачила дурниць. Влад заблукав у заздрощах. Юлька й собі вляпалася в халепу. А найбільше дісталося Торі: заставши Гліба з Ритою, не знала, як далі жити. Реальність кинула жорстокий виклик. Її світ пішов обертом. І Торі вирішила махнути на все й усіх — скільки крутого й комфортного в інтернеті. Новий знайомий багато знає про неї, випереджає її думки й бажання. Його зухвалість вабить. Те, що йому двадцять п’ять, заводить. Бажання його побачити знесилює. А який нік у нього — Фенікс. Її нік теж загадковий — Енігма. Торі рвало до зустрічі з ним, і не пускали випадковості. Нарешті вона побачить Фенікса, і в них відбудеться все. Кожен крок коридором готелю вів її до краху ілюзій, зіткнення з небезпекою і до вбивчого прозріння: це — мишоловка. У Гліба, Рити, Юльки і Влада — свої челенджі.

Ровелл, Р. Фанатка [текст ]: роман  / Рейнбоу Ровелл ; пер. з англ. С. Орлової . – Харків : Віват , 2017. – 432 с. – ( Серія «Світовий бестселер»)
Головна героїня роману «Фанатка» — дівчина Кейт, яка з головою поринула в написання фанфіку популярної серії книжок. Цього року вона вступила до коледжу, щоб вивчати літературну майстерність. На Кейт чекають нові знайомства, випробування, злети, падіння та навіть кохання! Як знайти баланс і не загубитися в цьому вирі життя?

 Така любов [текст ] : оповідання / [Надя Біла, Тетяна Боярчук, Тетяеа Новацька-Тітаренко та ін. ; уклад. Тетяна Качка ]. – Київ : ВЦ «Академія», 2017. – 160 с. 
Прозобукет «Така любов» – збірка оповідань для дівчат і хлопців, які тільки заходять на поле любові та відкриваються їй навстіж. Така любов, як квітка, виростає для кожного бентежно, очікувано і несподівано водночас. Вона тривожна, красива і жорстока.Чернієнко, Ю. Помста [текст ] : повість / Юлія Чернієнко. – Київ : ВЦ «Академія», 2019. – 160 с. 

Дівчинка Міра, яка зазнала знущань вирішила показати кривдникам своє правосуддя. Завжди покірна та мовчазна, вона в якийсь момент нагадала кожному те, що увігналось у її травмовану пам'ять. Вона прагнула любові, а отримала абсолютну жорстокість. Та чи змінить її жорстокість у відповідь щось? Чи знайдеться хтось, хто зможе зрозуміти її біль?Неймовірно глибока та така щира книжка допоможе розібратись у деяких питаннях, які виникають у нас самих.Кожен винесе з неї свій урок.


Чбоскі, С. Привіт , це Чарлі! Або Переваги сором’язливих [текст] : роман / Стівен Чбоскі ; пер. з англ. Артем Гусак. – Київ ; РІДНА МОВА, 2017. – 232 с. – ( Серія «Світовий бестселер рідною мовою» )
Знайомтеся, це Чарлі. Чарлі не з тих популярних хлопців, які із задоволенням ходять на вечірки, грають у футбольній команді та щотижня йдуть на побачення з новими дівчатами. Чарлі трохи інший. Він із задоволенням читає книжки, які йому рекомендує вчитель з літератури. Він намагається розібратися в почуттях до сестри свого єдиного друга. Він дуже переживає через нервові зриви, які з ним часом трапляються. Про все це він пише листи невідомому одержувачу, який його добре знає та зрозуміє...


Шутко, О. Хатідже Турхан [текст] : кн 3 : історичний роман / Олександра Шутко. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2019. – 400 с.

Матір’ю одного з нащадків славнозвісної Роксолани стала українка з Поділля – Надія, яка в гаремі султана брагіма Божевільного отримала ім’я Хатідже Турхан. Вона жила в буремні роки середини XVII століття, насичені повстаннями у провінціях Османської імперії, бунтами яничарів у Константинополі (нині – Стамбулі). На жаль, ця султана маловідома в Україні. Кандидат мистецтвознавства, автор науково-популярних книжок «Роксолана: міфи та реалії» (2015, вид. 2-ге 2016), «Листи Роксолани: любов та дипломатія» (2017), «Жіночий султанат: влада і кохання» (2019) Олександра Шутко на основі історичних фактів, архівних матеріалів та досліджень турецьких, американських і західноєвропейських учених написала про Хатідже Турхан роман, що складається із трьох частин.
Третій том присвячено останнім двадцяти рокам життя цієї султани, яка заступалася за українське козацтво. Гетьман Петро Дорошенко не лише отримав протекторат її сина, Мехмеда Четвертого, а й об’єднав з ним свої сили задля походу на Кам’янець (нині м. Кам’янець-Подільський) і Хотин у 1672–1673 роках. Його наступником став гетьман Юрій Хмельницький.

 Ще не в курсі, але… [текст ] : прозобукет / [Марта Гулей, Віталіна Макарик, Ірина Ралко та ін. ]  . – Київ : ВЦ «Академія», 2019. – 176 с. 

Третій прозобукет «Ще не в курсі, але…» поєднує оповідання, різні за настроєм. Десять авторок змальовують героїв ні на кого не подібних, але з дечим спільним: вони відкривають життя по-справжньому. В цих історіях – зірки олімпіад, акселератки з ефектом зміїності й просто хороші дівчата, ботани, круті пацани і звичайні хлопці опиняються в ситуаціях, які й дорослих глючать. Бо дуже складно бути завжди в курсі: відчути в собі іншого й не сказати про це; наважитися сказати і боятися слів у відповідь; зробити перший крок і наразитися на фальш чи нерозуміння. Різні ситуації та емоції переживають вони й відкривають те, заради чого ростуть.

Щерба, Н. Танок білих карликів [текст] : Кн. 4 : роман / Наталія Щерба ; переклад з рос. Н. Косенко ; худ. О. Закис. – Харків : ВД «Школа», 2019. – 448 с. – (Серія « Лунастри»)
Заключна книга серії — загадкова й витончена, наче містична тайнов’язь на тілі. До Години Затемнення — лічені дні. Дволикий світ стоїть на порозі епохальної події: білий і чорний дракони готуються до вирішальної битви, астри й лунати гадають, який же шлях перетне небо — зоряний чи місячний. А тим часом Тім прагне розкрити таємницю загадкової Чорної Веселки, Селестина відшукує власне призначення, Алекс же вирішує, на чиєму він боці. На кожного героя чекає своя пригода, і тільки один із них пройде легендарним Спаленим Шляхом…

Немає коментарів:

Дописати коментар