Структура бібліотеки


Володимирська міська бібліотека для дітей

Дорогі наші друзі: юні читачі та їх батьки, дідусі та бабусі, а також всі любителі книги!
Запрошуємо вас відвідати нашу бібліотеку! Ми пропонуємо вам великий вибір різноманітної літератури: веселі та незвичайні книжки сучасних письменників для дітей, багато художніх творів, за шкільною програмою, для сімейного читання та  багато іншого! 

Бібліотечні працівники роблять все, щоб не згасло у дітей бажання пізнавати світ через книгу .  Щоб читання залишалося пріоритетним у їх дозвіллі.
Дороги всі ведуть до Риму,
Колись казали мудреці. 
До нас ведуть шляхи незримі 
Завжди із книгою в руці 
Всіх читачів вітаєм радо, 
Коли до нас би не прийшли, 
І консультації й поради. 
Готові дати ми завжди.


Тетяна Іванівна Островська
В.о. завідувача міської бібліотеки для дітей 


Абонемент для дошкільнят та учнів 1-4 класів - відділ, з якого починається бібліотечна «біо графія» кожного маленького читача. Тут на нього чекають перші книжечки, зустрічі з улюбленими літературними героями, тут можна пограти в ігри, зустрітися з авторами книг, навіть самому спробувати створити казку, написати власну книжку. Барвисті виставки з яскравими книжками для найменших, іграшки-саморобки не дадуть занудьгувати.
Бібліотекар І категорії Марія Віталіївна Бардась


Абонемент для учнів 5-9 класів - відділ, в якому книгу можна отримати додому. І не одну, але не більше п’яти. Абонемент – справжня скарбниця кращих книг для дітей українських і зарубіжних авторів, класиків та сучасників. Тут є книги за шкільною програмою та література популярних жанрів: пригоди, фантастика, детективи, історичні романи, книги про дружбу і кохання. Улюблені герої дитячих книг «Всі – всі – всі найулюбленіші книжки», «Хрестоматія школяра», «Світовий бестселер», «Сучасна дитяча проза» та багато іншого.


Бібліотекар І категорії Тетяна Адамівна ШубаЧитальний   зал - місце, де книги додому не видаються. Тут знаходяться найцінніші та найновіші книги, які є в бібліотеці в одному примірнику. А ще тут до послуг читачів довідковий фонд бібліотеки –  енциклопедії, довідники, словники, книги серії «Я пізнаю світ», «Довідкова бібліотека школяра», «Світ навколо тебе», , періодичні видання, сценарії свят і розваг та багато іншого.
Коли виявляється, що без якоїсь книги неможливо вивчити якийсь урок, написати твір, навчитися чомусь важливому, тут вже ніяк не обійтися без читального залу.

Провідний бібліотекар Тетяна Іванівна Островська
Пункт вільного доступу до мережі Інтернет
 В бібліотеці працює пункт вільного доступу до мережі Інтернет.  
            Доступ до Інтернету забезпечується  за фінансової підтримки програми «БІБЛІОМІСТ – УКРАЇНА»  з метою надання кожному відвідувачеві бібліотеки можливості вільного і безкоштовного доступу до світових інформаційних  ресурсів.
Тут ви зможете :
одержати необхідну інформацію з будь – якого питання,  використовуючи пошукові системи;
списки кращих інтернет – сайтів;   
вебліографічні покажчики;
роздрукувати, відсканувати потрібну інформацію; 
зробити запис на електронні носії; 
оволодіти навиками роботи в мережі Інтернет (групове та індивідуальне навчання); 
поспілкуватись за допомогою SKYPE – зв’язку та соціальних мереж;
  знайти друзів,  з користю провести дозвілля;
 розширити свій кругозір.

Любиш, друже, ти читати,
Хочеш все на світі знати?
То поринь у книги світ, 
Що залишить справжній слід.
Для знання, фантазій лету,
Хочеш - книги з інтернету,
І дозвілля й спілкування,
Ігри, в мережі, навчання.

Немає коментарів:

Дописати коментар