Історія створення бібліотекиІсторія створення Володимирської дитячої бібліотеки
Відповідно до Постанови№410 Волинського виконавчого комітету від 10 червня 1940 року «Про організацію музеїв і бібліотек по Волинській області» в нашому місті було організовано дві бібліотеки для дорослих – районну і міську відповідно з відділами дитячої літератури.
Пізніше на базі цих відділів було створено дві бібліотеки для дітей – міську і районну. Згідно наказу по Волинському обласному управлінню культури від 4 листопада 1963 року міську бібліотеку для дітей було закрито (скорочено), весь фонд передано районній бібліотеці для дітей.
Із статусом районної бібліотеки ми були до 1996 року. За цей час бібліотека тричі змінювала місце розташування, але жодне приміщення не відповідало санітарним вимогам бібліотеки. Згідно розпорядження Волинської державної адміністрації №222 від 17 квітня 1996 року «Про зміни у складі майна районної комунальної власності» та розпорядження міської ради, від 20.05 1996 року №45-2рр «Про прийняття майна районної бібліотеки для дітей на баланс міського відділу у справах молоді, спорту і культури» бібліотека змінила статус районної на міську.
З того часу бібліотека орендує частину приміщення центру позашкільної освіти площею 264квадратних метрів і знаходиться за адресою – вулиця Генерала Шухевича, 67.
Вагомий внесок у розвиток бібліотеки як культурно-освітнього, методичного центру внесли такі керівники; Булах Є.І., Осип О.І., Кварцала Н.В. , Горохова В.І., Юхтенко Т.С. З липня 1986 року по травень 2021 року книгозбірню очолювала Лівак О.А. З червня 2021 року Островську Т.І. призначено виконучою обовязки завідувача міської бібліотеки для дітей.  
Сьогодні Володимирська міська бібліотека для дітей – єдина дитяча книгозбірня в місті для допитливих малюків та юних інтелектуалів, творчий простір для спілкування, проведення дозвілля і поповнення інформаційного багажу.
Творче кредо колективу бібліотеки – «Кожному читачеві – потрібну інформацію і потрібну книгу в потрібний час».

Немає коментарів:

Дописати коментар