Книги для дорослихГуменюк, Н. І дощ не змиє всі сліди [Текст] : роман / Надія Гуменюк. - Харків : Книжковий Клуб Сімейного Дозвілля , 2023. - 240 с.

В Олянівці Лізу Яремко знали як фельдшерку і дбайливу матір маленької дівчинки. Доля жорстоко обійшлася із жінкою. Лізина донька вмирає. А незабаром на цвинтарі, біля могили дівчинки, знаходять тіло самої Лізи. Поліція переконана: це самогубство. Але амбітна журналістка Рута Ружин вважає інакше.

 

Гуменюк, Н. Та, що ламає вітер [Текст] : роман / Надія Гуменюк. - Харків : Книжковий Клуб Сімейного Дозвілля , 2023. - 272 с.

По закінченні Другої світової війни сімнадцятирічна Настя приїхала вчителькою у волинське село. З першої зустрічі молода красуня запала в серце капітану Круглову. Пообіцяв він зробити з неї огранений діамант, щоб сяяла лише для нього. Дорогими подарунками засипав, життям її розпоряджався. Та серце Настине сповнювалося щастям, коли на Романа дивилася, дарма що в нього зі статків лише звинувачення в неблагонадійності. Але загнав капітан її в пастку, як здобич...

Джіо С. Бунгало [Текст] / Сара Джіо ; пер. з англ. Юлії Костюк. - Харків : Віват, 2022. - 269 с. - (Художня література)

1942 рік. Доля Енн Келловей уже чітко окреслена – вона заручена з Джерардом Ґодфрі й упевнена, що буде щасливою. Але за кілька тижнів до весілля Енн вирішує разом зі своєю подругою дитинства Кітті піти на фронт медсестрою. Там, на Бора-Бора, вона зустрічає солдата Вестрі Гріна, і їхня дружба переростає в справжнє кохання. У покинутому бунгало, де колись творив один знаний митець і яке тубільці вважали за прокляте місце, закохані створюють власний маленький світ посеред кривавих баталій. Війна закінчиться, і цим двом доведеться повернутися до колишнього життя й зробити вибір – якщо їм ніщо не завадить бути разом. Через багато років уже бабусі Енн надходить лист від незнайомки, який повертає її в ті часи. Та чи матиме ця історія щасливий кінець?

Джіо С. Ранкове сяйве [Текст] / Сара Джіо ; пер. з англ. Л. Александрець. - Харків : Віват, 2023. - 320 с. - (Художня література)

Аді погано в Нью-Йорку. Хоч із роботою ведеться добре, та все нагадує про втрачену сім’ю. Тож жінка вирішує змінити місце праці, щоб відпустити біль. Плавучий будинок на озері Юніон має стати тим новим стартом. Та будиночок із секретом: у старій скрині Ада знаходить свідчення історії кохання юної Пенні Вентворт. Дівчина зникла 50 років тому. Та, схоже, у неї й Ади чимало спільного. Мабуть, нове кохання теж можливе?

Джіо, С. Усі квіти Парижа [Текст]: роман / С. Джіо ; пер. з англ. Ю. Максимейко. – Харків : Віват, 2022. – 320 с. – (Художня література).

Керолайн прокидається в паризькій лікарні, нічого не пам’ятаючи про своє минуле, і з подивом дізнається, що жила нецікавим життям у просторій квартирі на березі Сени. Пам’ять повільно повертається, але вона не може позбутися відчуття, що їй загрожує небезпека. В одній із шафок Керолайн знаходить листи жінки зі страшного 1943 року. Їх авторка Селін — молода вдова, яка жила в окупованому нацистами Парижі. У цих листах — історія її непростого життя, сповненого страху смерті, історія вибору, на який колись зважилася Селін за ради порятунку найдорожчої людини у своєму житті.
Усвідомлюючи чужий біль, чи зможе Керолайн відновити власні спогади та зрозуміти, що в неї із Селін спільного більше, ніж вона могла собі уявити…

 
Кокотюха А. А.  Вигнанець і грішниця / Андрій Кокотюха ; обкл. О. Скворчинської. — Х. : Віват, 2020. — 304 с. — (Серія «Художня література»)

Це - четверта книжка ретро-циклу романів відомого українського письменника Андрія Кокотюхи. 1916 рік, Чернігів. Третій рік триває Перша світова війна. Детектив Платон Чечель, колишній поліцейський, мобілізований на військову службу. Але це прикриття: він виконує неофіційні завдання командування та розкриває військові злочини в тилу.

Талан,С. Душа Ніколь [Текст]:роман / Світлана Талан. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля",2023. - 304 с.

Ніколь – талановита скульпторка. За молодості вона одружилася й народила доньку Лізу, але все скінчилося розлученням. Ніколь так і не змогла влаштувати особисте життя. Усе йшло шкереберть… До зустрічі зі своїм першим і справжнім коханням. Однак минуле повертається із чорною звісткою. Жінка дізнається, що дванадцять років тому народила двійню: дівчинку та хлопчика. 

Талан,С. Осіння весна [Текст]:роман / Світлана Талан. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля",2023. - 304 с.

Марія — шкільна вчителька. Мама двох маленьких діток і дружина Романа, з яким живе за звичкою, та аж ніяк не через кохання. Її молодість минає у сірості, й так само, мабуть, мине все життя. Без пристрасті й почуттів.

Проте одного дощового дня її втомлений погляд помічає Олександра. Випадкова зустріч у кафе стає для неї подихом весни у тоскних осінніх буднях. Між Марією й Олександром починається роман.

Немає коментарів:

Дописати коментар