Для середнього шкільного віку

 

Єгорушкіна К. Мої вимушені канікули / К. Єгорушкіна ; іл. С. Авдєєвої ; післямова С. Ройз ; передм. авт. — Київ : Vivat, 2022. — 46 c. : іл.

Коли настають канікули, школярі відпочивають або подорожують. Та цього разу канікули у Віри не звичайні, а вимушені: спричинені війною.Разом із батьками й меншим братиком дівчинка переїжджає у підвал своєї багатоповерхівки, ховаючись від обстрілів. Сім’я намагається пристосуватися до нової реальності. Топити сніг, коли зникає вода. Зігріватися співом, коли зникає тепло. Вірити у безпеку рідних, коли зникає зв‘язок.

 

Корній Д.  Як Петрусь Коляду рятував / Д. Корній ; іл. Н. Шморгун ; іл. на обкл. А. Кустової. — Харків : Ранок, 2022. — 222 с. : іл. — (Світи фентезі).

У скромній хатині на околиці села біля лісу живе Петрусь Лелеченко. Хлопець як хлопець, та не з простих. Малий Лелеченко, як і його батько, химородник. Якось перед святом Купала Петрусь втрапив в неймовірну пригоду: відшукав чарівну квітку папороті, урятував світ і саме життя.

Пунсет, А.Клуб червоних кедів: повість. Кн. 1 / А. Пунсет; пер. з ісп. О. Забара; іл. П. Гонталес. – Львів: Вид-во Старого Лева, 2019. – 272 с.: іл.

Четверо подруг-семикласниць вирішують створити свій клуб — з власними правилами і знаковими для них червоними кедами, які обіцяють носити повсякчас. Одна з дівчат, на жаль, змушена переїхати з родиною до Німеччини, і подруги неймовірно сумують за нею. Раптом з’являється нагода відвідати її в Берліні, взявши участь у конкурсі. Кому дістанеться перемога: Клубу червоних кедів чи касті Модних? На які капості здатна лідерка Модних, щоб добитися свого — читайте в цій захопливій підлітковій повісті.

Немає коментарів:

Дописати коментар