Книгоманія

2021 рік

Міський онлайн - етап Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» серед читачів – учнів 7 класів


 


В Володимир-Волинській міській бібліотеці для дітей відбувся міський  
онлайн - етап Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» серед читачів – учнів 7 класів. Мета конкурсу  заохочення дітей до систематичного читання  та підвищення ролі книги серед підростаючого покоління. 

Підбито підсумки міського онлайн - етапу  конкурсу. Перше місце та звання "Лідер читання -2021" міста отримала Інна Левицька учениця 7-В класу гімназії ім. Олександра Цинкаловського, вона нагороджена дипломом відділу культури і туризму та  подарунковим сертифікатом вартістю 400 грн.

Друге та третє місце посіли учениці 7-В класу Володимир-Волинського ліцею "Центр освіти" Анісія Остапю'к і Марія Кирилова, дівчата нагороджені грамотами відділу культури і туризму та  подарунковим сертифікатом вартістю 200 грн. А також подяку відділу культури та сертифікат вартістю 200 грн. отримав Володимир Антонюк учень 7-В класу загальноосвітньої школи №5 імені Анатолія Кореневського.2019 рік

Книгоманія - 2019

21 березня 2019 року в гостинній залі Володимир – Волинської міської бібліотеки для дітей відбувся II етап (міський) Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2019» .У конкурсі змагалися учасники – переможці
попереднього туру, учні -7 класів з усіх шкільних бібліотек міста.
Завданням конкурсу - популяризація найкращих надбань української і світової класичної й сучасної літератури.
Всі учасники сумлінно готувалися, вели читацькі щоденники, в яких висловлювали свої думки щодо

прочитаних книг. Діти емоційно ділилися враженнями про улюблену книгу та літературного героя. Виступи були цікаві і змістовні. Учасники доводили всім, що їх книга, справді найкраща і заслуговує на те, щоб її читали.
А оцінювали конкурсантів журі у складі : Нестерук Любов Микитівна - головний
спеціаліст відділу культури і туризму, Янович Богдан Степанович - науковий співробітник історичного музею, місцевий поет, Лівак Ольга Адамівна - завідувач міської бібліотеки для дітей, Макаренко Людмила Федорівна – завідуюча бібліотекою ЗОШ №2. Всі учасники гідно представили себе. Але конкурс є конкурс, тому є переможці і переможені. Тож переможцем стала Анастасія Гнатюк учениця 7-Б класу гімназії імені Олександра
Цинкаловського, вона здобула звання «Суперчитач міста»,нагороджена грамотою відділу культури і туризму Володимир – Волинської міської ради і цінними подарунками , а також Анастасія продовжать боротьбу в третьому етапі конкурсу «Книгоманія – 2019» у Волинській обласній бібліотеці для дітей.

Решта учасників серед яких Ірина Миляновська учениця 7- А класу ЗОШ №2,Анастасія Гринишин і Христина Бугайчук учениці 7-В класу ліцей «Центр освіти» та Уляна Ус і Богдана Дорош учениці 7- А класу ЗОШ № 5 імені Анатолія Кореневського отримали подяки відділу культури і туризму Володимир – Волинської міської
ради, та подарунки.

2018 рік

Кращий читач міста - 2018

28 березня в Володимир – Волинській дитячій книгозбірні відбулося свято книги, і тих хто любить це нетлінне і вічне творіння людства. 
В залi бiблiотеки зібралися ті, хто багато читає і може презентувати свою улюблену книжку ровесникам, а прийшли вони сюди, щоб позмагатися за звання «Найкращий читач міста - 2018». В конкурсі взяли участь 18 дітей з усіх шкіл міста.
Переможцями цьогорічного конкурсу стали :


серед учнів 6 – их класів Мар’яна Злобіна учениця 6-В класу НВК №3; 
серед учнів 7-их класів Вероніка Замрига учениця 7- Б класу гімназії ім. О. Цинкаловського 
і серед учнів 8- их класів Мар’яна Ясинська учениця 8- Б класу ЗОШ №1.
 Усі учасники нагородженні грамотами і подяками відділу культури і туризму Володимир – Волинської міської ради, та цінними подарунками.
Кожен з учасників вразив нас своєю відвертістю, емоційною подачею прочитаного, різноманітністю обраних книжок за жанром та авторами, та вмінням коротко, захоплююче, та влучно розповісти про книгу.
2017 рік

Книгоманія-2017.Гостинний Львів

Коба Тетяна – учениця 6-го класу ЗОШ №2 м. Володимир-Волинського стала переможцем обласного етапу конкурсу «Книгоманія – 2017» серед учнів 6 класів і виборола головний приз – подорож до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія – 2017»
З 1 по 4 червня Тетянка перебувала у Львові, де для дітей організатори фестивалю підготували цікаву розважально-пізнавальну програму.
Таня повернулася додому з хорошим настроєм,
позитивними емоціями і чудовими подарун
ками.
Книгоманкою Волині стала юна мешканка нашого княжого міста Тетяна Коба


Ура!!! 
Коба Тетяна – учениця 6-го класу ЗОШ №2 м. Володимир-Волинського стала переможцем обласного етапу конкурсу «Книгоманія – 2017» серед учнів 6класів і виборола головний приз – подорож до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія – 2017» 
Вітаємо Тетянку з перемогою!


                                             

Міський етап конкурсу "Книгоманія 2017"Її величність книга!.. Ніщо за своєю силою не може зрівнятися з нею. В ній зібрана мудрість усього людства, що передається від покоління до покоління. З дитячих років книжка допомагає нам пізнати себе і зрозуміти світ, що нас оточує. Навіть в еру комп’ютерних технологій вона не перестає бути актуальною.
23 березня у Володимир – Волинській міській бібліотеці для дітей відбувся міський етап конкурсу "Книгоманія -2017",в якому взяло участь18 учасників, це переможці шкільного етапу конкусу «Книгиманія 2017».Юні читачі із захопленням розповідали про своі улюблені книги. "Найкращими читачами міста - 2017" серед 6-х класів стали учні ЗОШ №1 Олександра Мазурок і Софія Боць, серед 7-х класів - Юля Гаврилюк учениця НВК №2
Святкову атмосферу заходу доповнили вихованці зразкової студії "Лодомир" ЦПО( керівник Галина Володимирівна Тюрікрва) Уляна Сурмик, Анна Наконечна,Ольга Луцюк і Богдана Андрійчук,які підготували для присутніх чудову музичну програму.

2016 рік

17 лютого в Володимир - Волинській міській бібліотеці для дітей відбувся 2-ий етап Всеукраїнський конкурс дитячого читання« Книгоманія – 2016 » серед учнів 6-7 класів.

Перемогу здобули Аліна Глова (спеціалізовіана школа - інтернат - 7 клас), та Аня Сидорук і Катя Трачук ЗОШ №1 - 6 клас). 
 
2015 рік
У міській бібліотеці для дітей  відбувся другий  (міський) тур  Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія 2015», в якому  за звання найкращого читача змагалися учні 6-8 класів шкіл міста.

Тож найерудованіші, найактивніші, найкмітливіші та найзавзятіші діти, які багато читають і вміють критично мислити,  розповідали про улюблену книжку і представляли власноручно заповнені  читацькі щоденники.
Отож конкурс проведено, а найкращими читачами міста серед учнів шостих класів визнано ученицю 6-Гкласу ЗОШ№№2 Марту Бутулай, серед семикласників та восьмикласників переміг учень 8-Г класу ЗОШ№2 Андрій Ткачук, які візьмуть участь у третьому - обласному етапі конкурсу “Книгоманія - 2015”.

2014 рік

18 березня у міській бібліотеці для дітей відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2014".

За звання " Кращий читач - 2014" змагалися десятеро кращих читачів міста і району.Вони представляли свої улюблені книжки і щоденники читача, відповідали на запитання вікторини.
Переможцями конкурсу визнано Діану Шавалу ученицю 6 класу гімназії і Андрія Грону учня 7 класу школли - інтернату "Центр освіти та соціально - педагогічної підтримки".

Немає коментарів:

Дописати коментар