Книги для старшокласників та їх батьківГуменюк Н. Коханий волоцюга : маленькі повісті про любов / Н. Гуменюк. – Харків : Книжковий Клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2014. – 224 с.
Романтичні, зворушливі та приголомшливі історії кохання від відомої письменниці! Вісім повістей про кохання, які пронизують кожне серце, зігрівають добротою і дарують спокій та гармонію. У кожного з нас є історія, переживши яку розумієш, що вже ніколи не будеш таким, як раніше. Книжка — це спогади про життя і роздуми про кохання, які допоможуть зрозуміти себе і навчитися пробачати


 Гуменюк Н. Янгол у сірому: роман / Н.Гуменюк .- Тернопіль:  Богдан, 2013.- 200 с.

У кожній з новел, які складають архітектоніку роману Надії Гуменюк «Янгол у сірому», — окрема людська доля, що використовується або занепадає у нестримному крутежі історії.

 Але всі вони зав’язуються у тугий сюжетний вузол навколо криниці, що колись стояла на хуторі, а тепер опинилася у «царському» селі. Пам’ять води невмируща, а час робить над нею нове коло... Ніщо не минає безслідно, все має своє продовження. Такий лейтмотив роману — сучасної варіації біблійної притчі про Авеля і Каїна.


Романчук Л. Чотири дороги за обрій. Кн.5 / Леся Романчук. – Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2011. – 256
с.

Це маленьке сонне містечко здавалося таким спокійним. В ньому було так добре жити. Так затишно, так безпечно. Та коли до міста приходить великий бізнес, великі гроші, великі люди, там оселяється небезпека.

Ця жінка, що видавалася милою і добропорядною, виявилася хижою. Її павутинням обплутані долі героїв. Чи вдасться вирватися?


Фіалко, Ніна Іванівна. Хочу в Тарасюківку : роман / Н. І. Фіалко. - Тернопіль : Богдан, 2015. - 320 c.

Цей соціально-психологічний роман — іще один ракурс осмислення сьогодення. Авторка захоплююче і точно відтворює життєвий шлях типового представника покоління, яке формувалось у тисяча дев’ятсот вісімдесятих, намагалось і вижити, й нажити статки в дев’яностих... Непросте і трагічне становлення українця, який волею обставин опинився тоді в Москві. Нелегкий вибір постав перед ним нині...


Шкляр В.М.
Елементал [Текст] : [роман] / Василь Шкляр. - 2-ге вид. - Х. : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2013. - 221 с. - (Український бестселлер)

Українець, вояк Французького іноземного леґіону, отримує смертельно небезпечне завдання вивезти із заблокованої Чечні дочку генерала, на яку полюють російські спецслужби. Чи вдасться йому, уникнувши численних небезпек, вижити і знайти дівчину? Хто вона насправді?

   

Шкляр В.М. Ключ [Текст] : [роман] / Василь Шкляр. - 2-ге вид. - Х. : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2012. - 254 с. - (Український бестселлер)

«Ключ» — гостросюжетний роман із ознаками трилера та детектива. В центрі уваги опиняється журналіст і філолог Андрій Крайній. Він працює дуже близько до політики — пише програми для нових і старих політичних партій. Одного дня пошуки квартири для оренди приводять Андрія на вулицю Рогнідинську, де незнайомий чоловік пропонує орендувати таку собі квартиру номер 13. Після угоди цей чоловік безслідно зникає, а Андрій залишається сам у чужій квартирі.

   

Шкляр В.М. Кров кажана [Текст] : роман / Василь Шкляр. - Харків : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2013. - 269 с. - (Український бестселер)

Похмура містика, відверта еротика, божевільна кримінальна історія... Написаний від імені жінки роман показує доволі похмуру історію розслідування вбивства. Автор будує світ сильної, але психічно неврівноваженої жінки, котра ніяк не може вирішити, заради чого (крім власних емоцій) можна жити далі

  

 Шкляр В.М. Маруся [Текст] : роман / Василь Шкляр. - Харків : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2014. - 315 с.

Коли Червона армія почала палити села, коли три її брати загинули у боях з радянськими військами, тендітна Маруся взяла в руки зброю і стала отаманом козацького загону. Вона була надзвичайно вродлива і надзвичайно небезпечна, вона не жаліла ворогів і рятувала своїх людей, ризикуючи власним життям. Вона вміла любити і ненавидіти. Та чи зуміє коханий Мирон врятувати її від помсти більшовиків? Чи буде їхнє кохання сильнішим за смерть?

 Шкляр В.М. Ностальгія [Текст] : роман / Василь Шкляр ; [передм. М. Слабошпицького]. - Харків : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2014. - 252 с. - (Український бестселер).

Що ти знайдеш у минулому — силу чи згубу? За день до того, як сталася аварія на ЧАЕС, Микола покинув роботу у видавництві. Тепер він вільний митець. Але чи вільна його душа? У дивному сні він бачить, як дружина стріляє йому в серце... Через кілька днів він зустрічає жінку, яка змогла витягти ту кулю з його душі, але їм не судилося бути разом...

 Шкляр В. Тінь сови: роман/ Василь Шкляр; передм. А.Куркова.- Харків: Книжковий Клуб Сімейного Дозвілля, 2014.- 304 с.
Роман «Тінь сови» — найгуманніший з усіх написаних Шклярем. Кохання та журба, на жаль, часто ходять поруч… Життя Катерини і Степана сповнене любові та світлої поезії. І коли приходить біда – як тінь сови, що вони побачили перед весіллям, – заради спокою дружини Степан ладен пожертвувати всім. Смерть сильніша за кохання? Мабуть, навпаки… Непідвладна часу історія кохання, що надихає та дає надію. Кохання, яке перетворюється на легенду...

Немає коментарів:

Дописати коментар