Цікавинки з поштової скриньки


  В 2023 році Володимирська  міська бібліотека для дітей передплатила такі газети та журнали:

Бібліотечна планета
«Бібліотечна планета» 
– науково-виробничий журнал, адресований бібліотечним фахівцям, науковцям, викладачам, аспірантам, студентам закладів вищої освіти, що займаються підготовкою бібліотечних та інформаційних працівників.
В гостях у казки

Яскравий барвистий пізнавальний журнал для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. На його сторінках є все, що потрібно для гармонійного розвитку дитини: цікава повчальна казка з красивими ілюстраціями, розвиваючі вправи та завдання, настільна гра, кулінарний рецепт для приготування разом з мамою і уроки домашній майстерні. У кожному номері журналу - додаток з 20 розвиваючих наклейок.Журавлик
 Дитяча газета, у якій розміщено матеріали з літературознавства, історії, художні твори для дітей, підлітків, вчителів                 
Колобочок
  Розумні, творчі, допитливі діточки! Цей журнал – для вас! На його сторінках розповідається про різноманітні державні та народні свята. На сторінках журналу містяться різні цікаві завдання, казки, оповідання, вірші, лічилки, загадки, саморобки, розмальовки. У рубриці “Поради Колобка-рятівничка” Колобочок дає поради, як потрібно себе поводити в різних ситуаціях, щоб не потрапити в біду. Журнал “Колобочок” – ваш справжній друг і порадник


Літературна Україна
Найстаріша українська літературна газета, що нині виходить (заснована 21 березня 1927 року).


Малюк Котя

Дитячий пізнавально-ігровий журнал “Котя” – це маленька енциклопедія на задану тему. Написаний він так, що ти із захопленням будеш його читати і відгадувати з ним. Адже в журналі зустрінеш рубрики “А чи знаєте ви?”, “Ерудит”, “Весела англійська” та багато казок, ігор, головоломок, кросвордів і конкурсів.

Малятко
Улюблений журнал з казками, віршами, пізнавальними оповідками, саморобкою, загадками для дошкільнят і молодших школяриків


Однокласник
Цей корисний і цікавий журнал визнаний в 2005 році кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від “Салону краси”, “смачні рецепти” чекають тебе, юний друже, в кожному номері “Однокласника”. А якщо ти ще любиш змагатися, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. “Однокласник” допоможе тобі бути найкращим!

Все в наших рукахПаросток

Науково-художній журнал для дітей та юнацтва.Світ, в якому ми живемо, прекрасний! Саме таке відчуття виникає під час перегляду єдиного в Україні еколого-натуралістичного та науково-художнього журналу "Паросток" для дітей і підлітків. Започаткований. Українським державним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти України .

Слово правди

Провідне видання регіону. Газета, що береже традиції та йде у ногу з часом. Широкий спектр різноманітної інформації з життя міста Володимир-Волинський та району.

Смайлик
Цікавий пізнавальний журнал для дітей. Логічні завдання, кросворди, експерименти, англійська. У кожному номері багато призів. Хто СМАЙЛИК читає - завжди настрій гарний має


Яблунька 


Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, смачні рецепти на “Веселій кухні”, школа здоров’я та гарних манер, фото та листи твоїх ровесників. А ще кросворди, математичні забави,  смішинки, веселинки. Багато цікавого та корисного ти знайдеш на сторінках журналу “Яблунька”.

Немає коментарів:

Дописати коментар