Цікавинки з поштової скриньки


  В 2022 році Володимир - Волинська міська бібліотека для дітей передплатила такі газети та журнали:

Бібліотечна планета
«Бібліотечна планета» 
– науково-виробничий журнал, адресований бібліотечним фахівцям, науковцям, викладачам, аспірантам, студентам закладів вищої освіти, що займаються підготовкою бібліотечних та інформаційних працівників.
BURDA
Переклад з англійської-
Burda Style - це модний журнал, що виходить 17 мовами та в понад 100 країнах. Кожен випуск містить зразки для кожного дизайну, представленого в цьому місяці. Журнал видає Hubert Burda Media.

В гостях у казки

Яскравий барвистий пізнавальний журнал для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. На його сторінках є все, що потрібно для гармонійного розвитку дитини: цікава повчальна казка з красивими ілюстраціями, розвиваючі вправи та завдання, настільна гра, кулінарний рецепт для приготування разом з мамою і уроки домашній майстерні. У кожному номері журналу - додаток з 20 розвиваючих наклейок.
Веселий  саморобкін
Журнал "Веселий Саморобкін" навчить хлопчиків і дівчаток виготовляти іграшки та сувеніри з різних матеріалів. У кожному номері понад 12 майстер-класів.


Газета Волинь 

«Волинь» (колись — «Радянська Волинь») — незалежна громадсько-політична газета, заснована 27 вересня 1939 року. Засновниками газети є трудовий колектив і Волинська обласна рада.                  
                     Джміль      
  З 2000 року в Україні видається дитячий мистецький журнал “Джміль”. Він легко і цікаво знайомить читачів з азами живопису, музики і літератури. Матеріали журналу направлені на розвиток художньої культури, зв’язного мовлення, акторських здібностей, логіки, асоціативного мислення, подаються методичні вказівки щодо роботи батьків з дітьми, вчителів на уроках малювання та розвитку творчих здібностей в цілому. Тут можна знайти і тексти дитячих пісень з нотами, уроки танців. Джміль  добрий друг дитині, помічник батькам і педагогам.

Жасмин
Захоплююча подорож в чарівну країну рукоділля з журналом “Жасмин” буде цікава всім дівчаткам від 8 років. Журнал допоможе в оволодінні різноманітними видами декоративно-прикладного мистецтва: оригами, квіллінгу, витинанки тощо. В журналі подаються детальні схеми, пояснення і кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших яскравих сувенірів з паперу та ниток. Майстер-класи, поради, конкурси, призи – все це в журналі “Жасмин”.


Журавлик
 Дитяча газета, у якій розміщено матеріали з літературознавства, історії, художні твори для дітей, підлітків, вчителів                 

Задавака
Так, ця газета для сучасних дівчат! Новини про улюблених зірок, інтервю, цікаві факти, розваги, школа краси і  найважливіше, поради психолога. В кожному номері цікаві конкурси і завдання.Івасик Телесик для малят
КАЗКОВИЙ ЖУРНАЛ для ігрового розвитку дітей від 3 років. Українські казки по-новому. ВЕСЕЛО ПІДГОТУЄ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ. Розвивальні саморобки. Англійська в картинках, конкурси, призи.
Колобочок
  Розумні, творчі, допитливі діточки! Цей журнал – для вас! На його сторінках розповідається про різноманітні державні та народні свята. На сторінках журналу містяться різні цікаві завдання, казки, оповідання, вірші, лічилки, загадки, саморобки, розмальовки. У рубриці “Поради Колобка-рятівничка” Колобочок дає поради, як потрібно себе поводити в різних ситуаціях, щоб не потрапити в біду. Журнал “Колобочок” – ваш справжній друг і порадник

     
          Крилаті
Журнал має на меті не лише розвивати та навчати, але і виховати європейського, обізнаного і творчого українця-патріота. Цікава інформація подається в рубриках “Поетична сторінка”, ”Відомі імена”, ”Зоопарк”, ”Космічні мандрівники”, “Саморобки” та велика кількість інших інтерактивних завдань. Це полегшить читання та запам’ятовування інформації. Цікавинки для себе тут можуть знайти всі, навіть батьки.Гарне художнє оформлення та дизайн не залишать малечу байдужою. А велика кількість інтерактивних завдань полегшить читання та запам’ятовування корисної інформації.

Літературна Україна
Найстаріша українська літературна газета, що нині виходить (заснована 21 березня 1927 року).


Малюк Котя

Дитячий пізнавально-ігровий журнал “Котя” – це маленька енциклопедія на задану тему. Написаний він так, що ти із захопленням будеш його читати і відгадувати з ним. Адже в журналі зустрінеш рубрики “А чи знаєте ви?”, “Ерудит”, “Весела англійська” та багато казок, ігор, головоломок, кросвордів і конкурсів.

Малятко
Улюблений журнал з казками, віршами, пізнавальними оповідками, саморобкою, загадками для дошкільнят і молодших школяриків.


Місто вечірнє
Тижневик "МІСТО ВЕЧІРНЄ", громадсько-політична газета "Володимир Вечірній"

Моє хобі
Дитячий розважально-пізнавальний журнал допоможе знайти своє хобі. У кожному номері - цікава інформація з різних галузей знань, майстер-класи, головоломки, конкурси.


Однокласник
Цей корисний і цікавий журнал визнаний в 2005 році кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від “Салону краси”, “смачні рецепти” чекають тебе, юний друже, в кожному номері “Однокласника”. А якщо ти ще любиш змагатися, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. “Однокласник” допоможе тобі бути найкращим! 

Оригамі

Дитячий розважально-пізнавальний журнал навчить робити поробки в техніці оригамі, квілінг, картонаж тощо. В журналі — майстер-класи, цікава інформація, головоломки

Все в наших рукахПаросток

Науково-художній журнал для дітей та юнацтва.Світ, в якому ми живемо, прекрасний! Саме таке відчуття виникає під час перегляду єдиного в Україні еколого-натуралістичного та науково-художнього журналу "Паросток" для дітей і підлітків. Започаткований. Українським державним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти України .
Скарби

Кращі твори української та світової літератури
Газета
Скарбничка для дітей
Кращі твори європейської літератури для дітей.


Слово правди

Провідне видання регіону. Газета, що береже традиції та йде у ногу з часом. Широкий спектр різноманітної інформації з життя міста Володимир-Волинський та району.

Смайлик
Цікавий пізнавальний журнал для дітей. Логічні завдання, кросворди, експерименти, англійська. У кожному номері багато призів. Хто СМАЙЛИК читає - завжди настрій гарний має


Яблунька 


Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, смачні рецепти на “Веселій кухні”, школа здоров’я та гарних манер, фото та листи твоїх ровесників. А ще кросворди, математичні забави,  смішинки, веселинки. Багато цікавого та корисного ти знайдеш на сторінках журналу “Яблунька”.

Немає коментарів:

Дописати коментар