четвер, 12 грудня 2013 р.

Відкриття пункту вільного доступу до мережі Інтернт в дитячій бібліотеці

                                                   11 грудня 2013 року пункт безкоштовного доступу до Інтернету  відкрився і у міській бібліотеці для дітей. Відтепер діти та дорослі зможуть  користуватись електронною поштою, спілкуватись у програмі “Скайп”, підібрати матеріал для виконання навчальних завдань,  організовано і змістовно провести  вільний час у бібліотеці та ін.                                                                                  В урочистому відкритті взяли участь заступник начальника обласного управління       культури Валерій Дмитрук, заступник директора обласної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки з інформаційних питань Наталія Рибачук, заступник міського головиЛариса Кулікова та начальник відділу культури і туризму Андрій Шоцький.          


  
    Завідувач дитячої бібліотеки Ольга Лівак розповіла про нові можливості в роботі книгозбірні з використанням Інтернету.
  До привітань приєдналися ,  учні 4-А класу НВК№3 ,вихованці зразкової студії «Лодомир» Центру позашкільної освіти. А на завершення учень 11класу НВК№3  Микола Шинкарук прочитав реп про бібліотеку і Інтернет. 
  Це свято відбулося завдяки перемозі бібліотеки у конкурсному проекті «Організація нових бібліотечних послуг з використання вільного доступу до Інтернету » програми «Бібліоміст».


Немає коментарів:

Дописати коментар