понеділок, 6 березня 2017 р.

Народознавче свято « Бабуся - хранителька роду»

Ось вслухайтесь в саме слово : бабуся, бабусенька, бабуня, бабунечка, бабусечка. Правда, яке воно ніжне, лагідне, пестливе й тепле слово? Бабуся! Чи є в світі людина краща!?  Скільки вона пережила! Але яка вона добра і щира. Скільки вона недоспала ночей, голублячи своїх дітей, онуків!Бабусі невтомні трудівниці, скарбничі мудрості нашого народу, хранительки звичаїв та обрядів, цікаві казкарі.
 « Бабуся - хранителька роду», під такою назвою пройшло сьогодні народознавче свято в Володимир – Волинській міській бібліотеці для дітей, яке підготували учасники гуртка ЦПО «Народознавство. Умілі ручки », учні 5-Г класу ЗОШ№2:  Аня Квашук, Настя Кожуховська, Ангеліна Лисик, Віка Лопушанська, Максим Магдюк, Аделіна Молочковська, Настя Павловська,Назар Романчук, Валерія Рудись , керівник гуртка - Ірина Володимирівна Лисик. А гостями свята були вихованці гуртка «Пізнайко» Центру позашкільної освіти.
То ж маленькі відвідувачі дитячої книгозбірні з задоволенням послухали цікаві розповіді про бабусь, пригадали народні прислів’я і приказки,познайомилися із народними  казками, які вдало інсценізували учасники народознавчого гуртка, а також пограли в ігри і послухали пісню у виконанні Валерії Рудись, яку вона часто співає зі своїми бабусями. 
Зал був прикрашений фотографіями і малюнками на яких зображені бабусі, а також  виробами з «бабусеної скриньки». Працівники дитячої бібліотеки підготували для відвідувачів книжкову виставку «Бабуся - хранителька роду», на якій представлені вірші, оповідання, казки про бабусю.


 
Немає коментарів:

Дописати коментар