четвер, 20 квітня 2017 р.

Книжкова виставка «Дзвони Чорнобиля стогоном будять»

     

Від чорної тої страшної години
                 Ніхто тут уже новосіль не справляв.
                 Спіткало нас горе квітневої днини,
                 Коли пелюсткова мела заметіль.
                 З чорнобилю ліки, гіркотно - полинні,
                 Довіку не знімуть Чорнобиля біль.
                                                    Синицький В.                                                                                                          
                                                                                                     

26 квітня весь світ схиляє голову в пам'ять жертвам Чорнобильської катастрофи. Ось уже 31 рік дзвони Чорнобиля стукають в наші серця, змушуючи нас озиратися в той страшний 1986-й...
Чорнобильська трагедія... Скільки зламаних доль? Скільки сиріт, що втратили батьків, скільки ненароджених дітей, скільки нових хвороб? Чорнобиль.... Проходять роки після аварії, але біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.

Книжкова виставка «Дзвони Чорнобиля стогоном будять», яка діє в читальній залі Володимир – Волинськкої міської  бібліотеки для дітей, розповідає про чорний квітневий день, коли стався вибух на 4-му енергоблоці ЧАЕС, про подвиг ліквідаторів – чорнобильців, про гіркі наслідки катастрофи для всього людства.Публіцистичні матеріали ,та художні твори  допоможуть юним  читачам пригадати події  тридцятилітньої  давнини і  віддати данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим- життям.

Немає коментарів:

Дописати коментар