понеділок, 8 січня 2018 р.

Святковий вернісаж «У колі різдвяних традицій»

Різдвяний настрій витає в міській  дитячій книгозбірні. Сьогодні тут пройшов святковий вернісаж «У колі різдвяних традицій»
Різдво – найкрасивіше зимове свято. Про історію свята, про особливості святкування Різдва розповіла завідувач бібліотеки Ольга Лівак, також вона познайомила юних відвідувачів з книгами  в яких можна почерпнути багато цікавої і корисної інформації про свята зимового циклу.

З давніх-давен в Україні колядують, звеличуючи новонародженого Месію Ісуса Христа. Свято  супроводжується численними звичаями, ритуальними діями, обрядами обходів дворів з величальними піснями і побажаннями. Колядування, щедрування належать до найдавніших народних дійств у слов'янській культурі розповіла бібліотекар Марія Бардась.
Про «Ще́дрик» — одну з найпопулярніших обробок Миколи Леонтовича, знану не тільки в Україні, але й у всьому світі під назвою «Дзвінка колядка, Колядка дзвонів» розповіла бібліотекар  Тетяна Шуба.
Як відомо, особливою традицією в надвечір’я Різдва є свята вечеря, до якої обов’язково входить 12 пісних страв. Кожна із 12 страв – це не лише традиція, а й певний символ українського Різдва,тож бібліотекар Тетяна Островська рорзповіла присутнім про те,що символізує певна страва.
Святкова музика, колядки, кутя, красуня ялинка - все це створило теплу невимушену атмосферу довіри, добра і любові. За гостинним різдвяним столом зібралися найкращі користувачі бібліотеки, а в залі лунали колядки та різдвяні пісні.

А ми працівники  Володимир - Волинської дитячої книгозбірні з нагоди різдвяних свят бажаєм усім:
Миру, який заповідали ангели людям,
Любові, з якою бігли пастушки до вертепу,
Віри, з якою йшли мудриці до Віфлеєму.
Бажаємо  щастя й здоровя бажаєм!
Хай серце радіє душа хай співає,

А настрій святковий весь рік не зникає!

Немає коментарів:

Дописати коментар