середа, 21 лютого 2018 р.

Бібліокалейдоскоп «Не цураймось мови,вчимось розмовляти,щоб слова чудові вміли оживати»

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи землі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято дає можливість кожному усвідомити свою належність до рідної нації, відчути себе часткою народу, серед якого народжуєшся, зростаєш, стаєш Людиною.
21 лютого Володимир – Волинська міська бібліотека для дітей запросила своїх читачів на бібліокалейдоскоп «Не цураймось мови,вчимось розмовляти,щоб слова чудові вміли оживати» . І як завжди запропонувала безліч мовних розваг. А в цей день до дитячої книгозбірні разом із класним керівником Людмилою Трачук на захід завітали учні 6-Б класу НВК№ 3. Юні мовознавці із задоволенням взяли участь у конкурсах : «Словникар», «Від
прислів’я не втечеш» , «Тлумачення речення одним словом»,«Відновіть вірш», «Шифрувальник, «Цікаве перетворення», «Показуха» і «Знавець української пісні». Діти показали чудові знання з мови,активно відповідали на запитання , проявили кмітливість. За відмінні знання переможці отримали цінні подарунки.
На завершення заходу бібліотекар Тетяна Островська познайомила присутніх з виставкою -вікториною «В Україні проживаєш, а чи мову її знаєш?».Немає коментарів:

Дописати коментар