четвер, 7 червня 2018 р.

Творча зустріч з Валентиною Штинько


Сьогодні  в Володимир – Волинській міській  бібліотеці для дітей  відбулася зустріч з талановитою  і надзвичайно багатогранною людиною, представницею «жіночої віті поезії» Волині  Валентиною Штинько. 
Ім’я цієї неординарної особистості добре відоме у творчому середовищі. Перу Валентини Сергіївни належать поетичні збірки «Тінь сльози», «Терновая хустка», «Тернослов», художньо-документальна повість «Наречена Гетьманича», книга краєзнавчих нарисів «Волинь: храми і люди» (у співавторстві з Євгенією Ковальчук) та ряд інших публіцистичних і краєзнавчих матеріалів, а також три дитячі книжечки  «Давай дружити», «Мартинове щедрування» і «Що забула борсучиха?» які вона створила у творчій співдружності з художницею Валентиною Миихальською.
На гостину до Валентини Штинько – письменниці, журналіста, члена Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України завітали вихованці пришкільного табору НВК №3 загін «Весклка» (вихователі  Алла Рясик і Інна Соболь), юні відвідувачі почитали дитячі вірші із збірок письменниці, а Валентина Сергіївна в свою чергу  розповіла про найбільш цікаві та важливі події із життєвої біографії, ознайомила з історією написання своїх творів, натхненно декламувала власні поезії. А ще – повідала про тандем із художницею Валентиною Михальською, показала її чудові ілюстрації до книг і зачитала декілька віршів. Маленьким слухачам сподобалася чудова поезія авторки , адже написана вона   саме для них.
Під час зустрічі панувала щира і невимушена атмосфера. У юних відвідувачів  виникло  багато запитань до письменниці. Зокрема, дітей  цікавило – який період в  житті  Валентини Сергіївни був самим цікавим і захоплюючим? Чи одразу вона вирішила стати журналістом? Як пори року впливають на зміст творінь письменниці? Які книги любила читати Валентина Сергіївна в дитинстві і яка  її улюблена книга? Як відносяться рідні до її творчості? Яка у неї мрія і чи є у Валентини Сергіївни улюблена пісня?
Свято творчості  вдалося, а Валентина Сергіївна, щедро обдарована  квітами , подарунками, та щирими побажаннями від Ольги Лівак - завідувача   міською  бібліотекою  для дітей , та Любові Нестерук - головного спеціаліста відділу культури і туризму  виконавчого комітету міської ради   подякувала за чудову зустріч і тепле спілкування.
Працівники дитячої книгозбірні організували книжкову  виставку  «Палітра творчості Валентини Штинько», яка знайомить відвідувачів із творчістю волинської письменниці.
Ми впевнені , що зустріч з Валентиною Сергіївною   залишить в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше її  книг.


Немає коментарів:

Дописати коментар