вівторок, 23 жовтня 2018 р.

На презентації нового роману Макса Кідрука «Де немає Бога».

Працівники Володимир – Волинської міської дитячої книгозбірні побували на презентації нового роману Макса Кідрука «Де немає Бога».
Про що ж роман? Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті? Загалом книга містить історії про сімох героїв. Наприклад, це українка, яка намагається перевезти велику суму грошей у нижній білизні; пілот-росіянин, у якого розвинувся страх літати, оскільки його кохана загинула в авіакатастрофі; таємний кардинал, який за завданням Папи мандрує до країни, де навіть не існує інституцій Католицької церкви; гравець Американської національної футбольної ліги, життя якого зламав невдалий розіграш. Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них - рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.
«Де немає Бога» – спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль.
Всіх прихильників творчості Макса Кідрука запрошуємо в дитячу бібліотеку, адже ми придбали цю книгу з автографом автора саме для вас, наші любі читачі. До речі, вже сьогодні книга потрапила до рук одного із читачів книгозбірні.

Немає коментарів:

Дописати коментар