середу, 9 січня 2019 р.

Фольклорно-етнографічна виставка-панорама « На щастя, на здоров’я, на Новий рік»

До Різдвяних свят у Володимир – Волинській дитячій бібліотеці оформлено фольклорно-етнографічну виставку-панораму « На щастя, на здоров’я, на Новий рік», сюжет якої об’єднує улюблені свята кожної української родини: Різдво Христове, Старий Новий Рік, Водохрещення.
У багатьох місцевостях України, у багатьох родинах урочисто відзначається Різдво, відбуваються колядування і щедрування. Бібліотекар Тетяна Шуба знайомить відвідувачів з традиціями святкування Різдва Христового, а також з матеріалами виставки на якій ви знайдете цікаві книги про звичаї та традиції українського народу, народні обряди, тексти колядок та щедрівок, автентичний український одяг. Кожен бажаючий може зробити святкову фотографію біля чудової фольклорно-етнографічної виставки.
Завітайте до дитячої бібліотеки, адже це чудова можливість познайомитися з традиціями зимових свят.
У нас ви зможете поповнити скарбничку традицій святкування,збагатитися цікавими ідеями і знайти щось нове.
Яскрава кольорова виставка ще до 21 січня підніматиме настрій наших читачів.
Колектив бібліотеки сердечно вітає всіх зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі дитинство, наше сьогоденняі мрії про майбутнє. Нехай світла Різдвяна зоря принесе у Вашу домівку веселий настрій, здоров’я, щастя, гучну радісну щедрівку та колядку.
Хай різдвяна добра казка


 Подарує тепло й ласку,
Хай різдвяні світлі зорі
Знищать смуток весь і горе!
Щастя, радість і добро
Хай несе до вас Різдво!
Веселих свят
!

Немає коментарів:

Дописати коментар