неділю, 14 липня 2019 р.

Літературно - шоколадне асорті "Все буде в шоколаді"

Літні канікули у самому розпалі, але у бібліотечних працівників Володимир – Волинської бібліотеки для дітей канікул немає, навпаки, саме вони створюють всі умови для цікавого та змістовного дозвілля маленьких мешканців.
Сьогодні юні читайлики завітали в дитячу бібліотеку на літературно-шоколадне асорті «Все буде в шоколаді». Діти мали можливість познайомитись з історією появи шоколаду, його корисними властивостями та цікавими фактами, пов’язаними з цими чудовими солодощами. Крім цікавої та пізнавальної інформації про шоколад – «їжу богів» діти мали можливість проявити себе у конкурсах : «Переклади цукерки», «Дегустація», «Шоколадне задоволення», «Шоколадне меню», «Намисто з цукерок», «Збери фантик», та взяти участь у вікторині «Літературна шоколадниця». Ведучими цього заходу були бібліотекар Тетяна Островська і активістка біліотеки Анастасія Єгіазарян ( яка виступила в ролі Ласунки).
На свято завітала майстриня по виготовленні букетів із цукерок Валентина Коколюк, вона провела для присутніх майстер клас по створенні квітки з цукерок.
Вдалим доповненням до веселого та смачного заходу стала книжкова виставка «Читання з присмаком шоколаду» на якій представлені художні книги про шоколад , та кулінарні довідники.
Диво - час промайнув непомітно, весело і цікаво, збагативши читачів дитячої бібліотеки новими знаннями та гарним настроєм. А отримані усіма учасниками призи тільки додали позитиву цьому веселому і смачному заході.
Загальною нагородою і смачним завершенням свята став"солодкий" стіл, родзинкою якого було шоколадне фондю.
Літо триває. Ми запрошуємо всіх небайдужих до книги, у нашу бібліотеку. Адже тут можна зустріти не лише друзів-однодумців, цікавих співрозмовників, а й розважитися!Немає коментарів:

Дописати коментар