середа, 18 грудня 2019 р.

Носить взимку з краю в край подарунки Миколай

В народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. І одним з найбажаніших для дітей є свято Святого Миколая.
Весело і гамірно було в Володимир - Волинській міській бібліотеці для дітей напередодні Дня Святого Миколая. А завітали в гості до дитячої книгозбірні учні 2-В класу НВК №3 разом з класним керівником Оленою Здомищук .
Бібліотекар Марія Бардась розповіла маленьким читайликам про історією виникнення свята та відмітила кращих читачів класу.
Затамувавши подих, другокласники переглянули відео-фільм про Святого Миколая, а відео кліп пісні про Миколу Чудотворця підняв настрій навіть дуже похмурим дітлахам. З великим задоволенням діти відповідали на питання зимової вікторини, декламували вірші, приміряли шапки, капелюшки, перуки та маски казкових героїв.
З добрим піднесеним настроєм прощалися з бібліотекою другокласники, вони перед канікулами взяли додому почитати нові цікаві книги, та з позитивними емоціями розійшлися по домівках, щоб залишити під своєю подушкою лист до Святого Миколая із проханням про бажаний подарунок.
Працівники дитячої бібліотеки дякують класному керівнику Олені Анатоліївні, учням класу а особливо родині Тищук за чудовий подарунок - новорічно- різдвяну композицію яка стане окрасою бібліотечної святкової фотозони.

Немає коментарів:

Дописати коментар