четвер, 18 березня 2021 р.

« Письменники рідного міста дарують нам творів розмай» - літературна зустріч

 


Сьогодні  в міській бібліотеці для дітей відбулася творча зустріч з Віталіною Макарик - талановитою журналісткою, письменницею, букблогером.

На захід разом із класним керівником Нелею Степанівною Богульською  завітали учні 9-А класу ЗОШ №2

Віталіна Макарик розповіла  присутнім про свій життєвий і творчий шлях. Вона пише підліткові прозові і віршовані твори. Письменниця представила свої оповідання «Ліфчик» із збірки «Перше побачення» і «І щоб ніяких поцілунків» із збірки «Ще не в курсі, але...», прочитала вірші зі своєї збірки поезій  «Риба хоче».

Надалі зустріч проходила у формі діалогу. Прозвучало чимало запитань, що до творчих і людських вподобань молодої письменниці, її поглядів на сучасну літературу, на які гостя дала змістовні та цікаві відповіді.


Сподіваємося, що зустріч з Віталіною Макарик принесла присутнім  задоволення від спілкування та  бажання прочитати, ще більше цікавих книг для підлітків.

Під кінець зустрічі учні робили селфі з письменницею. Бібліотекар Тетяна Шуба подякувала  гості за її письменницьку працю та побажала нових творчих злетів.

Приємним подарунком для працівників та читачів бібліотеки стали дві збірки віршів «Риба хоче» від письменниці Віталіни Мавкарик.

Немає коментарів:

Дописати коментар