вівторок, 24 серпня 2021 р.

Історичний – екскурс «Миті історії української Незалежності»


 Щорічно 24 серпня відзначається головне та значуще свято нашої країни – День Незалежності України. Стверджуючись як самостійна, незалежна держава, Україна пройшла величезний шлях від козацької держави часів Богдана Хмельницького до серпня 1991 року, коли Верховною Радою України було прийнято історичний документ виняткового значення для долі українського народу — «Акт проголошення незалежності України».
Сьогодні працівники Володимир-Волинської міської бібліотеки для дітей провели для юних відвідувачів історичний – екскурс «Миті історії української Незалежності». Бібліотекар Тетяна Островська ознайомила дітей з найважливішими подіями які відбулися в Україні за 30 років Незалежності .

Також в бібліотеці експонується книжкова виставка «Квітковий калейдоскоп Незалежної України , на якій поряд з цікавими та пізнавальними книги в яких описується історія України на її шляху державотворення, захоплюючі розповіді присвячені людям, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність, також представлені логотипи усіх регіонів країни до 30-ї річниці Незалежності України . Логотипи символізують калейдоскопічні квіткові орнаменти.


За допомогою представлених дитячих видань на виставці, маленькі українці мають змогу дізнатися наскільки дивовижною є наша держава. Читайте українське! Любіть Україну!
А ще сьогодні, гості нашого заходу мали змогу зробити чудові світлини з дивовижним патріотичним вінком , який напередодні свята читачі нашої дитячої книгозбірні разом з бібліотекарем Тетяною Шубою виготовляли власноруч.
Зі святом усіх! З Днем Незалежності України!

Немає коментарів:

Дописати коментар