четвер, 30 вересня 2021 р.

День відкритих дверей «Приходьте друзі на гостину, в бібліотеці іменини».


 Наприкінці вересня осінь дарує нам золото листопаду, різнобарв’я жоржин і своє неповторне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Сьогодні в Володимир-Волинській дитячій бібліотеці пройшов День відкритих дверей «Приходьте друзі на гостину, в бібліотеці іменини».
В цей день до бібліотечної оселі разом із класним керівником Смолянською Іриною Олександрівною завітали учні 2 -Г класу НВК N3.
Бібліотекар Марія Віталіївна Бардась розповіла присутнім про значення бібліотеки та книги в житті кожної людини. Ознайомила з виставкою нових надходжень «Книжкові новинки» на якій представлені книги які надійшли до бібліотеки за Програмою поповнення бібліотечних фондів Українським інститутом книги, а також книги закуплені за кошти місцевого бюджету, всього в цьому році фонд дитячої книгозбірні поповнився на 930 книг.

Долучились до сьогоднішнього свята і активісти бібліотеки. Вони привітали зі святом маленьких читачів і працівників бібліотеки та підготували театралізоване свято з іграми і розвагами.
Весело та цікаво було сьогодні в бібліотеці
Сподіваємося, що дитяча бібліотека була і залишиться улюбленим місцем зустрічі для дітей, острівцем знань, відкриттів і дозвілля.
P.s: Але які іменини без подарунку, а подарунок був 70 дитячи книжечко подарувала дитячій бібліотеці наша маленька читачка Аня Андросюк.
Дякуємо Анічці і її батькам за такий щедрий подарунок.Немає коментарів:

Дописати коментар