четвер, 14 жовтня 2021 р.

Пізнавальні забави «Про козаків для кмітливих малюків»

 


Напередодні Свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня Захисника України, які ми відзначаємо 14 жовтня, до Володимир-Волинської дитячої бібліотеки на пізнавальні забави «Про козаків для кмітливих малюків», разом з класним керівником Ольгою Володимирівною Куціян завітали учні 2-Б класу НВК N3.

Зацікавлено і з уважністю слухали маленькі відвідувачі розповідь бібліотекаря Тетяни Островської про історію виникнення козацтва, бойові, ратні подвиги, хоробрість і відвагу українських козаків. Діти також ознайомилися з літературою, яка представлена на книжковій виставці «Хай живе козацька воля! Хай живе козацький дух!»
Для того, щоб дізнатися чи гідні наші діти своїх пращурів, працівники дитячої книгозбірні запропонували маленьким відвідувачам взяти участь у ряд конкурсах : конкурс «Сила» на перевагу рук та хто швидше надує повітряну кульку,«Художній конкурс» - діти із зав’язаними очима малювали вірного друга козаків коня , у конкурсі «Хто кого перетанцює» діти танцювали гопак, у грі – забаві «Кашовари» маленькі козачата відділяли пшоно від соняшникового насіння та макаронів, «Збори провізії» - це конкурс в якому учасники збирали фрукти та овочі щоб відправитись визволяти побратимів з полону .

Слово «козак» означає вільний, тому завданням ще одного конкурсу було викласти з сірників слово козак, у конкурсі « Козаків - лобомудрів» діти мали розгадати якому предмету відповідає відповідне слово. Ну а на завершення для всіх присутніх була запропонована вікторина - «Козацька кмітливість».
Присутні на нашому святі нащадки славних козаків показали свої знання з історії козацтва та продемонструвати фізичну міць та силу? Та отримали винагороди.
Ми гадаєм, що ні в кого не залишилося сумніву, що учасники сьогоднішніх змагань – гідне покоління запорізьких козаків.
Немає коментарів:

Дописати коментар