неділя, 14 травня 2023 р.

Майстер-клас «Матуся наша – ангел на землі»


Споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя.

Вже понад сто років День матері є приємним приводом для того, щоб зайвий раз привітати, подякувати, підтримати найріднішу людину – маму. Цього року День матері в Україні відзначається 14 травня. Тому саме в цей день в приміщенні Володимирської міської бібліотеки для дітей відбувся майстер-клас "Матуся наша – ангел на землі", який провела бібліотекар Тетяна Шуба спільно з бібліотекарем КЗ "Мангушська публічна бібліотека" Інною Діденко. Бібліотекарі ознайомили дітей з історією виникнення свята Матері, та традиціями святкування його в Україні. Під час мейстер – класу діти розповідали про своїх мам, про найріднішу людину в житті кожного з нас. Кожна дитина вклала свою любов та частинку своєї душі в подарунок для матусі, та в вітальних листівках побажали самі щирі вітання для любих матусь! Відвідувачі мали змогу ознайомитися з тематичною виставкою "У кожної дитини - матінка єдина".
Мама ! Найдорожче слово в світі ! Де б не був ти, що б не робив, назавжди вона твій шлях освітить ніжним серцем відданим тобі. Вклонімося, люди, матерям своїм, чиїм теплом навіки ми зігріті !!!Немає коментарів:

Дописати коментар