вівторок, 2 червня 2015 р.

Увага! Книги відомої польської письменниці та журналістки Малгожати-Кароліни Пекарської

Пропонуємо до Вашої уваги книги відомої польської письменниці та журналістки Малгожати-Кароліни Пекарської «Клас пані Чайки» і "Лотерея".
Книга "Клас пані Чайки" дуже популярна серед учнів - старшокласників. В ній розповідається про те, що цікаво самим підліткам: про труднощі їхнього віку, про негаразди в школі та вдома, але насамперед про перші почуття та розчарування. Книга написана з гумором, мовою сучасної молоді.
У "Лотереї", продовженні книги "Клас пані Чайки", герої дорослішають і перед ними великий світ розкриває свої широкі обійми. І зараз їм доводиться вибрати майбутній фах, друзів, коханих і навіть... життя чи смерть! А це вже справді Вибір з великої літери. І здається, що життя скидається на лотерею, де кожен із героїв має білет.
Тільки-от постає питання: як дістати виграшний білет? Як зробити певну "ставку" на щось чи на когось і не помилитися? І нарешті - що треба вчинити, аби пощастило у цій шаленій лотереї під назвою "Життя"?


Пекарська, М.-К. Клас пані Чайки / Малгожата-Кароліна Пекарська; пер. з пол. Б. Ю. Антоняк. – Х. : ВД «Школа», 2012. - 336 с.Пекарська М.-К. Лотерея / Малгожата-Кароліна Пекарська ; пер. О. Ш
ипнівської. – Х. : ВД «ШКОЛА»,2014. – 528 с.2 коментарі:

  1. Здравствуйте!

    Скажите пожалуйста, как я могу проверить вот этот интересный факт по поводу powerball результаты лотерей http://localotto.com/ru/powerballusa ? Может Вы бы могли мне подсказать где еще найти про этот феномен выиграша информацию. Буду очень рад если Вы мне подскажите.

    ВідповістиВидалити