вівторок, 9 травня 2017 р.

Огляду-конкурсу відеосюжетів «Я – патріот: новий формат


Огляд-конкурс проводиться з 10 квітня до 27 вересня 2017 р.
До розгляду приймаються відеосюжети про патріотичні інноваційні заходи, акції молоді, розповіді про героїчні вчинки та долі земляків, за мотивами художніх творів тощо. Роботи виконуються українською мовою та повинні відповідати основним завданням:
-          оригінальність та ступінь реалізації задуму в розкритті теми патріотизму та національної ідентичності;
-          високий творчий рівень та технічна новизна рішень;
-          пізнавальна інформативність сюжету;
-          тривалість не більше 3-5 хвилин.
         На Огляд-конкурс подається Заявка на участь, у якій зазначається: назва відеосюжету, короткий опис, URL-адреса, відомості про бібліотеку: назва, ПІБ керівника та авторів представленого проекту, поштова адреса бібліотеки чи автора, контактний телефон та e-mail. В титрах відеосюжету або в голосовому супроводі має бути стисла інформація про учасників  Огляду-конкурсу  та авторів, використані матеріали.
         Предметом Огляду-конкурсу  є оригінальні відеоролики, які не повторюють ідеї або фрагменти соціальних відеоматеріалів, розповсюджених раніше або в момент проведення конкурсу засобами масової інформації, в Інтернеті та в рекламних блоках на ТБ.
         Роботи, зміст яких суперечитиме чинному законодавству України, або які не відповідатимуть морально-етичним нормам, до розгляду журі не прийматимуться.
Роботи мають бути виставлені на відеопорталі Youtube.com на аккаунті бібліотеки, яка подає заявку. Організатори гарантують дотримання авторського права при розміщенні відеосюжетів учасників на інших сайтах в мережі Інтернет (в тому числі в соціальних мережах).
            Заявки учасників конкурсу надсилаються на адресу: 43025, м. Луцьк, проспект Волі, 2, Волинська обласна бібліотека для юнацтва. Електронна пошта: vollibr@yandex.ua позначка – на огляд-конкурс відеосюжетів.

         Прийняття заявок завершується 31 серпня 2017 року. Журі розглядає роботи, визначає переможців до 20 вересня 2017 року. Підбиття підсумків та вручення нагород переможцям відбудеться 27 вересня 2017 року у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва

Немає коментарів:

Дописати коментар