пʼятниця, 9 червня 2017 р.

Вітаємо всіх з днем друзів!!!

9 червня традиційно у всьому світі святкують Міжнародний день друзів.

Привітайте сьогодні своїх друзів зі святом  і обов'язково зберіться разом і проведіть весело час!

Міжнародний день друзів – це чудовий привід написати, зателефонувати своїм друзям або зустрітися з ними в рідній і дружній компанії, поділитися спогадами та гарними новинами.

Завітайте до дитячої бібліотеки , тут на вас чекають книги відомих письменників про дружбу.

Парвела  Тімо. Елла та друзі. Веселі пригоди / Тімо Парвела . – Харків : Школа, 2016. – 96с.: іл.. – ( Серія «Нова дитяча книга»)
Дитячий бестселер «Елла та друзі. Веселі пригоди» увійшов до переліку найпопулярніших книг Європи. Разом із друзями і, звичайно ж, класним керівником Елла переходить до другого класу. Там на неї чекає перше кохання до нетямущого Пата і блискучий виступ на шкільній олімпіаді, вистежування жорстокого і невблаганного термінатора, що полює на вчителя, і пригоди в нічній школі. А ще в класі з’являється новачок, котрий підозріло скидається на прибульця з іншої планети. Тож нудьгувати Еллі та друзям нема коли!

Май М. Велика книга для маленьких друзів / М. Май : Худож. К. Георг. – Х. : Віват, 2015. – 128 с. : іл. – (Світ чарівних казок)
Ця яскраво ілюстрована книжка навчить малюків, як поводитися, щоб із тобою хотілося грати і дружити.
Разом із головним героєм оповідань Лиском і його друзями Ведмедиком і Борсучком діти переживуть справжні пригоди - прокотяться на плоту, заблукають і виберуться з лісу.
А щоб благополучно повернутися додому, їм доведеться знайти спільну мову з однолітками і дорослими, навчитися дотримуватися правил вічливості та тримати своє слово.


Хогарт  Е. Мафін та його веселі друзі / Е. Хогарт ; Іл. І.В.Осипова; Пер. О.І.Іванової. - Х. : Ранок-НТ, 2003. - 127 с. : іл. - (Веселі пригоди).
У цій яскраво ілюстрованій книжці казок Енн Хоґарт розповідається про веселі та неймовірні пригоди кумедного віслючка Мафіна та інших потішних звірят, які знаходять вихід із найскрутніших ситуацій.

Мілн А. Вінні-Пух та його друзі : повість-казка для мол. шк. віку / А. А. Мілн ; пер.з англ. Л. Солонько ; худож. С. Лопухова.  - К. : Веселка, 1997. - 221 с.
Весела повість-казка про Вінні-Пуха та його друзів – це велика захоплююча гра, через яку діти пізнають світ. Читаючи веселі історії, діти з самого початку книги потрапляють в ніжну і зворушливу атмосферу любові, світу добра і уваги один до одного, світу, де гостя пригощають найулюбленішим, де потрапившого у біду завжди рятують, а другу віддають свій будинок.

Друзі поруч мене: Читанка  про тварин :для дітей мол. та серед. Шк.. віку. – Донецьк :ТОВ « Глорія Трейд». – 2010.- 304с.- (Зарубіжні письменники дітям)
До збірника увійшли твори відомих зарубіжних письменників – Джека Лондона, Ернеста Сетон-Томпсона, Чарлза Робертса, Джеймса Кервуда, Джералда Даррелла, Еріка Найта, Джерома Клапки Джерома, Віри Чапліної, Ольги Перовської та Яна Грабовського. Оповідання побудовані на реальних подіях, до того ж письменники тонко відчувають психологію звірів, добре знаються на їхніх характерах та звичках. Перед маленьким читачем відкриваються незвідані таємниці звіриної душі, її закони, її загадки. Автори навчають його вірити у всеосяжну енергію Добра.

ТіЛо Фея по секрету. Як у мене з'явилася нова найкраща подруга: повість для дітей : кн.1 / ТіЛо ; пер. з нім. – Харків : Фактор, 2013. -160 с.: іл.
У свій дев'ятий день народження Аманда відчуває себе особливо нещасною та самотньою. І раптом, отримавши неочікуваний подарунок невідомо від кого, вона знаходить у собі сили вийти на бій із ворогом один на один. Але сюрпризи на цьому не закінчуються: пройшовши крізь дзеркало у коридорі школи, вона потрапляє у таємничий і дивовижний світ фей. Лише раз на 144 роки одній-єдиній дівчинці зі світу людей дозволено навчатися в чарівній школі....

Носов М. Пригоди Незнайка та його друзів / Микола Носов; пер. з рос. Ф. Маківчук; худ. О. Зобніна. - К.: Махаон-Україна, 2008. - 190 с.: іл.
Казкова повість Миколи Носова розповідає про неймовірні історії про Незнайка та його друзів. Мешканці Квіткового міста — коротульки полетять на повітряній кулі, проїдуться на газованому автомобілі, доведуть, що касторка та йод корисніші від медового пластиря. Ці та інші пригоди героїв чекають на юних читачів у добрій книжці.
«Улюблена книга дитинства» — не просто перевірені часом казки, оповідання та повісті. Ми підібрали найкращі твори талановитих дитячих авторів на народны казки, що передають вічні людські цінності з покоління в покоління.

Абеді Ізабель. Лола шукає подругу / Ізабель Абеді ; іл. Дагмар Генце. – Х. : ВД Ранок, 2012. – 192 с. : іл
Лолин тато родом із Бразилії, а її тітка заввишки лише вісімдесят сантиметрів. А ще від неї божеволіють мільйони шанувальників, коли вночі вона перетворюється на знамениту поп-зірку Джекі Джонс. Але чого в Лоли немає, то це найкращої подруги — а знайти її дівчинці хочеться понад усе на світі! Треба негайно щось придумати — і Лола відправляє листа, в якому звіряється про своє заповітне бажання, прямо в небо на повітряній кульці. А у відповідь отримує таємниче послання в пляшці… 

Бердт  В. Мій друг Юрко Циркуль та інші: шкільний роман: [для серед. шк. віку] / Валентин Бердт; іл. І. Ключковська. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2012. - 269 с.: іл. - (Класні історії).

    Усе почалося з того, що Вадько Журбін і його друг Юрко Циркуль вирішили підзаробити грошенят на новий мобільник, обтрусивши грушу діда Дмитра. І все було б гаразд, якби не підступна гумка на Юркових штанах і невгамовний дідів пес. Пригоди безштанька на груші стали приводом до справжніх шкільних війн, з яких ворогуючі сторони врешті вийшли просто друзями, попереду яких - багато життєвих випробувань, і нещаслива дідова груша - чи не найлегше..

Лущевська О. Друзі за листуванням: [повість: для серед. шк. віку] / О. В. Лущевська; іл. Н. Гайди. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2012. - 186 с.: іл. - (Класні історії).
У далекій заокеанській країні, в англомовному таборі для дітей з усього світу українська дівчинка Ксеня знаходить собі вірного друга Еріка - американського хлопчика, з яким, виявляється, так багато спільного, так легко і радісно, що взагалі не хочеться розлучатись. Але канікули не можуть тривати вічно. І чим наповнити розлуку? Хіба що листами.
Ремарк Е.-М. На Західному фронті без змін. Повернення. Три товариші : романи / Ерих Марія Ремарк ; пер. з нім. К. Гловацької, Н. Сняденко, М. Дятленко, А. Плюто ; передм. Н. Сняденко ; худож. О.Семякін.  – Харків : Книжковий Клуб  « Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 912 с. : іл.
Школярів, рибалок, фермерів вирвали зі звичного життя і кинули у криваву бійню. Тисячі з них навіки залишаться на полях війни, тисячі тих, хто виживуть, позаздрять загиблим. Пауль пішов на фронт. Минуло кілька тижнів – і з його класу живими залишилося вісім хлопців. А війні не видно кінця… («На Західному фронті без змін»). Забути жахи війни. Про це мріють троє друзів-фронтовиків. Чи зможе кохання врятувати від болю і зневіри? («Три товариші»).

Немає коментарів:

Дописати коментар