вівторок, 20 березня 2018 р.

Всеукраїнського тижня дитячого читання «Запрошує весна у світ книжковий»

20 березня в Володимир – Волинській міській бібліотеці для дітей відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання під гаслом «Запрошує весна у світ книжковий»
Всеукраїнський тиждень дитячого читання 2018 в нашому місті офіційно відкрила завідувач Володимир – Волинської міської бібліотеки для дітей Ольга Лівак, вона побажала усім читачам, щоб вони любили читати і щоб книга в їхньому житті книга й надалі була найкращим другом .
Зі святом усіх присутніх привітав начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Дмитро Терьохін.

Під час заходу нагороджено кращих читачів бібліотеки в таких номінаціях :
Ілля Антонюк (7- А клас ЗОШ №2) і Марія Потерук (4-В клас ЗОШ №5)- лідери читання;
Маргарита Кучер (3 - Б клас НВК№3) – кращий читач року;
Діана Франчук (7- А клас ЗОШ №2) – найвідповідальніший читач;
Максим Дрейчан (4-В клас НВК№3) і Олег Костюк (6 - А клас ЗОШ№2) – найдисциплінованіші читачі;
4-В клас НВК№3 класний керівник Олена Здомищук - Найкращий читаючий клас;
6 - Б клас НВК№3 класний керівник Людмила Трачук – За співпрацю у популяризації дитячої книги.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це книжкові іменини. Це свято тих, хто пише книги, і тих, хто їх читає. Це свято бібліотеки і читачів, письменників і видавців. Воно дарує чудову нагоду ознайомитись з новинками літератури. Тож цього року працівники дитячої книгозбірні разом із активістами бібліотеки (Оля Васильчук, Маріам Нечипорук, Каріна Колесник, Анастасія Курило і Софія Марчак) підготували для гостей свята модний книжковий показ «Зустрічаємось з книжками, прикрашаємось думками».Хоч на дворі сніг та в бібліотеці панувала весна, адже працівники книгозбірні по весняному прикрасили зал, а в гості до читачів завітала Весна. Уляна Сурмик вихованка зразкової студії "Лодомир" ЦПО( керівник Галина Володимирівна Тюрікрва) заспівала веснянку.
Ми сподіваємося, що усі присутні в цей день отримали заряд бадьорості, позитивної енергії і відкрила для себе щось нове, цікаве і незвичайне.Немає коментарів:

Дописати коментар