вівторок, 27 березня 2018 р.

На нагородженні в Луцьку

Сьогодны в Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулося свято нагородження переможців обласного літературного конкурсу «Думи і мрії» серед учнів 1- 11 класів.
До  списку переможців було відібрано 14 учасників, серед них -  троє з нашого княжого міста:
Даринка Католик  учениця 3 - А класу ЗОШ № 1 нагороджена дипломом управління культури Волинської державної адміністрації і цінними подарунками за зайняте І місце серед учнів 1- 4 класів;
Віталій Голіч учень 11 - Б класу ЗОШ № 2 нагороджений  дипломом управління культури Волинської державної адміністрації і цінними подарунками за зайняте ІІІ місце серед учнів 10- 11 класів ;
 Софія Боць учениця 7- Б класу ЗОШ № 1нагороджена подякою управління культури Волинської державної адміністрації і цінними подарунками за активну участь в  обласному літературному конкурсі «Думи і мрії» серед учнів 5-8 класів.
Всіх учасників з перемогою привітали директор Волинської обласної бібліотеки для дітей Наталія Граніч і голова журі конкурсу «Думи і мрії» письменниця Надія Гуменюк.
Ми працівники Володимир – Волинської міської бібліотеки  для дітей ,також щиро вітаємо наших перкможців і зичимо їм наснаги, творчого натхнення і щоб вас ніколи не покидає Муза.Немає коментарів:

Дописати коментар