четвер, 26 квітня 2018 р.

Роман- фентезі від Орести Осійчук

26 квітня ми, працівники дитячої книгозбірні, побували в Володимир – Волинській районній бібліотеці на презентації книги волинської письменниці Орести Осійчук «Айхо, або Подорож до початку». Саме ця книга здобула першу премією у номінації «Прозові твори для дітей» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у 2013 році, а у 2014 році увійшов у 20-ку кращих дитячих книжок у «Рейтинг критика», а на ХХХVI Загальноєвропейському фестивалі наукової фантастики «Єврокон» у номінації «Найкращий дебют 2016 року».
Презентація роману – фентезі для підлітків відбулася у форматі гри, діалогу та гадань. Приємно було побувати на цій зустрічі, адже Ореста Осійчук дуже щира і приємна людина, тож ми із задоволенням придбали книгу з автографом від письменниці для наших юних читачів. Це книга про підлітка Айхо , який переживає безліч фантастичних пригод, емоційних переживань та здобуває безцінний життєвий досвід. Нудьгувати під час читання точно не доведеться, адж у книжці на вас чатують загадки, пригодницькі перепитії, в які ви потрапите з Айхо та його друзями. Однією з характерних особливостей книги є зображення: кожне з них було зліплене з пластиліну та глини анімаційною студією «Імаго».
«Айхо, або Подорож до початку» – це перша книга циклу романів,тож з нетерпіння чекаємо наступної книги.Немає коментарів:

Дописати коментар