середа, 2 травня 2018 р.

В книжковій пам'яті - миттєвості війни


Щороку 8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, а 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Для українців, як і для всіх інших народів, Велика Вітчизняна війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє. Це була справедлива, визвольна, священна війна проти підступного і жорстокого ворога. Війна забрала понад 50 млн. життів. Понад 40 місяців - з червня 1941 по жовтень 1944р. - палало на українській землі полум'я війни.
До цієї дати у Володимир – Волинській міській бібліотеці для дітей експонується книжково – ілюстративна виставка-спомин: « В книжковій пам’яті – миттєвості війни», на якій представлені книги воєнної тематики. Матеріали розкривають історичну правду про трагічні дні війни.  Основна мета  виставки показати юним  відвідувачам, якою великою ціною нашому народу дісталася Перемога і ще раз нагадати, що цей всесвітньо – історичний подвиг не згасне у віках,  він назавжди залишиться у вдячній пам’яті людства.
Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь.Немає коментарів:

Дописати коментар