четвер, 17 травня 2018 р.

Бібліозустріч : «Вишивка для українців – оберіг»

Додати заголовок
17 травня в Україні відзначають День вишиванки.
Вишиванка в Україні завжди відігравала велику роль. Це наш національний оберіг. З нагоди цього свята бібліотечні працівники Володимир – Волинської міської бібліотеки для дітей підготували бібліозустріч : «Вишивка для українців – оберіг», на яке запросили майстриню-художницею з Володимира-Волинського Олену Бабійчук яка займається вишивкою атласними стрічками.
Олена Бабійчук не тільки талановита майстриня, але й чудовий розповідач. Під час зустрічі вона розповіла про своє захоплення вишивкою, а вишивати почала ще з дитинства, бо любов до цього виду мистецтва привила їй бабуся. Останні 6 років вишиває рушники, одяг , та різноманітні аксесуари атласними стрічками. Зустріч пройшла дуже цікаво у вигляді діалогу. Майстриня дала відповіді на всі запитання які цікавили допитливих дітей, розповіла про свої захоплення, поділилися досвідом, продемонстрували свої роботи. Пані Олена принесла з собою сорочку якій 100 років і розповіла про технологію її створення. А гостями дитячої книгозбірні цього дня були учні 3-Г класу НВК №3,класний керівник Світлана Варцава.
Бібліотекари Тетяна Островська і Марія Бардась розповіли дітям про історію української вишивки та започаткування Всеукраїнської акції "День української вишиванки". Долучились до цього свята і активісти дитячої книгозбірні Катя Бурлаченко, Оля Васильчук, Софійка Марчак, Юля Козачук і Настя Курило, у цей день вони читали вірші про вишиванку .
Прикрасою бібліотеки стала виставка-хобі: « Моя вишиванка» на якій представлені книги і журнали про вишивку ,але особливу цінність виставки складають вишиті вироби вишивальниць – аматорів, це рушники Алли Бойчун і Галини Селещук, картини і сорочки Раїси Драгалюк, рушник і сорочка вишиті бісером Юлі Глущук, а також сорочки,плаття і аксесуари вишиті шовковими стрічками Олени Бабійчук.
Бібліозустріч промайнула непомітно, створивши святковий настрій та залишивши по собі яскраві спогади.


Немає коментарів:

Дописати коментар