середа, 22 серпня 2018 р.

День інформації «Історія України в біографіях і портретах»

Двадцять сім років незалежності – знакова дата, адже національне відродження – мета, на яку працювало не одне покоління українців. Кращі з них сформували дух нації, який допоміг Україні здобути незалежність. 
Героїчна боротьба українського народу за волю та незалежність тривала не одне століття. І в кожну епоху були свої герої, які піднімали народ на визвольну боротьбу. Це історичні особистості, символи нації, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Ніхто і ніщо не могло зламати їх волелюбний дух.
Напередодні дня Незалежності міська бібліотека для дітей провела день інформації «Історія України в біографіях і портретах». Тож відвідувачі бібліотеки мали можливість познайомитись з книгами в яких розповідається про відомих людей які зробили величезний внесок у становлення України як самостійної могутньої країни. Працівники дитячої
книгозбірні оформили книжкову виставка «Омріяна віками Незалежність» на якій представили книги з історії України, про тернистий шлях української нації до самовизначення, права та обов’язки людини в Україні, а також літературу про символи і духовну велич держави.
Взявши участь у вікторині « Україна понад усе !», юні читачі мали можливість пригадати й дізнатись безліч цікавих та значущих історичних фактів про Україну. А також відвідувачі бібліотеки
взяли участь в оформлені патріотичного колажу «Я і моя Україна».
Чимало написано історій, легенд, оповідань та романів про нашу Батьківщину. А найцінніші, і найправдивіші, на нашу думку, є ті, які написані її відданими синами й дочками, очевидцями історичних подій, дитячими письменниками і просто патріотами нашої держави. Познайомитись з цими книгами можете і ви, завітавши до Володимир – Волинської міської бібліотеки для дітей.

Немає коментарів:

Дописати коментар