середа, 29 серпня 2018 р.

Свято казкиЧи любите ви казку? На це запитання мабуть відповідь у кожного з нас однакова – «звичайно».
Казка вчить добру і засуджує зло; вчить любити та цінувати працю і засуджує лінь; навчає сміливості, любові до прекрасного; вчить вірити у дива. А найголовніше, чого вчить нас казка — залишатися в душі дитиною, а значить, трішечки Чарівником. Казка не просто вигадка - це духовна спадщина багатьох поколінь.
Сьогодні чудове свято казки подарували присутнім працівники міської бібліотеки для дітей спільно зі службою в справах дітей, сімї та молоді . А допомагали нам , активісти бібліотеки :Настя Курило,Катя Бурчак, Сфійка Марчак, Юля Козачук, Ніка Бурчак,Юра Федорук і Яна Воробей які підготували театралізоване казкове дійство.
Чарівна фея запросила всіх присутніх поринути у чудовий світ казки, Попелюшка разом із дітьми готувалися до балу, прикрашали сукні і перебирала горох і фасолю. Червона Шапочка із гостями розгадували кому ж із казкових героїв належать речі які вона підібрала в лісі, а потім пригощала їх пиріжками . Пеппі Довгапанчоха запропонувала присутнім виправити помики у перепутаній казці і допомогти Вінні - Пуху надути повітряні кульки,щоб він зміг добратися до дупла з медом. Герда розтопила крижане серце Кая, а допомагали їй в цьому діти,адже військо Снігової Королеви зробило шкоду, розбило
вітражі та щоб потрапити в замок потрібно було їх скласти.Ну а на завершення веселий клоун загадав дітям казкові загадки, а потім всі дружно потанцювали.
Свято вдалося, діти показали себе справжніми любителями та знавцями казок,отримали призи, веселий настрій,заряд позитивної енергії та шалене задоволення.
Привернула увагу відвідувачів книжкова виставка «Дивосвіт українських казок».Тож запрошуємо всіх в дитячу бібліотеку на зустріч з цікавими казками.  Немає коментарів:

Дописати коментар