вівторок, 2 квітня 2019 р.

«Читання починається з абетки»

2 квітня весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. До цієї дати в культурно мистецькому центрі було організоване свято для дітей. На свято були запрошені першокласники гімназії імені Олександра Цинкаловського.
Долучилась до цього свята і міська бібліотека для дітей. Працівники книгозбірні оформили книжкову виставку «Читання починається з абетки», бібліотекар Тетяна Островська познайомила маленьких відвідувачів з добіркою абеток які вони зможуть прочитати відвідавши дитячу бібліотеку, та провела захоплюючу і цікаву вікторину «З якої я АБЕТКИ?», а самі активні отримали призи.
Старшокласники з Устилуга презентували свою книгу «Абетка Устилуга», вона посіла ІІ місце в конкурсі історичних проектів для молоді “Історія моєї громади: Минуле для спільного майбутнього”. У виданні в алфавітному порядку відображені найзнаменитіші події минулої і сучасної історії міста. Дівчата розповіли як створювалась абетка і запевнили маленьких відвідувачів, що кожен з них може спробувати написати свою власну книги , але для цього потрібні натхнення , бажання і знання.
А на завершення працівники КМЦ провели для дітей цікаві конкурси,потанцювали і помалювали.
Для юних відвідувачів час промайнув непомітно, але дуже корисно і цікаво, вони покидали захід з приємними враженнями , купою веселих емоцій та подарунків.Немає коментарів:

Дописати коментар