пʼятниця, 29 березня 2019 р.

Свято - нагородження переможців обласного конкурсу «Казку складаю сам».


Казка вчить нас мріяти й бачити світ по особливому і ось сьогодні 29 березня в Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулося свято - нагородження у переможців обласного конкурсу «Казку складаю сам».
П’ятеро юних казкарів з Володимира – Волинського отримали нагороди за свої творіння.
Олександра Літвінова , учениця 4-А класу ліцей «Центр освіти» нагороджена дипломом управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації та м’якою іграшкою за зайняте І місце серед учнів 1- 4 класів, та Софія Шипелик учениця 6 класу гімназії ім. О. Цинкаловського нагороджена дипломом управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації та м’якою іграшкою за зайняте І місце серед учнів 5 - 9 класів.
Ангеліна Лисик учениця 7-Г класу ЗОШ №2, та Аня Корець і Богдана Тищук учениця 1-В класу НВК №3 «школа-ліцей» отримали подяки управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації за участь в обласному конкурсі «Казку складаю сам», та м’які іграшки.
Голова журі Надія Гуменюк подякувала дітям за хороші роботи і закликала юних казкарів творити свої особливі українські казки.
Ми працівники Володимир - Волинської міської бібліотеки для дітей вітаємо всіх наших юних казкарів з перемогою.


Немає коментарів:

Дописати коментар