неділя, 30 червня 2019 р.

Свято казки «Є у світі казкова країна»Літо… Спека… А на літньому майданчику біля бібліотеки гамірно, адже  працівник Володимир - Волинської дитячої бібліотеки разом зі службою у справах дітей запросили юних мешканців нашого міста на свято казки «Є у світі казкова країна».
Найголовніше, чого вчить нас казка — залишатися в душі дитиною, а значить, трішечки Чарівником. А чи справді це так, мали змогу переконатися присутні які побували на святі.
На казковій галявині, у холодочку, серед розмаїття іграшок та книжок на маленьких читайликів чекала зустріч з казковими героями. Чарівна Казочка (Ліля Савчук) запропонувала всім присутнім поринути у чудовий світ казки і взяти участь у казковій вікторині, а Бабуся Ягуся (Аня Коколюк) запросила до танцю з чарівною мітлою і пограла в гру «Докажи імя».Червона Шапочка (Іринка Коколюк) із гостями розгадували кому ж із казкових героїв належать речі які вона підібрала в лісі, а потім пригощала їх пиріжками, Пеппі Довгапанчоха (Ліля Савчук)запропонувала пограти у гру пантоміма і допомогти надути повітряні кульки своєму товаришу Вінні – Пуху. Попелюшка (Аня Коколюк) разом із дітьми готувалися до балу, перебирала горох і фасолю, а потім всі разом відгадували від яких казкових героїв надійшли телеграми, Вовчик – братик (Ярослав Мосорук) разом з дітьми порибалив ,а ще запропонував взяти участь у конкурсі «Колобок», ну а на завершення Мальвіна (Аня Андросюк) запросила всіх до танцю.
Бібліотекар Марія Бардась ознайомила присутніх з книжковими виставками «Дивосвіт українських казок» і « Читаємо казки народів Європи» та закликала всіх приходити до дитячої бібліотеки , бо немає в світі нічого кращого і захопливішого, аніж читати казкові книжки!
Свято вдалося, діти показали себе справжніми знавцями казок, отримали подарунки, заряд позитивної енергії та шалене задоволення. На  казкових літніх забавлянках було не тільки весело, але й повчально і взагалі панувала атмосфера свята.
Немає коментарів:

Дописати коментар