четвер, 13 лютого 2020 р.

День дарування книг


14 лютого у День всіх закоханих, людство святкує також і Міжнародний день дарування книг, яке англійською звучить як International Book Giving Day.

Це - одне з наймолодших свят у календарі, започатковане у 2012 році американкою Еммі Бродмур, яке об'єднує всіх, хто любить читати. Цього дня прийнято дарувати книги рідним, друзям і знайомим. А також у цей день дарують книги бібліоте- кам.
Напередодні цього свята Володимир - Волинська бібліотека для дітей отримала подарунок від Влади Плісак і хоча вона вже студентка, проте і зараз частий гість бібліотеки. Одного разу Влада сказала: «Коли я опиняюся біля цих книг я бачу своє дитинство...», майже весь свій вільний час Влада проводила в бібліотеці серед книг, неодноразово отримувала нагороди, як «Кращий читач бібліотеки», а сьогодні вона дарує бібліотеці 20 новеньких книг, які стануть у пригоді юним читачам книгозбірні. Ми щиро дякуємо їй за такий чудовий подарунок.
Працівники Володимир-Волинської бібліотека для дітей запрошують кожного бажаючого приєднатися до добровільної ініціативи, яка діє у цілому світі, і прийти до бібліотеки аби подарувати бібліотеці цікаву сучасну книгу.
Ми завжди щиро і безмежно вдячні всім дарувальникам за подаровані книги, бо впевнені – вони обов’язково знайдуть своїх читачів і стануть важливою частинкою нашого цікавого і змістовного фонду.

Немає коментарів:

Дописати коментар