середу, 30 листопада 2016 р.

Міський літературний конкурс « Думи і мрії»

В Володимир – Волинській міській бібліотеці для дітей відбувся міський літературний конкурс « Думи і мрії» на кращий власний поетичний чи прозовий твір серед учнів 1-11 класів, на тему «Лише Батьківщина, лише Україна»
Дуже приємно що у нас в місті багато талановитих дітей, адже у конкурсі взяло участь 34 учасники.
Цікаво і святково пройшов захід . Тема  цьогорічного конкурсу «Лише Батьківщина, лише Україна». Тож  мова йшла  про найдорожче серцю кожної людини – Батьківщину . Діти читали свої власні твори про Україну – країну трагедій та краси, країну – де найбільше люблять волю. Родину , тому що родина до родини – складає народ України .Своє рідне місто, бо кожна людина завжди з великою любов’ю згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, а рідне місто  і є маленька Батьківщина.  Українську мову- бо вона єдина,неповторна ,мелодійна і могутня.  Читали діти свої вірші і про  АТО, про тих хто у напружений, найкритичніший і найважливіший момент життя нашої країни не відступив і пожертвував собою заради своєї Батьківщини.

Юних талантів прийшов привітати начальник Володимир – Волинського міського відділу культури і туризму Роман Юрійович Віслобоков, він побажав учасникам творчого горіння і наснаги. Присутні також мали можливість послухати чудові пісні про Україну у виконанні вихованців зразкової студії «Лодомир» ЦПО, художній керівник Галина Володимирівна Тюрікова. А на завершення гості і учасники переглянули пролог на патріотичну тему, яку підготували учні ЗОШ № 1 разом із вчителем музики Людмилою Леонідівною Католик.
Бібліотекарі презентували книжкову виставку «Лише Батьківщина, лише Україна»,на якій представлені книги місцевих поетів, а також збірки дитячих творів обласного літературного конкурсу «Думи і мрії» , а в папці « Творчість наших земляків» можна знайти журнально
- газетний матеріал де зібрані поетичні перлини володимирських поетів, як знаних, так і початківців.
Конкурс завершився , визначені переможці , тож хочеться назвати їх імена.
Серед учнів 1-4 класів: 
І місце - Наконечна Аня ЗОШ №2- 4 клас 
ІІ місце – Маслій Олександра ЗОШ № 5 – 3 клас
ІІІ місце –Дудик Олег ЗОШ № 5 – 3 клас
Серед учнів 5-8 класів:
І місце – Василець Оля НВК №3- 5 клас 
ІІ місце – Сидорук Аня ЗОШ № 1 – 7 клас
ІІІ місце –Дмитрук Софія №3- 5 клас
Серед учнів 9 класі:
І місце – Романюк Діана ЗОШ №1 --9 клас 
ІІ місце – Барановська Ольга ЗОШ № 1 - 9 клас
ІІІ місце –Батогівська Василина ЗОШ № 1-9 клас
Серед учнів 10-11 класів:
І місце – Міхалець Вадим ЗОШ №5- 10 клас 
ІІ місце – Кавкін Вадим ЗОШ № 5 – 10 клас
ІІІ місце –Розумна Ангеліна НВК № 3 – 10 клас
Всі переможці нагороджені грамотами і призами, а решта учасників отримали подарунки, а
їхні вірші і прозові твори будуть передані до Волинської обласної бібліотеки для дітей, для участі в обласному конкурсі «Думи і мрії».Немає коментарів:

Дописати коментар