вівторок, 18 грудня 2018 р.

Казку складаю сам

Чи любите ви казку? На це запитання мабуть відповідь у кожного з нас однакова – «звичайно». Казки поруч із нами з самого дитинства. Вони не мають кордонів і мандрують різними країнами. Казка вчить нас мріяти й бачити світ по особливому. Сьогодні працівники Володимир – Волинської міської бібліотеки для дітей спільно з управлінні освіти, молоді та спорту, та за підтримкою відділу культури і туризму провели свято – нагородження переможців міського етапу обласного конкурсу юних казкарів «Казку складаю сам» серед учнів 1- 9 класів.
На конкурс надійшло понад шістдесят робіт, серед яких журі відібрало двадцять найкращих. Переможцями стали:
серед учнів 1-4 класів - Олександра Літвінова учениця 4-А класу спеціалізована школа – інтернат (казка «Скарб блакитного озера»);
серед учнів 5-7 класів- Ангеліна Лисик учениця 7-Г класу ЗОШ №2 (казка «Небайдужий Колючик»);
серед учнів 8-9 класів - Надія Приступа учениця 8-Г класу ЗОШ №2 (казка «ЇЇ назвали Лугою»).
Завідуюча дитячою бібліотекою Ольга Лівак вручила переможцям грамоти відділу культури і туризму та подарункові сертифікати на 200 грн.
За друге і третє місце учасники конкурсу нагороджені грамотами відділу культури
і туризму та подарункові сертифікати на 100 грн ( ІІ місце - Катерина Бадмра 6-Б клас ЗОШ №1 і Богдана Тищук 1-В клас НВК №3; ІІІ місце - Жанна Трачук 7-А клас і Аня Омельчук 2-А клас ЗОШ №1, Дарина Єрьоміна 5-Б клас і Аня Корець 1-В клас НВК №3 та Вікторія Бортнік 4-А клас спеціалізована школа-інтернат)
Решта учасників отримали подяки і солодкі подарунки.(Ілля Самусев 4-А клас ЗОШ №1,Валерія Зеленько 2-Б клас гімназія їм. О.Цинкаловського, Аня Ізотова 1-В клас і Максим Штунь 9-А клас ЗОШ №5 ім. А.Кореневського і Вікторія Шарко, Марія та Юлія Шилови 2-А клас,Аня Свідеоська 4-А клас і Єлизавета Віжанська 5-А клас спеціалізована школа-інтернат і Дарина Католик 4-А клас ЗОШИ с. Зимне)
Активісти бібліотеки підготували для присутніх парад казкових героїв.
Бібліотекар Тетяна Островська ознайомила юних відвідувачів з казковими виставками, та виставкою робіт учасників конкурсу «Казку складаю сам».
Член журі, журналіст Віталіна Макарик поділилася думкою щодо казок, подякувала дітям за хороші роботи і закликала юних казкарів творити свої особливі казки, тому що казка вчить добру і засуджує зло; вчить любити та цінувати працю і засуджує лінь; навчає сміливості, любові до прекрасного; вчить вірити у дива. А найголовніше, чого вчить нас казка — залишатися в душі дитиною, а значить, трішечки Чарівником і диво здійснилося, напередодні свята Миколая 20 дітей отримали святковий настрій та чудові подарунки.
Працівники дитячої бібліотеки дякують за співпрацю вчителям і бібліотекарям шкіл міста.  

Немає коментарів:

Дописати коментар