середа, 26 грудня 2018 р.

Новорічні витрибеньки


Зима дарує найбільше таємничих, урочистих свят які обіцяють здійснення мрій кожному, хто вірить у дива.
Працівники Володимир – Волинської міської бібліотеки для дітей зуміла подарувати учням 2-Б класу НВК №3 (класний керівник- Наталія Новосад) яскраві та радісні враження, позитивні емоції в ігровому шоу «Новорічні витребеньки».
Бібліотекар Марія Бардась разом із героями казок запросили дітей у дивовижну казку Зими-Чародійки. Родзинкою свята стала зустріч школярів з героями казок , які запропонували присутнім захоплюючі ігри, конкурси та вікторини: Зима-Чародійка провела конкурс – «Намалюємо зимову картину», разом з Українською казкою діти спробували себе в ролі поетів, Тролі танцювали та грали в ігри "Що в мішку?" і «Так чи ні», Чарівниця загадувала зимові загадки, Мальвіна провела «Казкову вікторину», Бармолей грав в гру «Зніми іграшки з ялинки», Попелюшка разом з дітьми складали пазли на швидкість, а на завершення всі разом танцювали «Танці- зігриванці». В ролі казкових героїв виступили активісти бібліотеки учні 7-Б класу НВК №3 Настя Курило, Оля Васильчук, Юля Козачук, Меріам Нечипорук, Каріна Колесник, Софія Марчак і Яна Воробей.
Новорічні витрибеньки дуже сподобалась дітям. Безліч новорічних сюрпризів, гарна музика, цікаві ігри та танці дали можливість усім учасникам свята дійсно потрапити в атмосферу зимової казки, та отримати призи, солодощі та незабутні враження на цілий рік.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар