вівторок, 18 січня 2022 р.

Книжковий бенефіс «Пригоди з присмаком меду»

 


Сьогодні до Володимир-Волинської дитячої бібліотеки на книжковий бенефіс «Пригоди з присмаком меду» який присвячений 140 річниці від дня народження англійського письменника Алена Мілна ,разом з класним керівником Інною Хлуд завітали учні 3-А класу НВК N3.

Бібліотекар Тетяна Островська розповіла маленьким читайликам про письменника Алена Мілна, про історію написання книги і хто є прототипами героїв славнозвісної казки «Вінні Пух» та познайомила з виставкою однієї книги «Живе на світі добра казка», на якій представлена книга «Вінні Пух» видана різними видавництвами, в різні роки.
Працівники бібліотеки також підготували для дітей літературну вікторину. Хочеться сказати що маленькі читайлики гідно справились з цим завданням, хтось з дітей читав книгу, а хтось дивився мультфільм, тож відповіді на запитання вони знали.

А ще діти взяли участь у конкурсах. Як відомо щоб дістатись до дупла з медом Вінні потрібна була повітряна кулька, тож діти надували кульки - хто швидше. Вінні Пух любив добре попоїсти , згадаймо тільки як він побував в гостях у Кролика, тож діти взяли участь в конкурсі «хто вправний ласун», ну і на завершення діти придумували та показували пантомімо на головних героїв книги.
Захід пройшов цікаво та весело, тож діти покидали бібліотеку з приємними враженнями та хорошим настроєм.

Немає коментарів:

Дописати коментар