Подарунок від братів Капранових!Подарунок від братів Капранових!

25 новеньких книг видавництва "Зелений Пес" отримала дитяча бібліотека завдяки благодійній акції від братів Капранових.
Запрошуємо всіх познайомитись з цими чудовими книгами!

Капранови Брати. Мальована історія Незалежності України  /  -  К: Зелений Пес,  2013. - 80 с. : іл.

Незалежність не впала з неба – державницька традиція живе на наших землях зі скіфських часів і фактично не переривалася до 1991-го. Короткий і зрозумілий виклад подій минулого разом із мальованими історіями дозволить читачам легко зорієнтуватися у такому складному питанні, як походження Української держави та боротьба за її встановлення, а пантеон героїв дасть приклад для наслідування.
Це – книжка для дорослих і дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли українцями.
Люди споконвіку цікавилися минулим. Монах Нестор, наприклад, вивчав записи своїх попередників і писав «Повість минулих літ», а архимандрит Петро Могила розкопував руїни Десятинної церкви. Історія та археологія завжди ідуть поруч, даруючи нам знання про те, як і навіщо жили наші предки, за що боролися, про що мріяли. І допомагають знайти відповідь на питання – навіщо ми є на цій землі. Бо сучасне виростає з минулого. Так само, як і ми продовжимо своє життя у наступних поколіннях.


Капранови Брати. Зоряний вуйко : оповідання  / Брати Капранови. – К. : Зелений Пес, 2009. - 392 с.

  Чи можуть у майбутньому знову з’явитися чумаки? Так — відповідають брати Капранови. З кожним роком сонце все лютіше палить землю, і не виключено, що людям врешті-решт доведеться заховатися від нього у глибокі катакомби. Але і тоді знайдуться сміливці, які збиратимуться у валки і знову ходитимуть по сіль — через покинуті міста, висохлі річища та озера. І так само, як колись, подорожі їхні будуть повними пригод і небезпек… А може все буде зовсім інакше — людство навчиться жити у згоді з природою, засвоїть інші планети і галактики. Тоді для захисту космічних українців буде створена Українська Галактична служба, а агент цієї служби — Мамай — героїчно боротиметься з міжпланетними терористами. У цій книзі є багато варіантів майбутнього, але найцікавішою виявиться незвичайна, магічна версія сьогодення. Чи може ти думаєш, що справжня магія залишилася лише у минулому?


Левицька В., Катіна Т.  Тарас Шевченко і я : оповідання / В. Левицька, Т. Катіна. – К. : Зелений Пес, 2011. – 48с. , іл. – ( Серія 12 балів”)


             Як отримати 12 балів з літератури? Де знайти додаткову інформацію про ту чи іншу історичну особу?

У цій книжці ти дізнаєшся проТараса Шевченка – геніального поета, талановитого художника, неординарну особистість свого часу. Ти зможеш сам розібратися, чому його вважають душею України, а його твори вивчають у школі.


Левицька ВСтепан Бандера і я : оповідання / В. Левицька. -  К. : Зелений Пес, 2011. – 48с., іл. – ( Серія “12 балів”)             Степан Бандера - бандит чи герой?

Опинившись на перехресті полярних думок хлопчик зі свом старшим братом ведуть справжнє детективне розслідування!
Есаулов О.Ю. Таємниця Великого Сканера :  повість   О.Ю. Есаулов. -  К:  Зелений Пес, 2009. - 192с. - (Серія “ Під партою “)

             Комп’ютерний світ знову потребує допомоги. На планеті Ц з’явився Великий Сканер, потім гаплик, невідомий вірус, заражені...Тут якась таємниця, хтось зазіхає на повну й безконтрольну владу...Розгадати таємницю можуть реальні люди, тому й експедиція у складі знавців віртуальних ігор вирушила на порятунок. Приєднуйся: ти можеш врятувати Заекрання! Про комп’ютерні пригоди також читай у книжках Олександра Есаулова: “Game over”, “Антивірус”, “Канікули для Інформи” та “Вихідний формат”

Потаніна І.  Дівчата на стежці війни : фантастичний роман  / І Потаніна .- К. : Зелений Пес, 2008. - 392с. - (Серія “ Під партою “)
             Чаклуни, чаклунки, чаклунські пси – шикуйсь! Струнко! Рівними рядами на війну – кро'оком руш!Не дивуйтеся, це зовсім не жарти. Це війна.
Війна між людьми'чаклунами, котрі прийшли у чарівний світ, і місцевими народами. Війна до останку… а, власне, за що? За які такі цінності?
Ось це і доведеться з’ясувати звичайним дівчатам – Маргоші й Насті, якщо вони хочуть врятувати Настиного старшого брата Дена, полоненого злими чарами, а заразом з братом – увесь світ


Грузін Ю.  Країна літа : роман   Ю.Грузін. - К. : Зелений Пес,  2008. - 360с. - (Серія “ Під партою “)
             Віртуальні ігри – класна штука. Атож, можна створити власний світ, який існуватиме за твоїми законами, уявити себе незрівняним і неперевершеним героєм, перемогти дракона чи злого чаклуна, врятувати прекрасну принцесу й королівство на додачу. Адже тобі зовсім не важко...
А якщо ситуація складеться не на твою користь, завжди можна переграти спочатку.Та не кожну «гру» можна переграти. І якщо ти побачиш веселого капловухого гобліна, котрий потребує твоєї допомоги, добре подумай – чи справді ти такий сміливий і вправний, як собі намріяв. Бо ті пригоди, що чекають на тебе, звісно, дуже цікаві – але й дуже небезпечні.
Не віриш? Переконайся сам!


Сетон-Томпсон Е. Прерії Арктики : роман   Е Сетон-Томпсон ; пер. з англ. А. Рябоконя. – Зелений Пес, 2008. – 224 с. -  (Серія “ Під партою “)
Кому з нас не хотілося в мандрівку в складі професійної експедиції? Ось і трапилася нагода, та ще й яка! Подорож влаштовує сам Ернест Сетон-Томпсон. А він, повірте, знається на цьому! Його поважають і дослідники, і художники, і письменники, і просто любителі живої природи. Та з таким капітаном хоч у прерії Арктики! Цього разу Томпсон планує пропливти 2000 миль на каное по річках північної Канади, вивчити
місцевих тварин і подружитися з індіанцями. Однозначно: ми маємо бути в команді!


Тучинська Н. Спілка рудих. Скарби : роман / Н.Тучинська. – К. : Зелений Пес, 2008. – 384с. -  (Серія “ Під партою “)

             Хочеш чогось нового і несподіваного? А як тобі здійснити вилазку у підземелля? Тоді приєднуйся до вже бувалих дигерів – шукачів таємниць, Спілки Рудих! Але будь готовим до цікавих і неймовірних пригод, надзвичайних і загадкових ситуацій, шалених вчинків і небезпечних ігор, та пам’ятай, що за рогом можуть підстерігати справжні небезпеки!
Есаулов О. Вихідний формат : роман / О.Есаулов. – К. : Зелений Пес, 2007. – 240с. -  (Серія “ Під партою “)

             Комп’ютерний вірус – не грип. Ця штука, звісно, неприємна для комп’ютера, але нічим не загрожує людині. Принаймні не загрожувала досі… Від сьогодні наш світ у небезпеці: злісний вірус Макропойнт винайшов спосіб переформатовувати живі організми, перетворювати їх на віртуальних, підкорених його волі глюків. Для початку Макропойнт хоче повернути брата, знищеного Великим Процесором (див. книжки Олександра Есаулова “Game over!”, “Антивірус” та “Канікули для Інформи”). Червоний вірус впевнений, що секрет безсмертя у нього в кишені. Тепер йому вже ніхто не завадить!Есаулов О. Канікули для Інформи : роман / О.Есаулов. – К. : Зелений Пес, 2007. – 376с. - (Серія “ Під партою “)                      Літо – час для канікул і пригод. Це відомо усім. Тому якщо принцеса Заекрання Інформа відпочиватиме влітку у свого приятеля, звичайного хлопчика Сергійка, це нікого не здивує: ані самого Сергійка, ані його друзів, ані злісного віруса Макровіра, який готує для принцеси та її батька, Великого Процесора, страшну пастку. Звісно, підступний вірус не вперше атакує Заекрання (див. книжки Олександра Есаулова “Game over!” та “Антивірус”), але здається, цього разу він вигадав щось неймовірне. Йому майже вдалося реалізувати свій план, але… Інформа зникла, її не можуть розшукати ні друзі, ні вороги. Хто перший розгадає заплутану таємницю? Можливо, саме ти?Дмитрієви М. та М.  Катамаран "Хі-Хі" : роман / Зелений Пес, 2007. – 384с. -  (Серія “ Під партою “)

Пригод забагато не буває! У цьому на власному прикладі переконалися Сашко, Ярко, Мірек та Нонна, герої книжки Миколи та Марії Дмитрієвих “Заглушецька брама”. Влітку вони потрапили в круговерть карколомних інтриг і ледь не загинули в таємних переходах підземелля Луцького замку. Щоправда, знайшли скарб...

Але то було минулим літом. Попереду в друзів останній шкільний рік. Але будьте певні – історія зі скарбом не закінчилася, навпаки, на хлопців та їхню подругу чекають нові пригоди. Хочете знати, що було далі? Тоді перегорніть сторінку.


Ячейкін Ю. Небреха. The best : оповідання / Ю. Ячейкін. – К. : Зелений Пес, 2004. – 208с. - 
  (Серія “ Під партою “)

             Капітан Небреха ніколи не бреше. І це вам підтвердить хто завгодно ? ну, наприклад, штурман Азимут, який брав участь у більшості капітанових пригод. Так що коли ви прочитаєте про наслідки споживання еліксиру молодості або про практичне застосування нерозмінного карбованця, або, скажімо, про правила виведення гомункулуса чи особливості спілкування з двоголовими людьми, не сумнівайтеся -? усе це щира правда. Усе це відбувалося на далеких планетах, куди капітан Небреха літав у молодості, і на чиїх запорошених стежках він залишив свої сліди. Ви хочете почути з вуст очевидця, що сказав Ньютон, коли на голову йому впало яблуко? Тоді швидше відкривайте цю веселу книжку.

Арєнєв В. Місто тисячі Дверей : фантастична повість / В. Арєнєв. – К. : Зелений Пес, 2004. -  192с. -  (Серія “ Під партою “)
             Мріяти не заборониш. Люди завжди про щось мріють - один хоче слави, інший - багатства, хтось прагне врятувати світ, а хтось - розгадати надзвичайну таємницю. Всім хочеться, аби мрії здійснилися. І ніхто не замислюється, до яких наслідків це може призвести… Мрії збуваються. Бажаєте зазирнути за малюнок - будь ласка, у вас є можливість це зробити. Але чи зрадієте ви, потрапивши до цього таємничого і загадкового світу - адже там існує свій порядок і свої господарі… Чи не злякаєтесь небезпеки, яка чигає за привабливою обкладинкою? Ні? Ви впевнені? Тоді швидше перегортайте сторінку!


Ячейкін Ю.  Люди без тіні : повісті / Ю.Ячейкін. – К. : Зелений Пес, 2004. – 192с. -   (Серія “ Під партою “)
             Англійський аристократ, японський невидимка-ніндзя, зухвалий розбійник-галілеянин та римський прокуратор – що між ними спільного? Можливо, те, що вони здатні змінити поступ історії. І для цього треба зовсім небагато – просто опинитися у певний час у певному місці. Але в якому? Хто відає шляхи, котрими рухається історія? Хто бачив таємну павутину, що її снує невтомний павук-час? Хто знає, коли і в якому місці можна розірвати її?
 Є люди, чиїми руками історія пересипає піщинки вічності. Вони серед нас. Їх не можна почути, вони нікому не відомі, їх ніхто не бачив. Вони не мають тіні. Але їм підвладний час.
 Хочеш змінити світ? Перегорни сторінку – і ти знатимеш, як це зробити!

Григорук А. Праправнук барона Мюнхгаузена : повість-казка / А. Григорук. – К. : Зелений Пес, 2008. – 112с. : іл. – (Серія  Для тих, хто не любить читати)

             Тебе називають невиправним фантазером і вигадником. Але ж ти говориш чистісіньку правду, саму тільки правду. Ти степний на жарти і любиш пригоди. А тебе порівнюють з бешкетником. То, отже, ти праправнук барона Мюнхгаузена?.. Це треба паревірити! Мерщій до книжки: там можна вичитати всю правду про себе. Федя Зайченко, той самий праправнук, допоможе. Він розкаже про свій політ у ліфті, про боротьбу з чаном сметани, про загіпнотизовану змію і ще цілу купу пригод.
 А може, і ти теж родич славетного Мюнхгаузена?

Даррелл Дж.  Балакучий згорток Серія: Для тих, хто не любить читати : пригодницька повість-казка / Дж. Даррелл ; пер. з англ. Н. Трохим. – К.: Зелений Пес, 2007. – 248с. : іл. -   (Серія “ Для тих, хто не любить читати”)
             За високими горами, за синім морем, за швидкою річкою існує справдешня казкова країна – Міфологія. І живуть там усі ті істоти, які мають жити в казкових країнах, – дракони й василіски, єдинороги та русалки, грифони й вовкулаки. І звісно, час від часу в Міфології стаються всілякі негаразди та неприємності.
А виправляти ці неприємності доводиться звичайним дітям – Саймону, Пітеру та їхній сестрі Пенелопі.
Тож якщо ти не від того, щоб сплавати на Острів Вовкулаків, продертися крізь Мандрагоровий Ліс чи взяти штурмом Замок Василісків, – сміливо перегортай сторінку!

Кущ П.  Кото-васія : повість-казка / П. Кущ. – К. : Зелений Пес, 2007. – 240с. - (Серія “ Для тих, хто не любить читати”)

             Що потрібно для найкращого відпочинку під час канікул? Відповідь на це питання знає кожен школяр, і вона надзвичайно проста: для щонайкращого відпочинку потрібно літо, сонце, річка і… повна відсутність контролю з боку дорослих! І звісно, таке не можливе в санаторії, таборі відпочинку чи на турбазі, де купа дорослих саме опікуються, аби ти не мав ані хвилини спочинку. А коли ти залишаєшся на літо вдома, батьки впевнені, що ти нікуди не дінешся, ні у що не втрапиш і нікуди не зникнеш…
Але ж хіба так буває? Якщо ти залишаєшся сам удома, то пригоди чекають на тебе просто за порогом – або під обкладинкою цієї книжки! Не барись, перегортай сторінку!

Чарська Л.  Князівна Джаваха : повісті / Л. Чарська ; пер. з рос Г.Ручай. -  К. : Зелений Пес, 2010. – 384с. – ( Серія А+В)
             Лідія Чарська – зірка літератури початку ХХ сторіччя, авторка „Нотаток маленької гімназистки”. Її творами зачитувалися наші прабабусі.
„Князівна Джаваха” – найвідоміший і найпопулярніший роман письменниці. Ми знову поринаємо у світ інституту шляхетних панянок, зустрічаємося зі знайомими вже героями. Князівна Джаваха вирізняється серед подруг своїм кавказьким темпераментом, сміливістю та незалежністю. Саме тому її люблять читачки.
Вишукані манери, класні дами та суворі вчителі – усе це не може стримати дівчачий характер, а значить і розмов після відбою, а значить і пригод.

У видавництві “Зелений пес” вийшла нова серія книжок для молодих батьків та їхніх малят — “Наш найкращий”.

Серія “Наш найкращий” — нове слово у мистецтві виховання дитини. Перші чотири книжки — “Веселі масажики”, “Пораємо з пальчиками”, “Хочу на ручки” та “Веселі купусі” — розраховані на найменших діток (до двох років).

Додати заголовок


Хочу на ручки! : віршики-потішки / відповідальний за випуск С. Сівченко. – К. Зелений Пес, 2013. – 12с. : іл. – (Серія Наш Найкращий”)


Пограємося з пальчиками : віршики-потішки / відповідальний за випуск С. Сівченко. – К. Зелений Пес, 2013. – 12с. : іл. – (Серія “Наш Найкращий”)
 Веселі купусі: віршики-потішки / відповідальний за випуск С. Сівченко. – К. Зелений Пес, 2013. – 12с. : іл. – (Серія “Наш Найкращий”)


Веселі масажики : віршики-потішки / відповідальний за випуск С. Сівченко. – К. Зелений Пес, 2013. – 12с. : іл. – (Серія “Наш Найкращий”)
Хочете стати найкращим другом для своїх найкращих онуків? Тоді серія «Наш найкращий» – для вас!

Немає коментарів:

Дописати коментар