Вчимося комп'ютерної грамоти

Вчимося комп'ютерної грамоти


Шановні читачі!

Пропонуємо Вам ознайомитись з новинками літератури, які надійшли до бібліотеки в рамках програми Фундації Білла та Мелінди Гейтс, Ради Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX). У них фахово та доступно подано матеріал, необхідний для успішного оволодіння комп'ютерними технологіями

Джон Левин, Маргарет Левин-Янг. Интернет для чайников, 12-е изд. : Пер. с англ. - М. : ООО "И. Д. Вильямс", 2013. - 352 с. : ил. - Парал. тит. англ.

Видання призначено для тих користувачів, які вже отримали елементарні навики роботи на комп’ютері і тепер хотіли б засвоїти нову для себе сферу діяльності – Інтернет.
Вонг, Уоллес.  MicrosoftOffice 2010 для чайников: Пер. с англ. /Уоллес Вонг - М. - : ООО "И.Д. Вильямс", 2014. - 368с.: ил. - Парал. тит. англ.

Пора переїжджати в новий офіс! Це зовсім не страшно, адже тепер у вас є зручне керівництво, в якому детально описується робота з усіма додатками пакета Microsoft Office 2010. Прочитавши цю книгу, ви навчитеся настроювати стрічку Office, створювати документи в Word, виконувати найскладніші обчислення в Excel, створювати барвисті презентації в PowerPoint, планувати ділові зустрічі за допомогою Outlook і проектувати професійні бази даних в Access.

Кроудер Д. Создание веб-сайта для чайников: пер. с англ. / Дэвид Кроудер. – 4-е изд. – К.: Диалектика, 2012. – 272 с.: ил.

Якщо ви ніколи не займались веб-дизайном, але хотіли б відкрити свій сайт в Інтернеті, ця книга допоможе Вам навчитись створювати цілком професійні сайти. Тут ви знайдете практичні поради, перевірені фрагменти HTML-коду і багатьох посилань на корисні ресурси в Інтернеті.
Сырых Ю.А.Современный веб-дизайн. Эпоха Веб 3.0 (2013) / Ю.А. Сырых. – 2-е изд. – М. : ООО « И.Д. Вильямс», 2014. – 368 с. : ил.

Ця книга адресована веб-дизайнерам початківцям. У ній описуються основні правила та тонкощі дизайнерської роботи на всіх етапах розробки сайту: від постановки завдання, відбору матеріалу і розробки макету до тестування готового сайту і публікації його в мережі.Ратбон Энди Windows 7 для чайников: пер. с англ. / Энди  Ратбон .-М. - : ООО "И.Д. Вильямс", 2013. – 416 с.: ил. - Парал. тит. англ.
Операційна система Windows 7 володіє багатьма новими функціями. В цьому посібнику є відповіді на всі питання, які цікавлять користувачів-початківців. Не знаєте, як створити ярлик? Як подивитися статус свого облікового запису? Як прослухати Інтернет - радіостанцію?  Відповіді на ці та багато інших питань ви без зусиль знайдете саме тут.Хочете, щоб ваш комп'ютер робив більше, а ламався рідше, але не знаєте, з чого почати? Розслабтеся! Це повністю оновлене видання відомої книги з сучасного програмного й апаратного забезпечення - починаючи з відеокарт і Windows XP і закінчуючи стандартом FireWire і брандмауерами, - і крок за кроком розповість про те, як перетворити звичайний сіренький комп'ютер у безвідмовну суперпотужну мультимедіа-машину. Книга призначена для початківців користувачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар