Книжкові виставки
 "І Україна таки буде і в Україні будем ми".


 День Незалежності України — головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді. Це свято передає дух патріотизму та гордості засвою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, створила свою незалежну державу.
До відзначення цієї важливої події Волдимир-Волинські міські бібліотеки організували книжкову виставку "І Україна таки буде і в Україні будем ми".Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваш дім щастя і добро, порозуміння, мир та любов!

«Завжди з жайворонком ранньою весною звучить Шевченків гордий "Заповіт».


І став для нас Шевченко заповітом,
Безсмертним, як саме людське життя.
Ми будем славить перед цілим світом
Живе й святе Шевченківське ім’я! 
Юні друзі! В історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким і є для України ім'я безсмертного Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.
До дня народження видатного українця в дитячій бібліотеці оформлено книжкову виставку«Завжди з жайворонком ранньою весною звучить Шевченків гордий "Заповіт».

"В нас хороша новина , завітала в гості радісна весна!

А весна іде, як фея, 
В чарах шуму і пісень, 
Біла, біла, як лілея, 
В квітах яблунь і вишень.
(Олександр Олесь)
Весна чи не найулюбленіша пора року дітвори. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, одягається в зелень земля, гаї перегукуються голосним пташиним співом... 
В дитячу бібліотеку Весна завітала у вигляді виставки-настрою "В нас хороша новина , завітала в гості радісна весна!" для користувачів 2-4 класів. На виставці зібрані книги про прихід весни, звичаї та традиції українського народу, прислів'я, приказки та прикмети про весняні місяці.. Приходьте до нас у гості, перегляньте виставку, і зарядіться позитивною енергією Весни.


"Зима, Мороз, Різдв'яний час  ідуть у гостоньки до нас!"
Дорогі друзі!
Майже цілий рік усі ми: і дорослі, й малята, з нетерпінням чекаємо зимових свят. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща та інші урочисті дні які несуть із собою веселощі та розваги
Пропонуємо Вашій увазі переглянути книжкову виставку "Зима, Мороз, Різдв'яний час ідуть у гостоньки до нас!",на якій представлені книги в яких описується чудова та крвсива пора року-Зима.
"Знову зимонька хороша,
з неба сіється пороша."
"Невгамовна дітвора холод вигнала з двора"
"Не страшна мені зима""Зима на казку чарівну багата"
"Книжковий Миколай навчить..."
"На порозі - Новий рік"

"Жде нас в гості Дід Мороз"
"Подарунки від Снігуроньки"
"Ялинко ,не журись!"

"Колядує Україна,колядує вся земля"
"З Різдвом Христовим,любі діти!"
"Сію,сію,посіваю...""Добрий день-це Я
Синій кінь,а не змія."
"Все про себе розкажу..."
"Зроби хід конем!"

Запршуємо  до дитячої бібліотеки для  перегляду книжкових виставок!

Немає коментарів:

Дописати коментар